Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 perc alatt már eszi
Őket ajánlom: http://janodob.hu/#
Profin megcsinálják!
gsxr1000 k7-k8 hoz keresek katalizátor helyettesitőt,bódis kipufogóhoz kellene.a két bódis dob megvan csak az ipszilon nincs,most négy az egybe kiiktató van hozzá.ha esetleg van valakinek légyszi jelezzen. köszi! 06 70 362 7133
Ott már nagy gondok vannak
Nekem az újabbik R1 nem ette, a régi már fel volt újítva és keveset mentem vele hogy fogyjon, Suzuki látszólag nem ette.
Ezzel vitatkoznék. Motoromban szemmel láthatóan nem ment lejjebb az olajszint 3000km alatt, ugyan ott van, mint cserekor, nem hiszem, hogy akkor 5e alatt lejjebb menne drasztikusan, és ennek fele kb pályázós km, nem túrázgatás. Lehetne még jobban igénybe venni a motort, ha pl csak pályán megy az ember, akkor meg úgyis gyakrabban cseréli az olajat, ha picit fogyna is, nem számít kb, de ha jó a motor, akkor nem fogy sok ilyenkor sem. Ha utcán átlaghasználatnál eszik relatíve sokat, akkor el lehet gondolkodni a javításon.
Hali, gsxr 1000 07-08-hoz keresek fejidomot (kék-fehérhez), oldalsó kék idomot.
Akármelyik sportmotorral meg lehet etetni 1-Liter olajat két olajcsere között! (5-ezer km)
Beszéltél velük, vagy miből gondolod, hogy új? Látom a védőizét a kipufogón, de más nem utal arra, hogy vadi lenne
mióta ismersz, és a világ pénzével
Pálya kész, mondhatnám hibátlan állapotba hoztuk el a Jani K5-ét. Már ha ugyanarról a vasról beszélgettek . .
nekem mióta is tartozol? és mennyivel is?

na mindegy,majd holnapra kitalálok egy összeget.
Hali.
K 4 1000-em van.50 ezer van a motorban. Val.szin. szelepszár szimeringes. 4 ezer /1 liter olaj.
Motul 5100,15-50 van benne.Valaki egy jó,megbízható szerelőt.Vagy hagyjam? Esetleg vezérműláncot nem kell rajt cserélni ennyi kilométernél.kösz.
Sziasztok!
k5, k6-os Gsx-r 1000-est keresek vételre. Ha valakinek van eladó, kérem szóljon.
Gokart téli áron eladó. Működik, felnőtt méret, gyári váz.
Ár: 60,000Ft.
Jani!
100% a szervíz, ilyenen sosem spóroltam, 2006 ősszel kuplung csere, olajcsere. A gumi nem tudom mitől szakadt el, nekem ez rejtély. Emlékszem ki kisértelek a 21-es fő útig, és mondtam hogy jó utat hazafelé vigyázz mert ez 2-be is kerékre áll! Elindultál, 1-2-3-4 meghúztad, hallottam a Yoshimura rendszer hangját a szemem tiszta könnybe volt és arra gondoltam, istenem lesz nekem még ilyen jó motorom? Hála istennek még lett!
Vicc volt Feri!De ha már ennyire emléxel rá,akkor arra is biztos emléxel,hogy 13000 km el hoztam el és a 12000-es szervizet nem csináltad meg,nem beszélve a hátsó gumiról, mire haza értem keresztbe elszakadt.Ennek tükrében szerintem szóra sem érdemes az a 20000ft...
Neked is 98-óta, akkor nem is panaszkodom nekem csak 2006-óta!
Én a helyedben nem lennék ilyen dologra büszke, te sem lettél ettől gazdagabb, és én sem szegényebb, sőt +10 rugó!
Nem hiszem. Nagyon kemény asszony. Nem tud finomat adni.
Az asszonykádtól még a pofon is jól esne
Biztosan azért estél el mert megittad a pezsgőmet amivel 1998 óta tartozol. De ne fossá kispajtás . Az asszonnyal csúnyán fel foglak pofoztatni.
vicces volt mii? jót röhögök én is ha eszembe jut
szia dear john motorral még nem láttalak esni,na de gyalog