Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 4mm-el csökkenne a tengelytávod 16/44-es lánckerékkel 110szemes lánccal, ha jól számoltam.
Hol vannak az eladó gixxerek ,nemrég még rengeteg eladó volt ,talán mind eladták?
Sziasztok!

Cserélte valaki K4 1000resen a gyári 530as 110 szemes láncot a gyári 17-42-es áttételről 525ös 110 szemesre 16-44-re? Így gondolom gyári értékre kerülne a lánchossz.

A DID ZVM-X 525 szakítószilárdsága ugyanaz mint az 530asé. Vélemény?

Köszi, Edem
Jó választás
Bocsi rosszul írtam 1.5 millió.
sziasztok! vennék gsxr 1000-et k7- k8 érdekelne ,fekete-naranscsárga,vagy fekete előnyben.kp- ra venném 1.5 milióm van rá! vagy majd megbeszéljük. 06 70 362 7133
Sziasztok!
Eladó:YOSHIMURA sport dob.60-as be,50-es ki.Teljesen karcmentes.
Amint látjátok nálunk már karácsony van,55000 Ft-ért ajándék aki szeretne minőséget.
Szasztok!
Köszi a válaszokat.Marad a nagyvasról a lukas.
Alátét a rugó alá
Bocsi, hirtelen kevertem a dolgokat. De fofek vagy fekmunkahenger mindegy mert van felujito keszlet.
Most van eppen vitank az ebc-vel. 2 szett kupplung elegett mert a ruggok gyengebbek voltak mint a gyari es meg rovidebb is kb 4 mmrel. Aztan a gyari lamella es ruggo ment a gepekbe ami mar jo. A forgalmazo is megerositette hogy az ebc egyre szarabb. Ugy fekbetetbe is. En nem fogom senkinek ajanlani.
A fofekhengerhez van felujito keszlet. Eredeti japan is. Szerintem sok kereskedonel rendelheto.
Sziasztok!
Melyik a jobb minőségű kuplung rugó?A LUKAS,vagy az EBC.
Lehet-e kapni valahol első fékmunkahenger javító készletet,mert sajna a kűlső karmantyú szivárog.
Valakinek?
Atixal boltoltam már én is párszor és mindig korrekt volt.
Sőt!
Duma van, fasz meg nuku. .
Nem jó, mert debrecenben hagytam az ásóm

Ha dicsérni kell valakit, akkor az Bali105, vele oda-vissza mindig jól tudtunk üzletelni. Amit netről rendeltünk plexit és nem lett jó a típusa azt is megoldotta
Sziasztok!

Eladó- Z-Fi TC kipörgésgátló, injektor és gyorsváltóvezérlő elektronika!
- Gyorsváltókapcsoló (gyári vagy fordított váltáshoz)
- Típusfüggő kivitel
- 11 gázállásonként és 500 fordulatonként állítható kipörgésgátló érzékenységi érték
- 11 gázállásonként állítható megszakítási idő
- Sebességi fokozatonként állítható érzékenységi módosító érték
- Fokozatonként különböző váltási idő
- Gázelvétel és kuplungolás nélküli váltás
- 12 gázálláson és 500 fordulatonként állítható injektormódosító érték
- Fokozatonkénti korrekció megadása
- Számítógépes állítási lehetőség USB porton keresztül
- Teljesítmény és nyomaték növekedés
- Optimális levegő/üzemanyag keverék előállítás
- Lineáris és dinamikus gázreakció
- Két térképes mód (opcionális kapcsolócval)
- Egyszerű beszerelés
- Időjárásálló kivitel
- A csomag tartalmazza:
Z-Fi injektorvezérlő egység
Gyorsváltókapcsoló (gyári vagy fordított váltáshoz)
Váltórudazat a gyorsváltókapcsoló felszereléséhez
Motorspecifikus kábelköte
Ár:150000Ft(új 220000!)
06303210309
bali105gsxr@gmail.com
Suzuki Gsxr-1000 es motyók eladóak
kormány stabilizátor 10000ft
hátsó lánckerék 9000ft
levegőszűrő 8000ft
Metzeler Racetec Slick FR CompK N RS NHS
120/70 R17 első 15000ft 2011 08 havi
180/55 R17 Hátsó gumi 20000ft
Gumik 80% os!pálya gumik
Akkor most ki a fasza gyerek?

THE END
hy.

Nem tudom de én majdnem 1 egész motort raktam össze azokból az alkatrészekből amit Atix tol vettem.Sött ha nem tudtam hogy smint van, szó nélkül eljött és segített a szerelésben.
szerintem Ö nagyon korekt fickó a sok inkorekt hirdetővel szenben.
szerintem meg jól össze kéne verekedni,milyen szép is volna,utána meg mennénk inni valami jo kis helyre. ,elképzelem hogy atix egy eladás után eltűnik.
Helló!

Én atix83-tól rendeltem az elmúlt két hónapban többször is alkatrészeket, semmi bajom nem volt egyikkel sem. Nem tudom miért kell mindig veszekedni, nem erre van a fórum.
köszi
megy az sms