Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ducatiban is 7,5w van tegnap olvastam.

12,000-es olajcserét ír a motornál
szinte egyik sporgépben (suzuki) sincs olyan sűrű olaj. 5-ös vagy még hígabb van bennük.
Én úgy tudom, hogy a gyári olaj kb 7,5 w-nek felel meg.
asszem nekem is attól lett olyan kemény, h a nyomócsillapítást teljesen ki kellett tekernem... és még most is baromi feszes...
Direkt vettél sűrűbbet a gyári olajhoz képest? Az L01-es szervízköny által ajánlott olaj az kb 2,5W-snek felel meg, ahhoz képest a 10w-ssel jóval feszesebb lesz a teló.
Már vettem 1L 10W Valvoline-t, de azé köszi !
Van itt 4dl repsol 15-30-as lengéscsillapítóolaj... Ingyen elvihető, ha kell.
Miről beszélsz? A Z mindig ment, az XT-t kellett rugdosni, azon nem alakítottam semmit.
Jobban jársz bontott tárcsákkal Suzukihoz aránylag olcsó. Valamelyik motor alkatrész oldalon láttam szegecseket, guglizz rá.
köszi a segitséget
Mi lett a blokkal, hogy szét kellett kapni?
tárcsa újraszegecseléshez tudok ajánlani embert, aki megcsinálja, beszerzi a szegecseket is, ha meg menthetetlen a tárcsa, mert pl annyira szét van már verődve, akkor megmondja, szart nem fog csinálni. nekem 20 rugómba fájt két tárcsa, de én jóban voltam az öreggel, nemtom mennyi egy ilyen művelet "hivatalos" ára.
Dunakeszi
Aprilia Plusz Kft. Határ út 2. Aszalós Péter Tel.: 27/544-790 vagy +36304008984
Tomi....a Z-d a tyunigtól nem indult be inkább valami jó tárcsa felujitót találj nekem mert lassan le ugrik a szegecsről
Köszzzzönöm führer !

Óó haggyad már, most darabokra van szedve, a blokk már kész, most a telót újítjuk. Áprilira lesz kész, mert addig kivan vonva
Köszi, még nagy a szerelem, mert csak egyszer mentem vele

Gabi nekem a Repsol 10w40 félszintetikus bevált, és nem is drága, bárdiban is van, ott pedig nem nehéz 30% kedvezményt találni.

Bogyó a régi 750-es-ben is Castrol volt? Nem csoda hogy nem indult be
Egy liter
Már itt jársz? Karácsonyra kész lesz?
Zsííírkutya én benne vagyok pont most találkoztam vele. Egy Berik ruhát akar rám tukmálni
jaja Hiába Jánoskát elég sok helyre el szoktunk menni,éppen most van alakulóban hogy ujra meg alakitsuk a Gyarmati és környéke motoros klubbot ha van kedved csatlakozhatsz Románia veszett voltlközel 400 km-er szerpentin
Sziasztok !

K1 1000-be, milyen, és mennyi olaj megy az első telókba ?
Hiába Urat? nem ismerem :) dede ismerem. Remélem jövőre is lesz hasonló túra szívesen csatlakoznék!
akkor Janikát gondolom ösmered?elég sokat szoktunk csavarogni mi is........legutóbbi Román tura Csengernél mentünk.......ja amugy én Gyarmat melett lakom
Mátészalka, és környéke.Túl sokat nem toltam idén remélem jövőre jobb lesz.
nem láttam még a motorod,pedig szép vas merre koptatod a gumikat?szabolcsban
Sajna csak Hayabusa cuccaim vannak, abból se sok minden, csak amit lecseréltem a motoron.
Majd legközelebb, köszönöm feket663 ha már itt tartunk valakinek nincs véletlenül elfekvőbe egy színezett plexi k4-re :) ? (lehetőleg fekete, vagy kék)