Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a hozzászólást preditől vártam.

Tehát, van olyan K1-K4 tulaj, akinek K7-K8 vezérműtengellyel működik a motorja (és tegyük fel évek óta működik vele)
Azt, hogy belemegy majd és kifingik tőle a blokk.
Többek között higanynak és a gixxer.com-nak köszönhetően tudom, hogy a K5-K6 vezérműtengely passzol a K1-K2-be (bele lehet rakni). Vajon a K7-K8 tengelyre is igaz ez? A gixxer.com azt írja bele megy, de kifinghat vele a blokk. Mit gondoltok?
esetleg nincs valakinek elfekvőben eladó ilyen alkatrésze?
Erősen sérült dobpár. K7-K8 1000-en volt. Palástcserére szorulnak. Akit igy érdekel 25 pénz a pár.
E betüs, kivehető furulya, blabla...
Annyi talán elég lesz. (Bár nekem nem állt meg ennyiben az a K1, amit szintén 6 kilóért vettem.)
a gép az amit ennyiért akarok venni, a többire is gondoltam persze. úgy számoltam hogy 1 millából kijövök valahogy :)
Gondolom azt se felejted el, hogy a pénzedből még bele kell férjen egy kupak, egy pár jó csizma és egy dzseki legalább. Ha a "gyengébb" gépet választod, akkor is legalább 100 ezer forintnál járunk és nem tudom van-e jogsid. Bár nekem még nem volt rá szükségem, de azt mondják azt el szokták kérni. Nomeg a gépet át kel íratni, stb. Ennyi pénzért ne várd, hogy jó állapotban lesz, a gumi pl. szemre is szar.

Ne értsd félre, nem hülyének nézlek. Csak ismerek pár fiatal huszárt, akik ezekre a dolgokra nem gondoltak.
igen azt hiszem én sem szeretném, hogy jövő ilyenkor gyertyát gyújtsanak nekem :) sztem "beérem" egy 600 assal :) a pénzem az kb valóban ennyi amit áldoznék rá 5-600 e, megpróbálok ennyiért aztán ha nagyon nem megy akkor talán többért. hitelbe belevágni magam semmi esetre sem szeretném :)
Hello Oszi ! Köszönöm :) . Mondjuk sajna még addig se jutottam el hogy beindítsam a gépezetet .
Csak nem lecseréled a gixit ?
Arra, hogy a próbaúton oda ne vágd. Szerintem olyan motort, ami veszélyesebb a töltött lőfegyvernél ne nézz ki magadnak, ha nem vagy túl tapasztalt motorok szempontjából. Gondolom azért ezt nézted ki, mert épphogy csak ennyi lóvéd van. Ez se egy jó taktika.
A szerelem öl, butít és a nyomorba ránt. Ez itt szó szerint igaz.
Nem rossz gép csak első motornak kicsit sok lessz az 1000-es,gsxr párti vagyok nem hiszem hogy rosszabb a hondánál,alkatrészben a honda drágább.
értem, igen szerintem is bőven elég nekem egy 600 as csak gondoltam ha már veszek használt motor esetében az a kb 100 e már nem oszt nem szoroz. a honda cb600 f4 esek a réginek számító 2003 as évjáratból származók megbízhatóbbak mint pl a suzukik?
CBR600 F4, ha a fogyasztás és a fenntarthatóság is kérdés. Még a Mátrában se lenne sokkal lassabb, mint az 1000-es géppel. Most télen 5-600 között lesznek majd a 2003-körüliek.
és mit ajánlanál akkor? jobban nyúljak a zsebembe? talán ez lenne a legkönnyebb megoldás, de azért a lehetőségek korlátozottak :) kb ilyen ár kategóriában mit ajánlanál?
Neked nem ez a motor való

8 literből biztosan el lehet vele járni. Viszonylag öreg gép jönnek már a gondok...
Sziasztok!
motor vásárlás előtt állok és ezt a típust néztem ki magamnak.
mik a tapasztalatok a motorral kapcsolatban?
fogyasztás? fenntartási költségek? biztosítás? műszaki vizsga költségei?
bocs az amatőr kérdések miatt, de jelenleg nem vagyok még túl tapasztalt motorok szempontjából de a szerelem megvan :)

ezt néztem ki magamnak:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_k1
-6296421
szerintetek? mire kell vigyázni a a motor vásárlásakor?

válaszaitokat előre is köszönöm!
bocs, lehet koyo csapágyat vettem csapágyboltban. az se volt 10 rugó se a két darab, nem érdemes rendelgetni külföldről.
az szerintem nem olyan fontos,fontosabb tudni azt hogy ez a skoda 100 szervizkönyve,
Igen, de fontos kitétel, hogy ez a futóműbe kell!
szkuzi,én kérek felnézést,en azt szerettem volna irni ,hogy olajbol a belevalo,mennyiség az elöirt,se több se kevesebb.ez segitene?
Hol élsz Te, az LFP-ben? Örüllyéé, hogy tett kérdőjelet a végére! Látod, aki ért hozzá így is segít.
az mondjuk igaz,kell a szorakozás is.
Legalább. De így jobban lehet osztani...
meg: sziasztok,tudnátok segiteni?