Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Vajon, van még egy olyan szerencsés párosítás, mint a K1 és a Bódis? Nem fér ki az olajszűrő a kipufogó mögül! Van valami trükk? A gyári olajszűrő alacsonyabb, mint a Hifo Filtro 138? A gyári kiférne?
Sajnálom. Van helyette más. Pl fényképezés...

Ez sajna evvel jár. Engem is már TK-ztak le párszor...
Sztem azért lesz ilyen mert fejjel lefele van a nyereg, és pont úgy tud mozogni benne a betét, h így koptatja ki. Nekem pl ettől szarabb volt a fékem hátul, mert a betét elakadt benne.
Az a neve, h Renntec grabrail.
Az angoloknál lehet venni ebay-en...
Ha kell, tudok segíteni.
Én is lereszeltem a gátat. Kicsit azért parázok miatta, mert tolómérős mérés szerint szerencsétlen esetben kifordulhat a betét ha nagyon elkopik. Az mindenesetre megnyugtató, hogy nem csak az enyém ilyen.
Helló!
A hátsóülésre ilyen kapaszkodót honnan lehetne beszerezni egy weboldalon sem láttam még csak hasonlót se!
Segítség!
El van az már felejtve, nem lesz többet motorozás....

Néha hiányzik,de amit okozhat,az nagyon nem hiányzik!
Köszi.

Zsír. Akkor nemsokára alakul a dolog.
Kitartást nektek.

Akkor már nem nagyon lesz motorozás mi?
Gratula!

Másfél
Hi Cápa,
Majd küldök fényképet, az enyém is ilyen volt, és ezért nem volt jó a hátsó fékem. Aztán lereszeltem azt a kis darabot, és utána frankó lett.
Na, nem mondod!
Nekünk már meg van.
Mennyi a hónap?
Haho
Motor nuku, 4 keréken szórakoztam mostanában, de már az a hobby is kilőve...úton a baba
Hi Mizsi,
Mivan veletek? Hogy vagytok?
Eltűntél rendesen...
Meg jó idegek.
Hátsó fékes beforduláshoz jó gumi kell.
Vazz, én a 2:20-ra megyek, tök mindegy milyen a gumi. Ne legyen a kopószopó alatt a széle. Első, hátsó kéne. Majd írok.
Van pár gumim de, hogy akkor milyen idő lesz és arra jó lesz-e azt nem tudom. Addig még szándékomban el venni párat. Majd előtte írjál még rám.
mit kérnél érte Bingo Bongó?
Pár jó gumid nincs? Akkor talán én is mehetnék.
Licences. Vagy K2. Ami van.
melyik csoport? nekünk haverommal a kezdő játszik
70/6321-829
valaki jön esetleg 24-én a hungaroringi nyílt napra?
megérkezett