Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali !

Van egy EURO RACING tip. gyorsgázom, bowdenekkel, plussz ariete, kék "GSX-R" logós zselés markolat hozzá.

K2 1000-ren volt, k4-ig szerintem jó. Valakit érint a dolog ?
Ezt a fotót Neked csináltam (illetve mindenkinek, akinek van kedve megszakérteni).

Felül a ferroro ragasztóval átitatódott része látható, ami meg maradt. A többi egyben lerepült, olyan 1,5mm-nyi réteg. A másik érdekesség az a kis perem ott, amit jelöl a nyíl. Emlékem szerint az nem volt ott, amikor a betétet beraktam. Az eredetileg síkba mart betétpálya szépen bekopott egyre mélyebbre a végén már annyira, hogy feltúrt magának egy kis buckát az aluminimba.

Pályanapon érte el a vég. Először csak azt éreztem nincs elég fékerő hátul. Persze mikor jöttek a fordulók, idegből nyomtam, mint az állat. Amikor a peremre felfeküdt, onnantól már inkább hajlott a betét (most is görbe), meg kapta a meleget úgyhogy szépen megunta. Onnan még haza jöttem, de azóta nem mentem vele csak most a héten. A fékbetét csak a szomszéd faluig tartott velem. Az mondjuk fincsi volt, hogy az egyik kanyar előtt még volt fék (utcára elegendő), a következőben már nem.
Te fékgyilkos...
Tudod, h hogy monják...csak a gyávák fékeznek...
Én tudok.
Írj mail-t...
Nq olyan nincs..............pénz az asztalon vagy nem megy az áru sehova.
Igen, kisírják maguknak a dupla ár 75%-át, de csak 60-at tudnak most oda adni, a többit jövő héten. Végtelenül ravaszak.
El.
Egész jól értik a mesterségüket.

De a régi öreg morékat a legjobb megkopasztani.Van pénzük nem tudnak olvasni így ha rámutatott valamire hogy mennyibe kerül szemrebbenés nélkül a dupláját mondtam és lealkudta a felét majd feltornásztam picit.
Így elment rendes áron minden.

A mostani dögevők már sajnálják a pízt még alkudni is így nics gondom velük.Ha betévednek csak nem alkuszom és kikotródnak.
EL, vagy LE csippentettél tőlük?!
Valójában Tót de azoktól is tanulok.
Meg a sima zsidóktól is elcsippentettem pár dolgot.
Mekkora egy örmény zsidó vagy Te! Még nincs is ára és Te már alkudni akarsz?!
Értem én csak cigánykodok.

Inkább veszek valahol.Gyárit.
Ennek az árát fogom lealkudni.
Értem, csak cigánykodok. De ugye Te is érted, hogy nincs stift?! De gondolom egy vérbeli a gödöllői esztergályosnak nem lehet probléma. Másodikra tuti jó lesz.
Ha már itt tartunk, ha valakinek kell egy négy csavaros Finster ovál dob, az van.
Mondom hogy battyogok érte hó végén.
Stift nem ártana bele valami.
A vatikánit csak azért nem, mert nem vagyok nagy kegyelt odafenn. De az adott szó is elég, ha gondolod. Persze elfér itt is.
Jó is lenne...............ha lehet vatikáni valutában akkor ott vagyok.

Majd a hiányt jól lealkudom.

Még van egy szösszenetem ausztriában 18-20.-a közt és a maradék pénz függvényében ott vagyok érte.
Az nincs meg. Gondolom a gyakori típusok stiftje jó bele, mert a GSX-R-é is probléma nélkül belement és pontosan fogta. Holnap is jöhetsz érte.
Helló! Köszi,de csak az első sérült.
Sziasztok telefonszam kene femfekcsövet szeretnek motoromra kosz
Az jó..............amint időm engedi meg kéne rá alkudnom.20.-a után visszatérek és ha megvan sikítok hogy kéne.

A fékkart tartó stift is megvan hozzá?
Igen meg.
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem. A k5 1000 üléspúpja megegyezik a K6/K7 600/750-ével? Esetleg ha valakinek van eladó szólhat. A másik pedig h az idomhoz patenteket csak gyárit lehet venni, vagy helyettesíthetőek olcsóbbal?

Kösziii
Cápali meg van ez még neked?
Szia.
Bár én csak egyben adom el,de hátha érdekel. Első hátsó felni tárcsástól egy százasért.
Sziasztok! gsx-r 1000 k6-hoz keresek első felnit,tárcsa nélkül. Tel:06204631120