Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma a hátsó fék is ment a levesbe. Leszakadt a ferrodo a lapkáról. Kénytelen voltam hátsó fék nélkül menni egész nap. Na úgy nem lehet motorozni.
Kerüld őket mint ördög a szenteltvizet.
Az jó. Nekem a kanyar volt a mumus. Azt nem szeressem.
Most hazafelé 160-170-et hasítottam egy pirelli corsa-rosso corsa párossal.
Felejthetetlenek ezek a technikás egyenesek.
De, sajnos ment. A mögé is csak beragadtam.
Nem ment arra busz?
A vizet hagyjuk. Ma olyan lassan kellett jönnöm a vízcseppes úton, hogy azt hittem sose érek haza.
Ahogy Zoli mondta, hátra jó tud lenni, de pl én vizen meg tudom úsztatni kettőben, ha már kicsit kopott. Egy használtam volt belőle eddig, most sima roaddal nyomom, nekem az is elég, de a bandit máshol karcol, mint a gixer...
Ne tedd tönkre magad, amiért nem éreztél teljesítmény növekedést.
1-2-ben nem érezhetsz semmit, mert a gyári limittel is hanyatt vágja magát a motor, nem tudsz teli gázt adni, így nem fogsz érezni semmit.
3-ban esetleg érzel valamit, de megnyugtatlak, én sem érzek semmit (az enyém "4"-ben van végig).
4 helyett van 5, de az kb. ugyanaz a térkép, érzetre nincs különbség.
5 helyett van 5...
6-ban kiveszi a 300-as limitet. Stock állapotban ennyit közel sem megy a motorod, így megint nem veszel észre semmit. Ha be is áll a 299, egy örökkévalóság mire elmegy odáig. Itt már nem nagyon fogod észrevenni az 1-2 km/h-kat.
Van valakinek GIpro arte fokozat kijelző?
Mert nekem van.Mutatja hanyadikban vagyok,de teljesítmény növekedést nem vettem észre,pedig "5"-be van.
Hogyan,és mikor kell "aktiválni"?
Hali!

Első felnit hol tudok venni jó áron K6-1000 -re?

Thx
2004 Yamaha R1 pumpám van GSX-R-hez való átalakításokkal. Természetesen a bármi másra is felmegy.
Radiális első főfékhengert keresek komplettet....
Aki tud ismeretségi körben vagy van neki, az jelezzen...

köszi
ott már nagy az arc.
Én figyelmesen olvastam, a válaszadók viszont szerintem nem. De értem - eddig is tudtam - hogy 2:00:00 alatt másképp kell beszélni magyarul.
keményvagyköszi.legalább nem ütik egymást
A GP futam rajta 13:00-kor lesz.
Legalább is az adás akkor indul.
12:35 Moto GP. Amellett Brit SBK lesz a juró 2-őn. 13:30 és 17:30-kor.
na jo...a fejem is nagy.
ha figyelmesen olvasnád a pályamotorozás topikot akkor tudnád hogy nem a fejem nagy,hanem a mobilunk van a tükörre ragasztva,és attol nem látni semmit.ezért esett el a svéd.
tibicica minnnyá gp.superbike mikor lesz?kicsit keszekusza a kiirás.
nyilatkozz.
Hát azt nem csodálom, hogy a tükörbe nézve nem láttad a határaidat. Legalábbis a látvány nem fért a tükörbe.
Meg a sufnituning.