Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

k.kass@freemail.hu
Pedig menne a motorod színéhez :D
Árat nemtudok mondani, nemtudom mennyit ér, meg egybe adom az egészet, reális áron nyugi. Írj Te egy mailt mennyit adnál érte !
A gyorsgáz jó cucc. Valami jó árban érdekelhet is.
Az elképzelésrúl dobj egy mail-t.
A Harris markolat nekem nem jött be.
A legjobb ajánlatért odaadom ! K2 1000-en volt !
Suzuki Gsxr-1000 es motyók eladóak
4 csavaros sport dob toldóval
kormány stabilizátor
hátsó lánckerék
levegőszűrő
Metzeler Racetec Slick FR CompK N RS NHS
120/70 R17
180/55 R17 Hátsó gumi
Gumik 80% os!pálya gumik
Belelapoztam 2004-es 2005-ös Motor Revu-s tesztekbe, ott is írták, hogy lágy futóműve miatt ugyan az uthibákat jelzi, de a pontos kanyar ívet nem annyira. K6 ezer amit írtam a napokban, már hirdeti csak 70-es számmal. 1090 ezer és 19000km.(rosszul emlékeztem) Pedig majdnem mindig együtt mentünk:-)
A lényeg hogy kifizették. Ezt is úgy próbálta ki a srác, mint régen a zx10-et: felült mögém
Első motornak vette. R.I.P.
Ha valakinek van eladó K6 1000 sikítson.
Szia Lac,
Áhh, abból csak jövőre lesz valami.
Ago Power Commander-el vagy FI Tuner Pro-el állítja be, Ő nem írja át neked a gyári ECM-et.
A Prop-tech messzebb van neked, de a gyári ECM-et is be tudják állítani(mint nekem) de tudnak belerakni Suzuki EFI Tuner-t is(ami olcsóbb mint a PC). Meg ha ide jössz Esztergomba, tudunk talizni.
Érdekes 2006-ban már 3. éve gyártották a típust, de minden lehet egyébként meg nem volt még R1-em. Valószínűleg kicsit puhább a futőműve mint a GSX-R nek.
Prop_tech ;-)
Úgy is jössz a felnikért, nem?!
a bódis ovált megnézném.
Szia!

K5-re való zsir uj arow rozsdamentes ovál dobom van dobozába 45 pénz.
Meg egy bódis ovál 30-ért. Ha érdekel dobok fotót!
Metzeler Racetec Slick FR CompK N RS NHS
120/70 R17 15000 ft
180/55 R17 Hátsó gumik 25000Ft
Gumik 80% os!
4 csavaros sport dob olcsón eladó összekötő csővel! 30 e
Gyári Suzuki Gsxr 1000ről hibátlan kormány stabilizátor 14 e ért eladó!
Jó napot Oszi :-) .Október ? ?
Kedves Gsx-r kollégák ,Ago mesterhez vigyem a gépet vagy Proptech ? egy kis kaja állításra lenne szügség ,mert állítólag felül írták az elektronikát, mert sokat kapott stb. mindezt padozás nélkül. És mondhatni nem lett tökéletes a dolog.
2006. Előtte volt másik Öhlins futóművel azzal nem volt ilyen bajom
A hét végén megyek nézni másik motort helyette.
Sedu! Melyik évjáratú R1-ről van szó? Melyik nem tökéletes kanyarban?
végül is a gondom meg oldódott mert vettem 4 ledes indexet de adtak hozzá relét is egy 2 lábu direkt ledes cuchoz a lényeg aszonták nem fogja vilogtatni a sima,de a honda szásznál meg azzal biztattak,hogy van olyan évjárat ami müködteti ledes relé nélkül is namost mükszik,csak gyorsan villog edig is gyorsan villogott az égős,de már az sem gyári volt(ez a karbon baszás)gondoltam a ledes relével jó lesz de nem találtam meg arelét mint villogó automatát a régebbi 750-es gixerbe ott meg volt,sőt ladáét tettem bele gondoltam én is a ki vezetékelésre de igy is el megy ...........nekem,ám köszi a segitslget én sem találtam más relét benne,csak arra gondoltam hogy külön vannak a relék de köszi még 1X
Azt nemtom. Talán ha kivezeted az F meg G pontokat, és ott kötsz rá 1 relét...
ez oké de hogy a picsába dugjak én ebbe egy két lábu relét?
Jah, az oldalsztender reléje is ebben van benne...
Tessék.