Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már most rommá tört VFR1200?
Nem sok élete volt...
Tegnap néztem egy 1200-es vfr-t. Fighternek elég durca lenne. Sajnos rommá volt törve.
Hali!

Tudok segíteni.
Adatlapomon ott az elérhetőségem.
Ducati van ha az jó. Alu, nem gumirozott, balos.
Én a Fazerét kényelmesebbnek találtam.
Sziasztok! Nem tud valaki K5 re bal oldali első lábtartót? Előre is köszi!
Hali! Megvan még! tapso@freemail.hu
Szia ADEE!

Láttam a fékfolyadék tartályhoz van konzolod. Engem érdekelne a dolog mert most vettem észre hogy az enyém meg van pattanva. Eladó még? Majd írja rám. Előre is köszi.
ott van a he......

"RB26DET"forumozo társunkat tessék keresni,ő jelentős anyagi haszon fejében segit!
És ha a Porsche-n is szöges gumi lett volna?
Akkor lett volna alázás...
köszi! valami elérhetőség?
nekem a janoék csináltak rá,igen remek munkát végeztek,és szép is.
rb26det tudja kik mik hol,ő vitte el.
Mai napi időtöltés!
Helló Srácok!

A fejembe vettem, hogy a közeljövőben ledobnám az ezredes katalizátor részét, még ha az nem is zavar sok vizet, mert ki van belezve.. Szeretnék egy y összekötőt. Ha bárkinek, bármi javaslata, ötlete volna erre vonatkozóan, hogy kitől tudnám beszerezni, vagy ha csak tudtok egy eladót jutányos áron, akkor ne tartsátok magatokba!
Köszi!
Szerintem pára. Reméljük nem hengerfejes.
Ennyi!
nekem meg semmi gondom nem volt vele eddig sem
A váltón biztosan érezni fogsz különbséget. Nekem sokkal pontosabban érezhető,kapcsolható lett tőle.
Hello!

DRZ-be motult 5100at használok, ott bevált. De volt olyan ismerősöm, akinek gyorsaságinál csúszott a kuplung motul 300Vtől.

Köszi!
ha észreveszek bármit is
edem89 mitho kolléga már sejt valamit... Kíváncsi leszek a véleményére.
Mindenki másra esküszik,de csak Motult érdemel. 300v vagy 7100. Nekem 7100 van a paripában,maximálisan meg vagyok elégedve vele.Holnap cserélem benne. Nem a legolcsóbbak közé tartozik a Motul,de megéri az árát. Ha kell,segítek beszerezni jó áron. Mondjuk a Castrolnál bármi jobb,azt szerintem hanyagold.
Sziasztok!

Ma boldog tulaja lettem egy K7 1000-nek.

Milyen olajat javasoltok bele? Castrol Power1 10w50el volt használva.

Hazaérve, majd kb rá 20 perc után, már nem volt olyan őszinte a mosolyom... indítás után nagyobb gázra fehér, ködös füstöt köp a motor gázelvétel után... nem pára. Rossz minőségű benzin lehet szerintetek? Vagy komolyabb gond?

Nem kékes a színe.

Pályán is volt használva a motor, elvileg 15000 futott km-el...

Edem
A heti posta hétvégi időtöltéshez ))
Bali pálya idomos hátul 80-as fogaskerék, semmi papír, hétfőn lehet megnézni. Se lámpa, se műszerfal, semmi, régebben csúnyán törött volt.
Holnap vinnék a transportert Afrikába.