Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van de drágán adom
hogyne lenne tökéletesen működik már vagy 25 éve. a sütő öregebb mint én
Arra bizony!
Az összes új hiperszuper sütő elbújhat...
baszott jó szendvicseket lehet rajta csinálni...arra a régi alamánia házasra gondolsz a felhajtható tetejével?
Hi Urak,

Nincs valakinek elfekvőben régi orosz melegszendvics sütője?
Megvenném!
Mar irtam egy csunyat, de kitoroltam. Na azt vagd le.
Ha levághatom a felesleges hengert akkor megyek.
Abbol en se voltam rossz. Viszont, ha tudsz idot gyartani, akkor Tied a palya. Addig maradsz, amig jol esik, koszt, kvartelyt, kurvak, mi kell?
Összerakjam?
Régen perfekt voltam LEGO-ból.
Szevasz! Megvan! A blokk egyelore atomokra van szedve. Igazabol csak ossze kene rakni. Ez az amire, nincs idom. Ma is most ertem haza.
Sziasztok


Van egy eladó GSXR 1000 2004-es váltóm 32769km-nél lett szétbontva.
Kapcsoló körmök nincsenek lenyalva. További kép ha érdekel valakit kérésre
06304029696
Köszi
Mondhatnád csak nincs miért mert azok hibátlanok te meg ezekre azt mondtad szó szerint , hogy PATIKA!
Hát nem az. Amúgy meg tényleg semmire nem jó az alkatrész nélkül és nem én okoztam neki hanem valami kretén, és nem csilliárdok, hanem 148 euro ami alig több 40 -nél, az , hogy én leszervizeltetem, meg stb, meg h Pestre megyek miatta az nem azért van mert szart kaptam, hanem mert én nem gányolok mint az aki ezt tönkretette.
ebben az esetben talán mielőtt megrendelted kellett volna szólnod!akkor is azt mondtam volna hogy semmi gond vissza az egész és kész! de azért az nem járja hogy elviszed majd pár nap mulva szolsz hogy még csilliárd forint lesz!persze ez igy nyilván nem használható,de most pl mondanám azt hogy figyelj a cucc amit adtál izé meg hozé és százezerért rendeltem hozzá alkatrészt?te is azt mondanád hogy akkor inkább vissza.
Az , hogy tudtál e róla azon semmit nem változtat , hogy szar. És az is volt, azért küldtem fel mert az egyik oldal ami szemre is sértetlen egy újjal állítható a másik amit már ott megjegyeztem h miért van úgy összebaszva az meg sem mozdult.
Ezért felküldtem hátha bennem van a hiba, de sajnos nem mert azóta sem tudták szétszedni sem megmozdítani.
És azért volt így szétcseszve kívűlről is mert már próbálkoztak vele.
Az egész motorom romokban atelók darabokban szétszedve a frissen cserélt olaj kiborítva az alkatrész meg Svédországból megrendelve 5 napja.
Innen visszaút nincs, egyenes megoldás meg csak egy.
Amúgy enélkül a kütyü nélkül másnak sem ér 5ft-ot sem az egész, mert konkrétan használhatatlan de ezt neked sztem nem kell megmagyarázzam h mire jó egy teló aminek alapon van a rugóelőfeszítése és nem állítható.
lehet jobb lett volna ha te szeded szét!pont ezért kérdezem!
mint azt irtam eszem ágában sem volt átbaszni téged(nem is tettem)!persze ha akarod ezt elhiszed ha akarod nem,ez már a te dolgod!az lehet még megoldás,ha visszamondod a rendelést,én elmegyek a cuccokért,(ez az én bukó utam lesz)vissza cseréljük,és akkor mind ketten buktunk egy utat!hangsulyozom NEM szoktam átbaszni az embereket!és élve a szavaiddal még a szeretet is megmarad!
Megyek a postára. Bocs a késlekedésért.
Minden jót.
A rugóelőfeszítés állító van összeállva a házzal nem a csillapítás állítója amit kipróbáltunk és nem én szadtem szét pont azért h ebből ne legy4n vita hanem az egyetlen szakszervízben célszerszámmal.
Ott a cucc tőletek pár km-e Pesten meg lehet nézni mennyir ehibátlan.
Mindegy.
Vesztettem már ennél többet is én amivel tartozom természetesen holnap megkapod.
Attól mert velem ilyenek én nem leszek ilyen, nem is voltam, ezt beszoptam ennyi.
Tanul az ember.
Azt hittem egy haverral lettem gazdagabb de ehelyett egy százassal lettem szegényebb.
én vdéki vagyok!és ami még ennél fontosabb az az hogy nem szoktam átbaszni az embereket!ki vette észre azt a kibaszott szart hogy szét van baszva!?a zenit?
a gazdája szerint,150.000,nem enged mert szerinte rendbe van a cucc.ill.volt,én meg ugye nem használtam,te megnézted,amit néztünk betét azon tökéletesen müködött a 3-as imbuszal,tehát nem is tudom hogyan tovább!vagyis tudom!marad minden a régiben,vagy nemes egyszerűséggel vissza boltolunk mindent.de akkor még mindig nem tudom mit kezdjek a szétcseszett catridge-el!nem mondom hogy te voltál,de nekem azzal most el kell számolnom a tulaja felé.
Nem tudom ki a vidéki a hangnem alapján,,,
Sztem te keversz valakivel, mi errefelé "vidéken" ha ismerjük a másikat ha nem akkor is korrektül üzletelünk.
Hát ebbe beleszaladtam. A kuplung postán fél óra múlva a fos elején meg bebuktam 150 eurót meg egy pesti utat meg 20e munkadíjat.
És nem érdekel ki az az Aqva én veled üzleteltem és aki ezt kiszerelte tudta hogy szar.
Ezt a hangnemet meg erőltesd a földijeiddel.
Üdv. Boti
Nem felejtettem el ahogy megrendelni sem az alkatrészt a szétgányolt cartridgehoz. Sikerült beszélned a gazdájával?
Akkor összefuthatunk valahol h egalizáljuk a sarainkat a másik fele!
Balásy!

nem jött meg a kuplung!gondolom elfelejtetted!meg a mellé valót is!