Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi szépen megkerestem
13.500 vagy 13.600 nem tudom pontosan. Olaj láncspré topikban keresd bury-t,korrekt srác,én tőle vettem.
ezt néztem most ki. honnan veszed és mennyiért ha megkérdezhetem?
Én 7100-t használok,az fullszintetikus. Nagyon jó olaj,(szerintem)de mindenki másra esküszik. Most rendeltem 4l-t,jövő héten le is cserélem. Próbáld ki,nem fogod megbánni!
de megszívattam ma magam... gondoltam megnézem a szokásos nyári utat. el is indultam gond egy szál se. na de kb fél óra múlva kezdődött a para. történt ugyanis hogy úthibára hajtva elkezdett dadogni a gép egy-egy pillanatra, de semmi extra. később aztán egy kanyarban leállt alattam. mondom wtf?! önindító meg se pisszen, betolom megy tovább. ekkora szutyokra gondoltam és hogy majd az injektortisztító megoldja. szépen hazafelé fordultam és csordogáltam. később úthibánál villog FI, majd folyamatosra kapcsolt, azonnal stop. vártam kicsit betoltam ismét semmi gond, FI is csendben. lassan komótosan megérkeztem a közeli benzinkúthoz, kértem egy csavarhúzót, akksi gondot feltételezve. hát nem húztam meg itthon rendesen és kirázkódott a csavarja fakk. utána már gond nélkül jöttem haza.

apropó. visszakeresgetve a hozzászólásokban motul 5100 10w40 nálatok a favorit olaj. (én eddig castrolt használtam de most váltani akarok) kérdésem a következő: ez az olaj nem full szintetikus nem gond ez?
Sziasztok! Nézzetek be érdemes Icon sisakok, kabátok, kesztyűk a legolcsóbban Magyarországon itt: http://www.facebook.com/insane...
Ha teszik az oldal, nyomj egy lájkot. Köszönöm!
Ui.: Bocsi, hogy Off, de hátha valakit érdekel innen, köszönöm a megértést
Fasza!
Ez az új meló?
Bali ezt nézd: ződ motor
Helló ! Ha valakinek kell egy gyári üléspúp Gsxr 1000 k5-re, nekem van egy eladó.http://www.kepesmotor.hu/idomo...
te most ki ne találd hogy átvertelek!ott voltál megnézted,mondtam hogy én még csak ki sem bontottam,ha nagyon nem akarod akkor gyere el és cseréljük vissza a cuccokat,én nem bánom,de ne is találgass hogy én hülyének néztelek és egyebek,ne keverj össze a vidéki diannás haverjaiddal.honnan a retekből tudtam volna hogy szar?mikor aqua-val megbeszéltem szó sem volt rola hogy lenne bármi baja,hiszen a motorjából vették ki.igazából le is fárasztott ez az egész,ha kell kell ,ha nem nem!nem akarok,és nem is fogok alkudozni.

a faszomé cserélgetek én mint egy hülyegyerek......
a kuplung függöben van a többit személyesen.
Nem fórum téma mert még elmúlik a szeretet. Én azt vittem amiben megegyeztünk a kupplunggal lógok a kipufogódobok függőben és ami kaotam abból a legdrágább cucc szar. Holnap hívj ha nem alszol.
akkor most tegyem fel a sajátom?olyan paraszt vagy!látom má direkt kibabrálsz velem,gondoltam én(bp-től 30km-re)hogy minden helyett gyárit kapok,persze elő szokot fordulni hogy rosszul emlékszem.mint pl leömlő,kuplung,ttx,....
kipufogodobokról szó nem volt, akik 5km nél messzebb laknak a FŐVÁROSTÓL NEM MIND BALEKOK. Szar cuccot kaptam. Felmegyek újjabb 15 ezerér másodszor potyára aztán a cukrászdában kimatekoljuk.
Mond azt, hogy igen...
figyejjé má zenit racsing!kuplung,és kipufogó?tényleg kell egy ordas nagy zakó? na nem mintha sietnék....
álom álom édes álom...sajnos nem
cumi
a fullgas nál (balatonboglár)szerelték ki a aqua motorjából,én lementem érte,és azota érintetlenül van(volt )a garázsomban!sosem raktam be a motoromba....persze majd átbeszéljük a dolgokat,jól....
Az egyiknek a teteje ami szemre is össze volt cseszve, nem célszerszámmal szedték ki a villából hanem a rugóelőfeszítés állítóval 14 kulccsal és kitekerték anyakát még a szervízben sem tudják szétszedni sem úgy meg lett bva ugyhogy most egybe kell kicserélni a felső házat meg a rugóelőfeszítés állítót. Megtekinthető Pesten az Illatos út 8ban Zenith racingnél. nem olcsó...
Nem ide tartozik,csak feltűnt a neved.
A Gixxer mellet csak nem egy Skyline pihen a garázsban?
Mi a gond vele?
Bali senki nem akarja eladni a motorját. Küldtem mailt.
A síkarcú haverod( azaz én...) szopja a faszt a barbár módon szétgányolt öhlins elejével, Pesten van a Zenith Racing-nél, felküldtem nekik nehogy még én legyek a hibás... Vásárolni kell hozzá motyót, hívd előbb akitől kaptad aztán engem a matek miatt!
Csakaszopás...