Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plusz a brembo első fék(monoblokk?) az öhlinsek, meg ami inyencség még van pályára.
Elektronikám, lábtartószettem idomok ilyesmim van.
PVM vagy más tuning első kerék féktárcsával érdekelne, tuning féktárcsa külön is!
mi kellene?engem meg érdekelne a gyári idomod!
06 70 9302864 elértek
Sziasztok!

Gixer 1000 K7-K8 hoz van sérülésmentes teljes idomszettem elsőlámpával , kipufogók a gyáriak katalizátorral, tükrök eredeti carbon borítással, karbon tank alatti idomok, carbon sárvédők, lábtartókonzolok eladók!
PVM vagy más tuning első kerék féktárcsával érdekelne, tuning féktárcsa külön is!
Szia! Nekem van 2 db. Mennyit adnál érte?
Szia! Ha külön is eladsz dolgokat érdekelne pár cucc!
Ilyenkor felhivsz, elugrasz hozzánk, és választol egy gátlót!
Nincs elottem milyen volt. A felnicsik az ujdonsag?
Helló mindenkinek!Segítséget szeretnék kérni!A motorom hátsó lengéscsillapítójának tetején lévő tartály kis lyukából szivárog az olaj. Ilyenkor mi van?(GSX-R 1000 k5).
Megújjulás...
Hali!
Ha vki érdekel 5000ft-ért viheti ezt az idomot,bal oldala enyhén sérült.
ezen elérsz:30 259-05-47
Sziasztok. Jelképes összegért megválnék ettől a féktartálykonzoltól, apróság, de hátha jól jön valakinek.
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/szupersportgepek_megateszt_2
ne keverj vele össze...nincs szükségem álnévre....
Igen régebbi, de a kerekek kompenzálják az ár különbséget. Nem mondtam, hogy 700-at adnék a tiédért. 900-ért lesz a tiedtől 1 évvel öregebb papíros gép.
És mi is volt a gyártási év? 2002?

attol ez még 1millio!
Kép lemaradt
Az enyémben az első is Öhlins+ full pvm radiális fékrendszer, nagy versenyhűtő, több garn idom, a felnik darabja (4van) is 1000 euro+tárcsa.
Emellett akra rendszer, gyorsváltó, stb.
mármint a motor ára 1milla!és igen ez az az ár amiből nem engedek!
ez nem az!700 az eléggé megalázó lenne....papír nincs hozzá....csak az elektronika meg a ttx egy vagyon...még használtan is!1millio!
Mennyibe akarod adni?
Amiket írtál a mostani R1-esemben is benne vannak az 700-ért ment el 2 garn. pvm felnivel. Még csak le van foglalózva, 2 héten belül jön a többi lóvé.

R1 gyorstöltős versenytank jelképes összegért eladó. Szivacsot is tudok hozzá adni.
Nekem papíros motor kellene elsősorban. Kinti papírok, vagy valami rendőrségi sincs hozzá? A mostani pályamotort is ezért adtam el.

Küldd el privátban extrákkal mennyi az ára, amiből nem tudsz engedni. Nem ez volt a 2db K7 közül az egyik, amit egybe árultak? Az egyik kék a másik Lucky strike.