Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott írom lejjebbbbbbbbbbbb...hagyámmmááááá aludni....majd holnap kegyeskedem felhívni magát de ha nem tenném mert esetleg elfelejtem(nagyon valoszinűbbnél is valoszinűbb)akkor ezen híhatsz 304979618....de csak szépen beszélj mer ha beszarok leteszem és nem veszem fel ujra.....
Na így akkor jó.
Mert 600 nakeddel is tudok annyit menni!
Régebben hozzám járt a Meklau h megtanulja a pályát az értetlenje!
Hol lakó?
ezer százalék hogy mész vele 1.55-öt...max nem érsz körbe annyi idő alatt!
És ha nem fogok a Pancsin 1.55 menni akkor garanciába vissza az egész!
nem csak volt...még ahoz van is!
egy dobos,egy dob van de az csak utánzat,gp stájl,szép is hangos is.janoék csinálták.zsámbék
OK. Euróban jó lesz?
A leömlő egy dobos rendszerhez volt? Nincs meg a dob is?
Hova valósi vagy?
üléspúp nem kell,akkor adjál még 400kilot
szörös tükör meg lámpa?!az nem kell!

tehát ha jol értem akkor adsz egy hátso rugostagot,egy leömlőt,meg a komplett idomszetett,ezekért a vacak öhlinsekért ,meg a mégrosszabb bodisért?akkor sztem mehet!
Ülések üléspúp minden
Hm? Lámpástól tükröstől szőrt szőrbe?
képem az nincs....de mind patika...
k7 be valo és igen olyan,és igen bitang jol müködik,szépen figja a hátulját mert tudja a negatív rugoutat. mennyi a matek?már mint a idomokra
tudnál képeket küldeni róluk?
A ttx k7 be való akkor az már gyors lassú csillapítás állítós és hidraulikus a rugóelőfeszítés állítása?
Az idomszettet be tudjuk üzletelni?
elejéhez nem kell csere,az 150(aquájé ő kér érte ennyit)!,ttx 100,leömlő egy 20-as
nem tudhatom...olyan 75 körül..vagy 75,3?de az is lehet hogy kurdi alias aqua jobban tudja....
Rám a gyári rám hozta a frászt párszor vazze!
Első cartridge , ttx , leömlő mennyi lenne ha mindegyikhez adok cserét? Hány kilós palira való rugó van a cartridgeban?
55höz jo volt...bőven..bár az EMpro val azt is lehet állítani...ezt egy fika után meg is tettem
gyári....
Kormánygátló vmi normális?
ezek nem voltak a felsorolásban teeeee.....féket eladtam,ttx hátso megvan,első catridge,EMpro elektronika kábelköteggel...meg bodis leomlő,de azt csak akkor ha van csere gyári.ennyim van mégsztem...ami érdekes.pvm sosem volt...ill.egyszer kaptam szponzoráció keretein belül,de aztán átértékelődött a szponzoráció mint olyan és ki kellett volna fizetnem ugyhogy gyorsan visszaadtam
H maradna pvm felni tárcsával az érdekelne!

Boti