Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Cápa,
Megvan a renccer?
Blokkod hogy áll mostanában?
Megy a biznisz! Köszi!
kössz az árakat
Hali! te lenne még egy kérésem megmérnéd esetleg a 2 oldalidomnál is a motor széleséget mert a serviz manuál szerinti teljes széleség az nem az a méret az a gyanum. Nagyon Kösszönném
Esetleg ha innen érdekel még valakit és ír email, akkor írja ide, hogy innen van. Különben normál árat írok ami azért több.
Na akkor már én is megkérdezem, h mennyi az annyi...
Ment a mail köszi
Köszi az ajánlást. Legközelebb lesz még kedvezményed

Mitho írj még1x emailt mert a normál árat adtam meg.
De mivel Hunter1000 ajánlott neked is oda adom annyiért.
Jó kiindulási pontnak jó Köszöntem
Szia,
Én 550mm-nek mértem. Bár elég nehezen lehetett, úgyhogy +/- 20mm engedélyezett...
Persze. Egy sport kawás integetett, azt hitte testvír gép.
Budapestiek, Tolna megyeiek ajánlom figyelmetekbe.


http://www.sportmotor.hu/motor...
nem is tévedtem sokat.....
Meg köszönném
Azért lényeges a fejidom ahol csatlakozik az oldalidomhoz mert egy másik motorhoz tervezem és ezt a méretet valoszínü a katalogus sem irja
Hálás kösszönet
Reggel lemérem neked pontosan.
Nézda egy szívlámpás kolléga...
Teljes hossz: 2045mm
teljes szélesség: 715mm
teljes magasság: 1135mm
tengelytáv: 1410mm
hasmagasság: 130mm
ülés magasság: 830mm
száraz tömeg: 170kg
elküldtem a katalógust e-mailbe hátha tudod használni
teljes szélessége a motornak 715 mm ,de ez szerviz katalógusból van
ettöl kicsit pontosabb nem lenne hátrány Nem totálkáros gixi ujáépitéséhez kérem . Másra lenne és elöbb kiváncsi vagyok eme méretekre ha valaki nem titkolná ell elölem nem lenne hátrány
110méter
Hello mindenkinek Kérdésem lenne az ezredes gazdáktol de akinek K1-K2 es vona . Nem tudna nekem valaki adni egy teljes motor széleség méretet? Oldalidomoknál értem . Meg a fejidom ahol csatlakozikaz oldalidomhoz . ott kéne nem mm pontosan kérném 1cm eltéréssel jó lenne . Hálás köszönet vona