Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200-ért komplett rendszert is vehettél volna.
Eladó korrekt ajánlatért k7 1000 gsxr full carbon karcmentes Yoshimura japan végdob.
Újjonan akcióban 200 e ft.
Korrekt ajánlatért vihető!
ezt meg sem hallottam....uj vagyok itt azt sem tudom mi hol van még...van egy jo cukrászda az utcánkban...na oda elmehetsz....egyedül!
33évesen mentem fel,és akkor is vettem a motort...előtte 20 évesen volt motorom egy szezonig.első év sokat mentem lassan...2.év már 00alá mentem,viszont estem keltem elég rendesen,meg is nyertem az év legnagyobb esése cimet(270nél a szlovákiában eltört a kislánckerék kihajtása).3év 55,és ebben az évben 5ször voltam összesen pályán,és nem nagyon mentem tiszta kört 57felett.na ennyit a menőzésemről...de azé sztem ez nem olyan rosz..bár a munkám során igen sokat megyek egy xt 660 nyergében....de az egész más.
Akkor pont meghívhatsz valami elit helyre zabálni!
Aki 39 évesen megy először pályára már nehezen tanul vazze! :)
dél azaz 12 után gyere csak te sületlen arcú veréb....
ne pislogly bazmeg....mindenki beszarik a féktől!jo az a gsxr fék!nagyon is!mondom bazmeg ez a kibaszott meklau gyári fékkel ment 51-et....fém fékcső az volt....tehát nem is értem...ez a kibaszott tömeg hisztéria...jajj rossz a gsxr fékje...jujj jajjj...vegyünk valamit mert ez áll és csakis ez áll a gyorsabb kör elérésének utján keresztbe az én kis tehetségem előtt. meg kell tanulni fékezni....és nem melegszik el.
Akkor jó, holnap lehet elmegyek hozzád ma szétszedtem a verdát, leszedtem a csere cuccokat
Ezek már le vannak cserélve csak megmaradtak. ZX 10 2010 fék van rajta mart magura főfékhengerrel ennél jobb nem kell. tárcsa meg kéne h mégegy komplett kereket össze tudjak rakni!
Az én tempóm még nem halálos örülök ha 10 alá bejövök a Pancsin...
na az va nálam böven...válaogathatsz!vagy két c
minek veszel rá ennyi hujeséget!? inkább gumit vegyél rá...a gyári féknyereg tökéletes,de még a főfékhenger is az,csak a bremboval kényelmesebb volt,de nem kell semmi ilyesmi...majd 57alatt...addig szinte,hangsulyozom szinte gyári is elég....persze ha tele vagy .....
És vennék még dunkop kr medim v medium hard ntec nem szarrá gyalázott gumit!
Sziasztok!

Eladnék pár motyót! gixer 1000 k7-k8 és zx10 be is jó 2009től első fékbetét trw lucas carbon racing 99% egy garn, trw sinter racing 99 % egy garn, gyári tokicon 60 % egy garn, 4 liter 300v Motul 10-40, gixer 1000 2004 elsőkerék, első féktárcsa 2006 gsxr1000 60%os, tokico radiális első nyereg 2db gsxr 2008!
Vennék tuning első féktárcsát versenyfelnivel, esetleg csak tárcsát a gyári kerékre, carbon burkolatot vázra , villára, verseny kormánytelót, mindet gixer 1000 k7-re!
Vaszki... Nekem is ketszer kellett elolvasnom, mire megertettem. Nem is tutam, hogy akit uldozok az itt lakik a kozelben. Ez a Bodis cumo amirol dumaltok az az, amit unlucky zoli is emlitett nekem? Ha igen, akkor megneznem. Meroszalagot meg subblert viszek.
Okés. Köszi
Versenyezni akar a motorral, kellenek neki a gyorcserés kerekek. Amikor megmutattam, hogy egy anya fogja az egész kereket beleszeretett. Ha más nem berakja az utcai motorjába.
Volt 10 darab, ha lesz még felteszem ide a fórumba.
Esetleg ajánlj be neki egy elsőre tárcsákkal vevő lennék, hátha eladja, vagy kérdezd hogy eladhatod és engedd le neki a moci árából !
Ha megy akkor megköszönöm.
06 70 930 2864
Boti
Tegnap hívott a srác szombatig elutalja a maradék lóvét. Fél évig árultam 3 szettet...
303562846 ezt is hívhatod.....csak ezt nem tudom ki veszi fel!
én a dob áráért leviszem neked.... 1milla
Holnap hívlak vagy hívj. Jó messze vagyok. 200 km. az üzemanyagban pont a dob ára :)
Na aluggyá. Hello
a szikra nem kell
meklau a gyári fékkel a k7 ezren apám nem semmi ürge....51-et ment a hringen...