Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor megvettem az enyém is ilyen volt. Nekem a folyadékcsere és fémfékcső párosítással sokat javult a helyzet. (nem volt levegős)
Sziasztok Gixxeres kollégák! Tavasztól őszig majd mindennap motoroztam a első kemény hidegig(nov 21) előtte már fagyott,köd volt. Tárolóban álland 2-3 fok. December végén lemegyek a géphez a fékkar két centivel később kezd fogni, így végállása előtt már a markolatba ütközik az 1-es állásnál. 6-osnál a markolatnál kezd fogni. Semmi folyás, pumpálásra sem keményedik fel. Fékolaj 42 hónapja cseréltem.DOT 4. Járt már így valaki? Szétszedtem a főfékhengert, semmi rendelleneség nem látható. KM állás 37000. K5 ,eredeti gumifékcső.
Üdv!
Nem is kérdés oszi, hogy kékben sokkal mutatósabb!
Műszerfalammal kapcsolatban most a nagyobb baj az, hogy egyszer mér a kilométer óra ,legtöbbször meg nem.Minden más működik.
Nagy szerencsémre első és hátsó féktárcsát is cserélhetek. A nagyvas.hu-n nézegettem Golden Fren típusú utcai féktárcsákat viszonylag elérhető áron.(40e. az első 27e. a hátsó) Ezek a nagyobb tételek ,amit a motorra első körön költenem kéne.A többi:szűrők,olajok,beállítások stb. az előzőekhez képest anyagilag csak "játék", hacsak!? nem találok a műszerfalhoz hozzáértőt, illetve féktárcsákat, akár jó állapotban lévő használtat, ami minimum nem üt....
Szóval nem lesz könnyű,de amint jó idő lesz elkezdem összekaparászni a "hozzávalókat".
Eladó 2001-2004-hez 2 db sport lábtartó konzol szett, GSXR 2001-2004 Akrapovic 4 csavaros karbon sport dob, GSXR 2001-2004 Arrow sport dob.
Csak telefonon érdeklődj!
06705850436
K5-K8 bontott alkatrészek eladók. . 70/6321-829
ÓvatosUtazó kollégának.
A Narancs volt, és kék lett.
Hello Kolléga,
nem te vagy véltetlenük a Lazlo1000?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Téged kerestelek már mióta.
Ugyanolyan gépünk van.
Írj egy mail címet. Az enyém: oszitrek@gmail.com
Segítek az olajban is(mert cseréltem már teló olajat), meg jártam Prop-tech-nél is a múltkor...
Üdvözlöm minden gsxr márka társam ! Egy kis segítségre ,tanácsra lenne szügségem . Motorhoz vettem olajat : Motul 300v 10-40w ,ez szerintem okés ! Viszont fékfolyadék és teleszkóp olajba kérném ki véleményetek.
MOTUL Fork Oil medium Factory Line 10 w , MOTUL DOT 5.1 Brake Fluid !ezekre gondoltam ,szerintetek ? ngk cr9eix gyertya ? Valaki járt már a Prop-Tech Kft -nél ? nyáron kicsit megakarom "bolondítani" a gépet. A motor :
befejeztem
Te befejezted ,,pályafutásod" hogy mindent eladsz, vagy beujitasz 1 s1000rr-t?
gsxr 1000 hátso kerék eladó,tárcsával.50.000
Régi gsx-r 1100. Viszont felújítással kell kezdeni.
Az nagyon jó ár,grat
Igen, már várom(meg Anya is) nagyon.
Megpróbálom nem kihagyni, de majd kiderül. Lehet lefexek majd a földre... Jóó, térdnél lejjebb nem megyek(max becsukott szemmel).
Na igen, én is "felügyelni" szeretném a dokit.
Akciós volt külföldön. 50e...
Jól néz ki,mennyibe került?
Nagyon cuki! Mi juliusra várjuk de már tervezem neki a pockettre a fényezést..
Gratula hozzá, jó egézséget Nektek!
Köszönjük szépen a jókívánságokat! Akkor gondolom nálatok is nagy az izgalom. Én bent voltam végig a szülésnél,nagyon nagy élmény,szinte hihetetlen. Ha teheted szerintem ne hagyd ki. ( a térdénél ne nagyon menj lejjebb,az nemsemmi. ) Mondtam is a dokinak,hogy amit ott szétvágtál azt remélem visszacsinálod!
Kis téli tuning...
Gratulálok Hunter1000!
Hosszú egésséges életet nektek.
Nálunk áprilisban jön...
Nagyon szép sok egészséget nektek
sziasztok!keresek gsxr k1-k3 farokidimot,elsö,hátso ülléseket!sérült is lehet csak javithato legyen!06203580193
Kis drága!Vigyázz rá!
Jó egészséget a családnak!
Sziasztok. Diánának hívnak,január 24.-én születtem és már egy GSX-R 1000 K8 boldog tulajdonosa vagyok,apa jóvoltából.