Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Van gumim,csörögj rám.
06303210309
Ki van már teljesen a srác!Egyszerűbb ha a gyárit csináltatja meg.
Ja ja,de néha azért ki kell elégíteni vágyaimat
Ok!mindjárt
DE minek Neked?
Nem nyugdijba vonultál?
Keresek sérült Tri-oval Bódis vagy Yoshi sportdobot, max 20ezret szánnék rá.
Persze Jani!
Hali!
Betét meg van még?Érdekelne.
Nekem az SV-be lett a gixxeré.. Báyo mester csinálta, de nem volt egyszerü szerinte sse.
Hali!
Keress meg mailben tudok hozzá.
bali105gsxr@gmail.hu
hello mindenkinek! nem tudjátok honnan lehet üléspúpot szerezni, akár használtan is. k5 1000
Tényleg necces!Most volt nálam a srác és méregette a gigszerét.Nem egyszerű történet!
Ahhoz fájdalmasabb bármit illeszteni, az alábbi fórum szerint.
Köszi!
98-as 1200 a spanomé.
Katonák ráadásul útba is esnek. Nincs nekem baj ezzel a futóművel, majd kipróbálod idén- remélem- hátul ráadtam a reboundot két klikknyit, most pont jó. Ha az elelje összeül, majd kap progesszívet, azt' csókolom.
http://forum.oldskoolsuzuki.in...

Itt megtalálsz mindet. Az alant hirdetett K7 jó bele, ha 2001-2006 közötti. Belemegy még a korai busáké is a fórum szerint, csak pár oldal, kukkoljátok át.
Szóval Te még a tagadási fázisban vagy.

Katonáék felújítják a sajátját fele ennyiért úgy, ahogy szeretnéd. De ha ugye látens tuningoló vagy már...
Hali!

Spanom is küzd a Bandit hátuljával mert nagyon Cadillac-es.
Ha valaki tudja minek a hátulja lenne jó bele ne tartsa magában.A régi gixeré nem jó esetleg K5 1000-től jó lehet?
Nem lesz kényelmesebb
Kizárólag kényelmi szempontok motiválnak :D Ennyi egy rugóstagfelújítás, ha elfárad. Akkor pedig nincs más dolgom, mint betenni egy jobbat :D
Na, báttya! Kezdődik...

Jövőre meglesz a full Racetech szelepelés elöl, Öhlins hátul, stb.
Szia!

A gátlóról tudnál adni néhány méretet? Banditba megpályáznám, ha jó lenne.
99,987 %-os első betét garnitura. EBC HH, 10 pénz a garni. Hátsó pár 4000, gyári uj 8000.
Zsir uj gyári gátló K7-be 20 pénz. Nincs benne 200 kilcsi...
mi a helyzet a gsxr-el?meg van már vagy 1.000.002LE!?