Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma akartam betenni a blokkot, de úgy néz ki beszoptam egy csavarral. Várom a havert, akinek van gázmelegítője, hogy kerüljön elő. Fogunk gurulni, légy nyugodt.
Anyád picsája!

Már egy hónapja nem aludtam rendesen, csak 5-6 órákat, most este 9-től reggel 7-ig aludtam, álmomban is motoroztam

Cápa megy már a szétszedett motor? Lassan gurulhatnánk egyet.
Megyek le felpolírozom a műanyagokat.
uff mindenkinek
Mizu? R1?
Akkor R1 innen!
Megvan a motor. R1 lett új gumival, gyári állapotban. Kipu át lesz faragva hamarosan, így zsiguli hangja van
az lesz nekem is. majd kiderül mennyit bír.
tetszetős a fékkar. bukógombákat meg majd esztergáltatok kicsit hosszabbat mint most van
Jah, és K2-es kolléga.
Lesd meg az Atisch gépét.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Az enyémben Yuasa YTX12-BS 12V-10Ah van.
Pont jó bele. Volt benne valami noname is, de az nem bírta eddig.
k2-esek milyen akksitok van? kénytelen leszek cserélni mert ez döglődik. yuasa van valakinek? melyik típus? netes katalógus ytx12-bs-t ír de az 30 mm-el magasabb mint ami most benne van.
Lesem...
Osziiii , kéne egy kis segítség , email ment. köszönöm előre is :)
Sziasztok! Deklivédőket keresek gsxr 1000 k5re.Ha valakinek van ne rejtegesse!
Alakul a motor, már csak a matekozás van hátra. K5 fekete, nem hirdetik, és sajnos nem is olcsó, de ez az első ami tetszik. A szegedit is megvették kevés km-rel.
Van néhány extra rajta.
Akkor pofátlan leszek.
Ne reménykedj. Bazi nagy kapunk van.
Visszatérünk rá egy későbbi időpontban.
Sokismeretlenes.
Egyenlőre várok míg jön a naggya a cuccnak.
De mindenképp kellene mert a gsxr cucc ami van nekem gatyának tűnik.
De még úszik felém a nagy vízről amit rendeltem így nem tudom passzol e hozzá.

Amúgy nekem nagyon nagy a pofám.
Alig fér majd be a kapun.
Ha eljössz érte, akkor annyi, amennyit van pofád adni érte. Én 15-ért vettem.
Mármint igen, eladó.
How much?
Igen.
Eladó még ez?
Vagy nem?
kénytelen leszek a héten lenyúlni tőle
az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én tokkal-vonóval cseréltem, tehát futómű, féknyergek minden + fém fékcső. az eredmény a várt lett. de pl előtte a gyárival volt ugyanez a fém fékcső, attól sem voltam odáig meg vissza.
most próbálom felidézni milyen volt haver első fékje de már nem nagyon emlékszek rá (2005 r1). az maradt meg h nem találtam rajta a helyem
Számomra nem, mert nekem logikus: A Yamaha kar egészen hosszú és a forgásponthoz nagyon közel nyomja a dugattyút, ezzel a gyárinál sokkal inkább lerövidíti az áttételt. Kisebb erővel kell húzni, de hosszabb távon.