Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Eladóak GoldFren fékbetétek:
pl. GSXR 1000 K3-hoz.
Csak jelzem, hogy mar irtam Neked par napja.
Hali!
Most innen írok.Képesmotoron van egy 1050000-be.
Bali úgy néz ki elviszik a gépet. Nem tudsz egy olcsó K5-6 1000-et?
A kerékért jött le a csóka, de tegnap volt a szülinapja amire vett egy robogót, gondolom kevés volt neki. Viszi a másik kerék garnitúrát is az utcai motorjába..
Szia, érdekelne a gyári gsxr-1000 k7 dobok ára. Mennyibe kerül?
Szia!
bali105gsxr@gmail.com ezen érsz el.Megnézem mim van mert akad egy pár guma.
Szia Bali105,

Van eladó D211-ed?
Nem tudtam mail-t írni neked, mert azt mondta nem létezik a cím...
És tényleg. Bocsi.
Érdekes lehet. A v7272@freemail.hu címre várom a telefonszámodat és megbeszéljük.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/auris/toyota_auris_1.33_luna_mag
yarorszagi._serulesmentes-5386901
Balinak van D211.

Nekem csak egy kocsim van olcsón eladó. 2010-es szép és jó. Új ár feléért elvihető.
Látom intéztél netet.Akkor azzal a mocival nagyot kell menni!
Hi Sedu,
D211 van olcsón?
Bali a barátod egy 20-ast mondott a munkára. Látatlanba azt mondta egyedi superbike elej, lehet simmeringje se lesz hozzá.

Tudja vki mennyi az Öhlins teleszkóp olaj ára/l?
15e-t szeretnek kapni erte. En annyiert vettem. Pest-Megyeben tengetem eletem.

Fektartaly nincs hozza, cserebe mar megcsinaltam a fektartaly-tarto konzolocskat hozza, amivel a Suzuki tartalyt ra tudod fogatni, azt oda adom. Tovabba atalakitottam a fekkar pozicio allito csavart, kicsereltem egy hernyocsavarra, mert az eredeti pont rossz helyen van es beleutkozik az idomba, ha kitekered a kormanyt balra. Ezzel sincs dolgod tehat...
Mi az ára? Te merre élsz?
A 190-es el is fogyott:-(.
En K1-ben probaltam, igy pontosan nem tudom.

De elmeletileg:
Mivel radialis, sokkal direktebb adagolhatosagi erzest biztosit, mivel a fekkar huzasi iranya es a dugattyu mozgasiranya parhuzamos. Tovabba kissebb kezero kell ugyanakkora fekero kifejtesehez, mert a dugattyu nyomaspontja kozelebb van a fekkar tengelyehez. Mindez azt jelenti, hogy konnyebben es pontosabban szabalyozhato feked lesz. Limiten sokkal jobb. Ertsd: Jobb, mint a gyari, de nem olyan jo, mint a Brembo (gondolom).

Mivel a K1 6 dugattyus alul, ezert nekem nem passzolt a hidraulikai attetel, amivel nem tudtam mit kezdeni, emiatt szereltem ki. Hiaba volt puha alomfekem, tul bent fogott a kar, mert tul sokat mozdult a fofekhengerben a dugattyu. A K4-nel (4 dugos feknel) ez nem fordulhat elo, hisz a Suzuki es a Yamaha fekdugattyuinak osszfelulete kozel azonos.
Hi!
A k4-nél mi változna tőle? A gyári alapból sz@r...
Szia BadaBing!

Van idomszettem: két oldal, illetve fejidom darab.
Van kék tankom,
Első felnim, leömlőm, hűtőm, teló, lámpa, plexi, stb, váz, egyebek.
Csörögj rám: 70/ 333 41 33
fejidomtartóm van, ha még nem szereztél...
Van egy 2004-es Yamaha fofekhengerem karral egyutt. Radialis. Ha erdekel megalkuszunk.
csörizz meg, segitek.
Sziasztok!

A új gixer 1000 cikknél írták, hogy a k6-os 1000-es kicserélik a felső munkahengert és a fékcsövet fémre és ká jó lesz. De milyenre cserélik a felső munkahengert? És mennyibe kerül?

Tud valaki segíteni?
Hy!
Ha esetleg valakit érdekel 5000ft-ért odaadom!Ezen elértek:30 259-05-47,bal oldala enyhén sérült!