Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a k3 az féknyergenként 4 betétes, k4-től tértek vissza a 2 betétre nyergenként...
Légszűrőház szívósorral együtt mennyibe kerül?
Oké, megfogadom
Szia!

Elvileg nem jó nekem nagyvas.hu szerint. De ránézésre majd megnézem a motoron, mert K3-tól 38mm hosszúságú csak, de K4-től K8-ig meg 71mm hosszúságúnak írja a fékbetétet... szal furcsa
Bármit csak azt ne rakj bele..
k71000.nem tudom jo e neked!?5-6 tol jo az biztos
szevasz!

nekem van egy zsír uj gyári garnitura,nem tudom mennyi a z ára de a bolti ártól lényegesen olcsóbban adom.
szia! Rendben, körbenézek! Köszi!
Hi, sztem felejtős.
A Ferodo ST sem kerül drágába, és sokkal jobb.
Sztem még a Brembo-t is kérdezd meg a Kutyától a ZZR vagy hegylakó topikban...
Sziasztok!

Goldfren fékbetétre előre van tapasztalatotok? Általános utcai használatra írja, arra is lenne használva. Fél áron van a többi betéthez képest 10800/2tárcsához, K4 1000-be venném.

Köszi!

Edem
gsx-r1000k5-6 Alkatrészek
06203787596
Az lesz az! Úúúúúúúúhhhh nagyon köszönöm!
Valaki megtudja mondani, hogy a GSX-R 1000 1997" modellek féknyergeiben MIND, hangsúlyozom MIND a 12 db fékdugattyú külső átmérője 27mm-er?

kÖNYÖRGÖM valaki adjon egy pontos választ!
Hello. Nekem van egy gyári k7-k8 ha érdekel.
Sziasztok!
Kormánytelót keresek gyári GSXR-t 2001-es évjárattól. Ha valakinek van eladó, engem érdekelhet.
Előre is köszi!
Sziasztok!
Újévi akcióinkban a legújabb DID láncok, láncszettek, Brembo fékbetétek, K&N légszűrők, és még sok egyéb termék szinte tavalyi áron!
Pl. GSXR 1000 DID ZVMX legújabb legerősebb láncszett: 46.000Ft.
Érdeklődni: http://www.motoralkatresz.eu
nekem is az lesz majd. vagyis nekünk mert jön haverom az r1-el
Még nem mentem a ringen,így amatőr csoportba sorolnám magam. Életem első pályázása lenne.
Írsz egy e-mail-t, hogy melyik csoportban szeretnél menni. Persze nem árt kivárni, hogy legyenek csoportok.
Akkor,hogy is működik ez? Be kell regisztrálni a h.ring honlapon?
Én ott leszek.
Ha jó idő lesz megyek!
én olyan június, július körül tervezem hogy látogatást teszek
Valaki tervez látogatást a márc.22.-i nyíltnapra a hungaroringre? Erősen kacérkodom a gondolattal.