Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Valaki meg tudja mondani, hogy a 2005-2006-os GSX-R1000 első villában milyen keménységű a rugó?
B.U.É.K Mindenkinek!
Benzinben és km-ben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok Minden Motoros Kollégának!
Szoktasd le a kutyust drágulni fog
BÚÉK mindenkinek!
Hogy baszná szájon a kurva annyát az a tetüzsidófattyugeci amelyik kitalálta.

Boldog Uj Esztendőt Kivánok az összes Gixxeresnek! Ezt most lőttem.
A képet megköszönném!

Buék!
Én az enyémbe raktam xenont. A trafókat a fejidom elejébe csúsztattam bele, oda befért egymás mellé mind a kettő! Ha akarod akkor lefényképezem csak ahhoz kell egy kis idő mert a motor már alszik. Remélem tudtam segíteni!
Holnapra meg BOLDOG ÚJ ÉVET minden fórumosnak!
72kw? Hogyha háromhengerezik!
Nem tudom,hogy mire jó ez,de megölik a motorpiacot vele az tuti. Költsék gyógyszerre...
200ér hol veszel szerelhető szegecset? meg az milyen? én most csináltattam meg a tárcsám spiegler szegecsekkel, de annak kb 1200 volt darabja. egy 20-ast fizettem az egész műveletért.
ha egyszer eladom az enyémmel jól jár valaki 72 kW
Tehát:

118*650=76700, ami most 23100 volt.
Plusz eredetvizsga 17000, forgalmi+törzskönyv is 12000.

A mostani 52000 forintos átírás január 1től 105700, tehát duplájára nőtt egy 6 éves 1000res motornál.
Ennyi,hogy rohadnának meg:http://www.extundo.hu/gazdasag...
Es mit mondott, mennyi lenne jovore?
Vagy elindulnak rajta a hajszálrepedések.
Én személy szerint nem szegecseltetném újra a féktárcsát hanem vennék másikat. Komoly esély van rá, hogy a művelet után rövid időn belül újra lötyögni fog.
Hello!

Örülök, hogy nem lett nagyobb gond. Nem szeretném megvárni míg oda jutok
Hello!

Ha minden igaz nem volt pályamotor, szóval szerintem gyári szegecselés. De nagyon lötyög oldalra is 1-2mm, meg előre hátra legalább 2-4mmert, brutális

Ha olyan olcsón lenne szegecs az faca lenne. Legolcsóbban 20ezer lenne a két tárcsa újraszegecselése munkadíjjal, legalábbis eddigi ajánlatokból.

Ma irattam át a motort, okmányirodás néni csak pislogott, hogy jövőre mennyit fizettem volna, amennyiben motorra is megtartják az új átírási összegeket
meleget bírja a trafó? Tank alá talán befér valahova.
fasza....
Mert drága az uj müszer.
Mijééé?
Biztonsági szempontból?
Nekem a h-ringen szétugrott a gecibe! Még az a jó ,hogy akkor amikor gurultam ki a boxba. Ha 1 perccel hamarabb adja meg magát a szegecs, akkor hubazmegderábaszok....