Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/70/17" 180-190/55/17" Metzeler Slick 64000ft/pár:interact 70000ft/pár.Csak a héten!06209311094
K 5-6
K 7-8 1000
Alkatrészek....
70/6321-829
egy hátsó sárvédőm nekem is van, ha kell írjál rám, küldök képet is. k2-re való de szerintem a tiédre is jó.
hello, a hátsó sárvédőt külön is eladod? komplett idom szettet milyen árban szoktál fújni?
képet akartam felrakni róla de nem rakja fel..
Erről lenne szó.
Hirdetés szerint ZX-10R 04 be is stimmel.
Ez így ebben a formában nem igaz.
Sziasztok!
Eladó Gsx-R 1000 K4-K5-re való szinter fékbetét.
link: http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Érdeklődni telefonon: 06 20 3131 438
kicsit olvass lejjebb Pepének van pár cucca ami jó lehet neked
Sziasztok!

Szükségem volna törött GSX-R 1000 K4 törött alkatrészekre!

FIZETNÉK ÉRTE!

A motor összetört, viszont a törött alkatrészek utánfutón voltak és ELLOPTÁK! :S

Kellene:
-Idomszett (kék-fehér)
-Első felni
-Leömlő
-Hűtő
-Telók
-Fejidomtartó konzol
-Műszerfal
-Tank

Szóval a motor eleje!

Ha kell visszaviszem szemle után és természetesen megbeszélünk egy korrekt árat a segítségért!

Remélem tud valaki segíteni!
de csak néha akarnak
egyébként tényleg ügyesek...ha akarnak!
az jó...mert ők is ebből tanultak...
Sziasztok!

GSXR 1000 K3-K4-hez eladó alkatrészek:
1.: Pályaidom: (Fejidom, hasidom, 2db tankborítás, első sárvédő, hátsó sárvédő, 2üléses farokidom
matt fekete színben eladók!
Nagyon massziv erős anyagból vannak az idomok!
Adok hozzá előre 2 db projektoros lámpát.) Kompletten 45.000 Ft
2.: Gyári plexi, szép állapotban. 7000 Ft
3.: Törött váz, papirok nélkül, horpadt tank, törött idomok, törött leömlőcsö, egy db első teló, lámpák, első féknyergek, zsír fékbetétekkel... minden alkatrész sérült... egyben 40.000 Ft
mindegy egyébként mert fanatikus propteches vagyok
Üdv edem89! Küldtem egy üzenetet a freemail fiókodba.
specifikus.....és most diplomatikus leszek!nem tudom jobb e! ez mindent tud,a kérdés inkább az hogy szükség van e rá!?a válasz:a mi (az én)szintemen egy 5-öd árból beszerelhető pc is teszi amit kell,azaz finomabb gázreakció....de a box utca speedlimiter az vagány.... hurutosan harákol....
azt sajnos nem ismerem..szerinted az jobb mint a proptech sajátja?és az specifikus vagy jó bármely suzukiba?
üdv
yoshimura EM Pro
szia predatork2

proptech elektronikád van?
Gépsárkány!
15.000- jo a négyre?sztem igen....méretet nem tudok,majd csak holnap.gyári sztem horror drága! van vagy 40 ropi
Hello!

Megnéztem, lehet hogy mégis jó az is nekem. Kérlek mérd le a méreteit, meg adj egy árat a két párra postával. Típus?

Köszi!

Edem
2004-es ZX-10R-en is így volt. Van aki szerint jobb is a 4 betétes mert kevésbé puhul fel. Viszont totál össze vissza kopnak benne a kis szarok.
K3nál még oldalanként 2 darab betét volt/tárcsa? Ilyet se hallottam még. Megnézem az enyém, de biztos, hogy K4 matrica alapján is.

Forgalmiban 2005ös gyártás van, 06os forghelyezés.