Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt mondtam hogy mind ilyen, csak kettőt láttam, de ehhez elég fiatal a gép.
Tudom szerinted a zx10 is hibátlan örök élet, csak nekem nézett ki a hajtókar a blokkból.
Ha az új 10-esben is kell majd kereket cserélni szóljál Tibi!
Érdekes módon a használt motor teszteken ezt sosem említik. A mostani SBK-ban is hibátlan gépként tüntetik fel és a szétmálló hengerfalról nem tesznek említést. A visszahívásos "blokkcsere" után lehet az is lett.
Az már újabb fejlesztés, komolyabb motornak tűnik. Sajnos láttam már 2 beteg blokkot belőle. Az egyik csak az olajat ette a másik a halálán volt. Mindkettővel pályáztak.
Az erzet fontos tenyezo, atto' teemelodik a bodotta' homon. A LE adat csak egy nyers dolog, ami csak a csucsteljesitmenyrol informal. A gorbe mar tobbet mond, de a leginkabb a gazreakcio a felporgesi hajlam es a jol megvalasztott atteteltol lesz egy motor igazan tokos. Az erzet a lenyeg. Ha nem megy roviditsd le.
Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra blokkilag.
2008.as 1000rr
erőben még majd ki kell tapasztalnom, de elsőre azért a K5 erősebbnek érződik. Lehet csak mert nyersebb, vadabb, majd meglátjuk.

Minden más a döntésem okát látszik alátámasztani..
Az én motorom is 3 millió volt, mégse adnak érte most kettőt

Milyen hondát sikerült venned? Nekem a K6 után hatalmas csalódás volt a 929.
MIért is? Újonnan 110 e körül volt, még felpróbálva se volt.
egyébként meg alkudható...
Hát lehet... de még fiatal vagyok, és a hibákból kell tanulnom, nem?
Egyébként kicsit bánom, mert egy nagyon jó darab volt az enyém, de most már késő. Majd vidít a honda.
Meg akkor is amikor beárazta a kipufogót
Nagyon részeg lehettél, hogy GSX-R helyett hondát vettél.
Sziasztok!

Átnyergeltem Hondára, úgyhogy itt van egy apró finomság, ha esetleg érdekel valakit...

Leo vince aludob, vadonat új dobozában:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia!

Nem, mert elkelt.
Szia Sedu,
Csere érdekelne?
Lenne egy Qtek S110(HTC Magician)-em.
Töltő, adatkábel, memóriakártya, ceruza megvan.
Kifogástalanul működik. Kicsit zsebkopott.
Vazze a biciklim 30 éves, kifogástalanul működik. Nem 120,000Ft, mint egy új. Gondolom a 20 éves motorodat is lecseréled ennek szellemében?!
Csak neked!
A 3. baja az hogy közel húsz éves!Hiába Karbon-Kevlár! Dísznek jó egy polcra!
Wayne limitált kiadás. 2 baja van: nekem nagy, és nem új.
A legszebb ajándék mikulásra.
milyen shoei, és mi a baja?
Valakinek Shoei karbon/kevlár sisak olcsón? L-es van beleírva (59-60).
5000Ft.
Így jár a vén csuhás
Adja neki, kímélőben menne 70-80km-t is. Ez a drágább gépek közül való.
Valakinek 600RR első ülés?
Ha folyamatosan ugy mennel vele, mint amikor olyat gyorsult, akkor 20km-t sem birna ki. Jelenleg ez a baj az ilyen aksis cuccokkal.
Beszéltem nemrég egy pizzafutárral Vectrix-szel nyomja. Nagyon tetszett a motor neki, de állítólag csak 50 km-t bír ki 1 feltöltéssel, ami 200Ft-ba van a cégnek. Olyat gyorsult, hogy csak pislogtam.
Gondolom most nem aktuális, de karácsonyi ajándéknak jó lehet a motornak. Jó áron van...
http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/ruhazat/hir
detes-28807522/#