Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszem!A guminelegítőt is vihetem?
Az első gumit hozod ugye? Legalább megnézed az 50-es bicepszemet, sajna csak a bal dagadt fel műtét után.
Hali!
Szerdán megyek!
Köszi a választ !
Bali mikor jársz felénk?
Keresd meg Győrffy Álmost Bácsalmáson, nála jobbat aligha találhatsz. "Almano GSXRManiac" nevü felhasználót keress a facebookon, ő lesz a te embered!
Köszi szépen a válaszokat.
Hali!
Mindegyik itthol vásárolt K5 1000-hez küldtek egy levelet az első tulajnak amivel beballagsz egy márkaszervízbe és ingyen megcsinálják!Egy éjszakét kell otthagyni a mocit amíg megszárad az epoxi gyanta.
Sziasztok . GSXR1000 K5-ös motornál 25000 km -nél érdemes -e szinkront és szelephézagot nézni ? HA igen Mit ajánlotok hol érdemes ezeket , már aki megbízható , és jó is . Bács-Kiskun megye vagy Szeged ? Vagy erre semmi nincs normális ?

Köszi előre is !
Igen be tudod szereltetni , de semmi értelme sztem . Én megkérdeztem és végül nem rakattam .
Alvázszám alapján nézik, hogy valóban kell e (mert nem mindegyiknek volt hibája), úgyhogy nyugodtan megveheted.
Cápa néhány napja debrecenben összetört egy K4 1000. Ha érdekel adok kontaktot. Motor kirepült, úgyhogy ki se kell szerelni.
Ha nem egykerekezni kell, vedd meg jó motor!
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni olyan valakitől akinek van k5 1000-se vagy ért hozzá. Szeretnék venni egyet és az a kérdés, hogy megvehetem e úgy, hogy nincs benne az utólagosan beszerelt vázmerevítő, és azt be tudom e szereltetni, hogy ha nincs meg a visszahívós papír?
A választ előre is köszönöm.
Jön a karácsony.
Asszem találhatsz alkatrészt a blokkhoz. Adás-vétel topic 27062-hsz...
Egyszer kell jól megcsinálni, és akkor sok örömed lesz benne. AGO-nal legalább megmondják utána mennyi a ménes
És ez kit érdekel a GSX-R 1000 topicban? A trollkodást tartsd meg a derbi topicnak kisgyerek.
ki hozta fel ezt a gsx r 1000 témát? az 1300 as jobb
Küldtem mailt
teljes nickem kisbetuvel kukac freemail pont hu. Koszi!
Tudnál adni nekem egy mail elérhetőséget? Lehet, hogy tudok neked érdekes dologgal szolgálni...
Nem rendes gepmuhelybe megyek, csak egy haverhoz, aki esztergal.

Elmeletileg igazad van, gyakorlatilag megis felek 2 okbol:
1. Amit talatam muhelyek, leginkabb auto a profiljuk. Hiaba egyezik meg a modszer, megis lehetnek egy motor fotengely egyensulyozasnak olyan trukkjei, amit egy autos muhely nem ismer.
2. Eleve felek attol, hogy valahol trehanyan dolgoznak, szivesebben megyek "ismert" helyre.

Amikor mar osszeraktam mindent es kiderul, hogy raz az egesz, akkor mit csinaljak? Inkabb bizom abban, aki mar abszolvalta pontosan ugyanezt a feladatot. (Ettol fuggetlenul neztem tobb muhelyt mar.)
főtengely kiegyensúlyozást is megcsinálja egy rendes gépműhely.
Ma megyek gepmuhelybe, ahol vannak ezred pontos muszerek es egyebek. Aztan valszeg agonal fogok kikotni ezzel a fotengely egyensulyozassal, mert azt nem tudom megcsinalni a sufniban.
K5 1000 blokk ezt alapból tudja. Van nyomaték, 10,000 körül pedig lerepülsz róla
Csak úgy lesz több lóerőd ha nyomatékod növeled (esetleg kitolod a tiltást). Nem fog az elgyengülni alul a tuningtól. Rakjad összefele, még lehet motorozni