Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy mik vannak! A 2004-es CBR1000RR-en épp az ellenkezőjével küzdök. Annak az eleje még 68kg-hoz is gyenge. Én 80kg vagyok, és még messze vagyok a komoly féktávtól, de már nincs tovább, elfogy a rugó út.
Viszont megnéztem a Racetech kalkulátorában ezt a 04 ZX-10R-t, és valóban! 90kg-os embernek már éppen jó az eleje, de a hátulja még annak is kemény.
A fene se igazodik ki ezeken a japókon.
Bizony, éppen ezért asszonyt is adom vele együtt
Edem sok sikert az 1000-es gixxerhez, nem fogsz csalódni!
Az szép,egyszer megfogja és nem tudja elengedni?
Srácok, nem kell valakinek vinxxgrip utas kapaszkodó? Mivel eladtam a vasat így feleslgessé vált. Utassal való biztonságos közlekedéshez elengedhetetlen.
Eloszot probald ki a gixert streetfighterkent. Mentem olyannal. Rendkivul kezes, abszolut nincs sulya es rovid attetellel ugye kelloen agressziv is. A supermotoval nekem az volt a bajom, hogy nagyon lassu. Alig van olyan szerpentin, ahol a robbanekonysagat ki lehetne hasznalni. 130 felett mar csak vanszorog. Alatta viszont vaddiszno!
hjaaa nem úgy értem gixxert eladni és venni egy motyót...
bár lehet hülyeség lenne...
kivéve ha olyan sport szűrővel használják amit nem ápoltak.Meg fos olajat használnak meg ilyenek.
Semmi sem megölhetetlen...
szia. Ez így van elvileg valójában, meglesem aztán kiderül. Köszi, Edem
ln úgy tudom, hogy kaposvári a tulaja! és ő csúszott vele, előtte gyári állapotú volt! Kinyírni meg úgy se tudta mert az 1000-es kivégezhetetlenek :) a gazdájuk előbb megdöglik, ha olcsó akkor vedd meg :)
Mostmar bekoszontott a rossz ido, uh. nem zavar. Matol mindenki megcummantja a balna brokit. De holnap mehetek az Auchanba venni uj zoknikat.
Marmint atepiteni? Vagy hogy erted?
én mostanában azon agyalok hogy gixxerből szuperlotyót...
Elég lelombozó.
Nalam is ez volt a sorrend: ZX-9R, Supermoto, GSX-R1000
szia! Kb 2hónapja elvitték, 800ba. 2002es volt 28e órában hibátlan állapottal. Ezt a fehéret megnézném mert olcsón adják. Ha rossz, maradok egyelőre az sm-cross vonalon a drzvel. Üdv: Edem
Ma vegre volt idom!
Passz.

Elment a Ninja? Hogyé?
Sziasztok!

Ismeritek ezt a motort, illetve az eddigi pályafutását? Esetleg valakié innen?

Köszi!

Edem
Nincs mit!
akkor már nem érdekel :) köszi a tájékoztatást
Koszi....!
Nekem k7 750-esben volt,csak mindig azt mutatta a fokozat kijelző,hogy 4-dikben van!És ez zavart ezért kivettem!Sztem jó bele de megnézem,hogy mi van ráírva ha érdekes.
Sziasztok!
Eladó egy GSXR1000K5 HIBÁTLAN ELSŐ FUTÚMŰ párban
100.000Ft akit érdekel írjon

raccccing@gmail.com
K7-K8 1000-be jó? De csak ha tutira jó akkor érdekelne!