Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konrady kicsit nagyobb géppel, kapukulccsal
Mert akkor faszságot írtál mint amekkora darab marhacomb vagy.
Te otthon menő csávó vagy?
te írtál nekem segdugasz először:)
Höhö, ez már nekem is vicces. Én 250+-t nyomok mindenhol
Akkor mi a bánatos f..é veszed a fáradságot hogy nekem írsz pubikám?
Menj szepen es meseld el a klubban, hogy beszoltal Capanak, biztos Te leszel a tuti gyerek! Bar gondolom mar most is annak gondolod magad.
kicsi zolika kérlek nem vetted még észre, hogy nekem aztán mindegy, hogy mit írsz meg mit gondolsz az én műveltségemről nem ez a lényeg hidd el:) és további szép napot neked és óvatosan guruljál a kis neked-el nem kívánnám azt, hogy valami baja legyen a szép új fényezésnek :)
Most mit provokalsz? Azt akarod, hogy leirjak 10 ujabb okossagot? Gondolom az a verzio nem jutott eszedbe, hogy ha 3 millas motorm lenne, akkor is szetszednem es varialgatnam, mert erdekel mi hogy mukodik... Es gondolom az sem jutott el az agyadig, hogy a tipus forum nem feltetlenul azert van, hogy bedobaljuk ide az elado cuccainkat.
Megélni ?Munkából azt tuti nem élnél meg KB 30 percet nem dolgoztál soha úgyhogy sosem gondoltam.
És ki mondta hogy nagy motoros lennék?
Talán megütöm az átlagot de csak talán.Ez eddig csak neked fájt..........nekem sosem.
És ha a szövegről van szó akkor megint kijön a nagyon hiányos talán 6.- osztályos műveltséged mert ezt egy filmből loptam.
Na most értem el a fájdalomküszöböt.Eddig is utáltalak eztán se foglak szeretni de gondolom nem lesznek tőle álmatlan éjszakáid.
Majd a következő marhaságot amit kinyilatkoztatsz megnézem és ha elmúlt a fájdalom amit a gyenge észbeli képességeid okoztak szólok neked.
Én vállalkozósdiba nyomom. Dolgozom... szerintem lefosnád a bokád, ha ennyit melóznál mint én kisfiam...
De mégsem fosom tele a topikok 90%át a baromságaimmal... remélem egyszer valaki helyretesz téged! Érik... nagyon érik, hidd el!
na mindegy én most már kiszállok tényleg ebből az érdekes párbeszédből amiben úgyse fogunk egy álláspontra jutni:) inkább rötyögök tovább a sok hülyeségen amiket ide írnak egyesek a motorjukkal kapcsolatban:) a legjobban akkor jársz cápa ha szét húzod a blokkot és utána két évig gondolkodsz azon, hogy rakd össze :)
de tényleg miért nem mész melozni és akkor lenne zséd új mocira meg benyára meg olajra meg gumira meg kutyafaszára... és akkor nem kellene ide írnod, hogy ha lehuzóm meg ledugozom ezt a csövet meg ha az ecu meg a többi szar.... ezt csinálom vele akkor megveri a 2001-es motorom a k5 1000-et hihetetlen vagy! Figy elhiszed nekem, ha lenne otthon egy 3millás motorod akkor nem írkálnál ide!?
Te nem dolgozol, hogy egesz nap ezt olvasod? Gondolhatod mennyire erdekel, hogy Teged vagy mast mi zavar. Most akkor hulyeseg, vagy okossag, amit irok? Menj verd ki a farkad, ha ennyire tele van.
köszi Tesó :) egyet értünk
még az is lehetséges, hogy beletolassak a kulipintyodba :) ha kéred megteszem:) km-ert nem szaporítók oly módon mint ahogy azt te gondolod a kávézó előtt látatlanban én is elhiszem, hogy nagy motoros vagy de gödöllőre nem motorozok el azért, hogy lássam a botorkálásodat :) Nem is akarok veled egy szinten lenni, mert akkor miből élnék meg :) ja és a végére ne lopd el másnak a szövegét, mert más szájából más topikban mondta valaki és azóta a reszelőt hajtogatod :) Azt nem értem miért tértünk el a témától pedig nem is sértettem meg senkit csak a nyers igazságot írtam le a motorjával kapcsolatban szerintem ez nem olyan nagy bűn max megsértem, ha nincsen igazság érzete!
Nem neked szólt! Engem ez a cápa srác zavar de mocskosul... tudom ne olvassam.. .de nem lehet nem olvasni, mert mindenhova fossa az okosságot...
hihetetlen, hogy az emberek a nyers igazságra ilyen agresszívan reagálnak nemhogy elgondolkodnának azon, hogy miben hibáztak!
Felbaszni? ? ? ?
Ne viccelj.Talán ha kamionnal tolatnál be a házamba.De verbálisan?Soha.Kicsit felhúztam a szemöldököm.
Gyere el Gödöllőre KM-t szaporítani meghívlak kávéra és bambira.
Hogy motorral gyorsabb vagy és gyorsabban is kanyarodsz.............láttatlanba nem is vitatom.
Másak a preferenciáink ezt már mondtam is neked.
Sosem leszünk egy síkon talán egy másik galaxisba és életben.
De attól még lehet társalogni.Évente 2-3 alkalommal még kibírom a szövegedet.Többet nem az olyan lenne "mint sajtreszelővel rejszolni némileg izgalmas de inkább fájdalmas".
ha nekem szól ez akkor, te mit keresel itt munkaidőben ebéd előtt? :)
Cápa a lényeg itt azon van, hogy te vettél tavaly vagy azelőtt nem tudom mikor egy motort amiben te sem vagy biztos, hogy annyi a km mint amivel vetted, nem tudod, vagyis csak sejted, hogy használtad, tavasszal fel újította egy cég neked és rövid időn belül tönkre ment benne egy alkatrész! most azon megy a morfondirozás, hogy mi mehetett tönkre illetve, hogy valóban szarok e ezek a motorok. :)
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de kezd nekem tele lenni a farkam az ilyen okoskodó pöcsökkel, mint amilyen ő is. Faszom, te egész nap nem melózol semmit? Teleszarod a fórumot a hülyeségeiddel, és folyamatosan okositasz... Jelzem nem csak engem zavar az állandó okoskodásod...
örülök neki, hogy ennyire felbasztam az agyad :D
Áhh inkább megyek keresek a cövek testemre illő romett pónit.

Imádom az ilyen embereket.
Felreerted. Nem Te mondtad, hogy szar, hanem en. Pontosabban igy erti az, aki igy akarja. Irj ahova jol esik, senkinek sem tartozol elszamolassal.