Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúúú de szánalmasan gyenge a poén.............te vagy szobacica ölebe nem én.
zoli látod egy kalap alá veszel magaddal, és megint előjöttek a homosex élményeid mert azt hiszed h a barátság az csak a testi örömökből áll kérlek ne említs meg engem többet mert tök gáz, hogy ilyen homik mint TE is itt olálkodnak a fórumon
Csak tudnám hogy mé pont azt a elcseszett lelkibeteget választottad?
Jól szopik vagy mi?
Nem emlekszel pontosan. Az 1. fokozat futyult es a kuplung osszeharapott indulaskor. Ebbol en magam kovetkeztettem arra, hogy esetleg gyorsulasra hasznaltak, de nem tudjuk biztosan. (Amugy egy korabbi gazdaja anno itt irt a forumon, de hiaba kerestuk fel, nem valaszolt semmit.) A kuplung hibarol azota tudom, hogy elsosorban az oregedes miatt fordul elo. Egy masik tipusazonos kuplungot is beletettem es ugyanazt csinalja. Mindkettoben oreg, gyari tarcsa volt, ami sokat allt. Az 1. fokozat ki lett cserelve.

Csak teoria, hogy gyorsultak vele, nem biztos, hogy igy van. Az viszont bizonyos, hogy a motornak atlagnal igenyesebb gazdaja volt, legalabbis az elso gazdaja az lehetett. Ami serult rajta, az minden gondosan es szepen volt helyreallitva, ahol hozza volt nyulva, ott mindenhol kifogastalan megoldasok voltak.

Most utoljara irom le, hogy nem talalom korainak az elhalalozast. Ha nem gyilkoltak korabban, csak "normalisan" (ertsd: sportmotorosan) volt hasznalva, akkor normalis az 52. (Sajat tapasztalatom szerint az is normalis, hogy ami egy picit is nem patent, az nalam hamar elverzik. ) Vezetestechnikatol fuggoen 40-60e km adatik meg ezeknek, osszesen. Tok mindegy hany tulajra oszlik.
Figyi! nem tudom mi a bajod velem...én mindíg is szerettelek..IQ lájt ez rosszul esett... ..Én jól megvagyok GSXR1000K7 -tel, de te már őt is sajnálod tőlem?
Hogy szopkodjam a balbokád rojtosra...
TÚRAPÖRC!
zolika nyugi mert még agyvérzést kapsz
Nahát téged is ide evett a fene?
Mivan itt IQ light tali..............a haverod ez a gixxergyereket ma beengedték a gyogyi egyetlen számítógépéhez.
Szia Zoli!
Ha lesz megint motorod, eljöhetsz velem egy lájtos motorozásra...... de olyan motort vegyél ami megy is!
Nekem nem az útvonal a fontos, hanem hogy visítson alattam a technika...a tájnézegetést meghagyom a túrásoknak!
Ahhoz te kevés vagy.Nagyon.
szutyukisokkal mindig baj van!
na most beletiportam a kis lelkivilágodba, de ha elhagynád ezt a fórumot akkor nem történne meg ez többször :)
olyan fajta:) butább! köcsögebb! és senkiházi! ez vagy te!
Az a baj, hogy azt nem érted meg, hogy mi soha nem leszünk barátok:) és nem hagyod abba a próbálkozást mert folyamatosan írod a hülyeséget :)
Szerintem meg semmi különös nincs abban hogy Cápa próbálja megérteni a motor működését, sőt nagyon szimpatikus szemlélet, nála sokkal nagyobb butaságokat mondanak emberek ezen az oldalon
Lassan létre kellene hozni egy új topicot pl EGO névvel az öntelt emberek részére, hogy ott aztán a magukhoz hasonlókkal legyenek körülvéve. Képzelem milyen viták lehetnének ott, mint az oviban, hogy márpedig az enyém a ......
És most jöhet a fika az én szaromról is
Milyen fajta?Okosabb?Normálisabb?Nem olyan pöcs senki mint te?
Ehhh...............szánalmas vagy.
Nem a te motorod volt az amiben már a vétel előtt sivított a 2-es fokozat mert állítólag kicserélték "gyorsulásira"? Csak azért mert a gyorsulási motorok elég hamar halnak. Hamarabb mint a pályamotorok. Nem a terheléstől hanem az évi 3-4(vagy még több) kuplungtól ami beledarálódik a motorblokkba. Hiába az olajszűrő akkor is eljut mindenhová. Volt ismim aki 3 versenyen 3 kuplungot vágott haza. Gondolom majdhogynem dekában mérhető mennyiségű dzsuva jutott bele a motorba 2 hónap alatt. Csak egy ötlet a "korai" elhalálozásra.
ja és zolika másik fórum is van ami érdekesebb lehet neked ott megmutathatod, hogy milyen kis intelligens törpe vagy:) kérlek takarodj innen mert hányok a fajtádtól :)
a túrásoknak alapból nem intek látszik a sisak alatt, hogy ilyen kis sunyi alakok :) a pihenők kemény gyerekei vagytok zoli :) csak nem veszed még mindig észre pedig már sokszor elmondtam neked, hogy ezt az oldalt sportmotor.hu nak hívják nem pedig túramotor.hu-nak de ez sajnos nem jutott el a túliskolázott kis agyadig:)
ez az még egy túramotoros aki irigykedik a sportmotorosokra:) ez az őszinte igazság!
Akkora az értékrendem hogy nem fért ki a gyárkapun.
Mondjál már valami értelmeset is.
Menő vagy otthon?
Adnak a véleményedre?
sztem nem én vagyok aki faszságokat írogat csak te egy dolgot nem veszel észre, hogy a te értékrended az kisebb és nem egy az érdeklődési körünk és ezért nem tetszik neked az amiket én írok!
Vigyázz mert te is megkapod.
Szegény ezreses srácoknak már elegük lehet belőlem úgyhogy én eltávozom.
Pedig imádom sértegetni...............csak a marha az arcától nem veszi észre.
(legalábbis némelyik hozzászólásból ez jön le)