Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy van
Sziasztok!

Gsxr 1000 K4 -hez vett már valaki ebay-en után gyártott első féktárcsát?
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy tényleg elrepednek?

Erre gondolok: http://www.ebay.com/itm/Front-...
Kipufogó paplan eladó! 1 dobra való 5000Ft.
K7-hez Új Wilber hátsótag eladó!120eFt!(bolti ára 250!)
érd.:20/923-5000
További alkatrészek:http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Nem tudtam haladni vele.
valaki használt már ilyen olajat? Vagy esetleg szüksége van valakinek rá? lesz 8 liter
Bakker...
Most költözött a mühely. Tuti nem lesznek meg! De sztem megoldod simán! Ha nem, akkor kitalálunk vmit!
Szia Atix,
Majd ha jársz felém, és megtalálod a tőcsavarokat a lánckerék tartóhoz, akkor beadod?
Szia Cápa.
Hogy állsz a blokkal? Kidobtad már?
Jó reggelt.
Idénre ennyi volt a móka.
Megúsztuk egyben ezt az évet is. Aztán tavasszal újra vissza kell térni a harcmezőre...
szia

ha jó 2010 busára, kell

üdv BB
Sziasztok!
Új első lábtartó párban eladó!
6000 Ft/pár
Pirelli supercorsa sc2 120/70 r17 90%, sc3 190/55 r17 vadiúj! 2010-esek, csak párban 50.000 ft.
Tévedni emberi dolog. Összekevertem, van ilyen.
R6 lámpáim vannak. Ötösért.
Panaszra meg oka nem lehet senkinek. Ha tőlem rendelsz valamit akkor simán visszaküldöm a lédet, ha nem azt kaptad amit vártál a pénzedért. Sztem ez igy korekt.
Az meg ,hogy te folyamatosan (nem csak nálam) keresed a tuti businesseket a te dolgod. (kár hogy nem megy ez neked) Amugy meg nem hinném, hogy ide való eme párbeszéd. Ha lenne benned minimális emberség, legalább felhivtál volna. Csak sajnálod a 20 forintot a telóra.

Amikor felhivtál a gumimelegitő miatt akkor is 1000 ft-ot alkudtál?
Remélem mostmár befejeztük. Vagy ha van még mondanivalód, akkor legyen már benned annyi fasz ,hogy személyesen teszed.

megkaptam a gumimelegítőt, köszi!
Nem 1-2 ember panaszkodik rád, hiába adsz néhány dolgot jó áron. 1000Ft alku nem sok szerintem, de utána letagadod hogy neked nincs is ilyen eladó lámpád, illetve azt mondod nem is adnád 9000 alatt oda, amikor az R1 fórumban azt írtad, hogy van és 5000Ft.
De kár pedig kész voltam elmenni 10e-ig is akár.
Bakker...
Ménem hamarabb szóltál? Elvitték 12-ért.
Én adok érte 20-at!
Nameg a gumimelegitő...
Odairom ,hogy fix 45 az ára. Te meg azt mondod érdekel. Aztán azt mondod a telóba ,hogy te 30-ra gondoltál?

Thomas Toth címzett: saját magam
részletek megjelenítése okt. 18. (3 napja)
Szia!

Csütörtökön át tudom venni 4000Ft-ba az R1 hátsó lámpát Budapesten? Oda mennék érte!

Üdv:

Tamás
Válasz
Továbbítás



,,át tudom venni"
Nem akarom bemásolni egyik e-mailodat sem! Szerintem fejezzük is be. ..

jó éjt!