Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek? Nekem abből a cikkből az jön le, hogy Talma a legjobb.
Na huzzal mar Te is, Agusta kapitany! Inkabb nyomja' egy valaszt az Agostinis kommentre.
Baszki itt mar kaptam a pofamra, amiert szeb..szom a forumot, sot en magam is voltam mar hasonlo allasponton, de most innen kitagadnak engem miattatok! Nem mintha eddig szivesen lattak volna. Mi ez itt? LFM formu? (Locsi Fecsi Magfizika)?
3/3 beépített különlegesen képzett titkosügynök. A NASA főmérnöke.
zema mindenkinek gyanus!még csák norisznak is!
mongyuk ezz igaz
Koszonom. Ez a honnan vagy ilyen tajekozott kerdesre a valasz? (uzenofal) Igazabol ugy ertettem, hogy minek koszonheto a hozzaertes, a tajekozottsag es az ilyen iranyu erdeklodes egyuttese? Gyanus vagy am nekem...
ere is kiképezték,mint ahogyan ara is vezese az erösáramot...mégpedig a kezénél fogva
Te már tudod, most írtad le!
mint amikor a külö is viszafellé forok
viszont akkor kurva gyorsan tud mozogni.....
és nekem?
fokuszba volt...a gyárba a kolhozba
Az alábbi link neked is segít megérteni.
ugy ugy az interperifériás terhelés tulépi a supenzátor fényviszahuzo erejét ezért a rotátorretsz kilodója beinditja talpasfélhomájméröt ami azonnal ezt a intergalaktikus képet hoza látra
ezt értem, de munkás képet csak úgy lehet látni, ha valahogy belekerült egy munkás képe a közvetített filmbe...de ebben az esetben a munkásnak is objektív előtt kellett állnia valahol
félre ne értsd, ne kötözködni akarok .... csak szeretném megérteni
Cápa, ezt szedd le, tetszeni fog.
http://isohunt.com/torrent_det...
A BBC által forgatott film, a szarkofág belsejéről. Az egyik legjobb a témában, ebben az alább belinkelt jobb oldali kép mozgó verziója is benne van.
Mit értetlenkedsz? Most mondta Zimanko úr, hogy az interprecesztor miatt volt.
Vagy az oroszok ezt a meset adtak elo, miutan bekuldtek az embereket a szarkofag belsejebe. Toluk kitelik.
há regel ment müszakba...oszt ot vot mikor fényképessztek,látni a makitát a kezébe...de lehet ívhegeszt csak a testével,belead mindent.
Több robot által közvetített film is egyidőben érkezett, és ezek zavarták egymás képét.
de hogyan kerülhetett munkás a képre?
Ezt robot fényképezte/filmezte, természetesen az a munkás valójában nincs ott, a sugárzás okozta interferencia miatt minden film ilyen szar volt.
az miaz a szellem munkás a 2. képen