Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt egyszerű,csak épphogy elértem,de sikerült! Remélem a K6-n is van annyi hely!
hmm kipróbálom ha fel tudok nyúlni!:) csak most nem is tom hogy néz ki:) Kéne róla egy képet szereznem:)

Köszi
Hali!Én is így jártam a K1-l, nekem az övtáska cipzár fogantyúja keveredett a zárhoz! Levettem az ülést,és az akksi mögött fölnyúltam és arrébb lökdöstem.
Akkor (pláne, ha újak a tárcsák), biztosan nem fék.
Mindkettő japán márka.
Ezek a jápánból beszerzett shoei és arai sisakok sztetek milyenek? koppincsok?:)
Azt a 150-180-at amúgy írom, hogy menet közben is érzem ezt a rázást! Ezért gondolom én hogy a gumi, de akkor a féktávon is ezt érzem? Érezhetem ezt?
Én olyan lassú vagyok, hogy a hátamon kenődnek szét a bogarak, de ott még nekem is jócskán 200 feletti a tempó...
tárcsa? De vadi új!:D Gagyi a minősége! Eredeti suzi:)
1. Visszarakják. 2. Amikor felrúgták csak rosszabb helyre kerültek.
az első 1-2 körben le kell rugdosni...
én is megyek, majd segítek
Féktárcsa, gumi, kormánycsapágy.
Szia,
Szerintem a tárcsa lesz.
Sziasztok!

Gixer 1000 K6

Mitől lehet az hogy a ringen a céegyenes végi (leginkább itt érzem) a fétávon dúrvát fékezve úgy érzem mintha berázna az eleje! ilyesmit érzek olyan 150-180 körül! Első kerék centír? Vagy a fékezésnél a féktárcsa a hibás? Bár tök új!

Márs: ahátsó ülést nem tudom levenni:( Valószínű mert alatta van a csomagháló, mivel vittem egy másik bukót. Nem tudom elfordítani a kulcsot, mert biztos szorul benne vmi. De hogy nyissam ki?:(
Még átgondolom a dolgot de eléggé pénzkidobás szaga van a dolognak. 130kg-os ember is ment már 1:55-öt szóval ez nem lehet kifogás.
Svéd azt írta kint lesznek, majd gyakorlod a féktávot cél végén.
Nekem is csak azért lett időpontom, mert visszamondta valaki, gondolom a bóják miatt.
Taníthatnál hogy tudok fél percet lefaragni a köridőmből, csak nehogy azzal kezd, hogy fogyjak le, mert mostanában csak havi 1 kiló megy, régebben a napi kettő se volt gond.
Regisztráltam de ha kint lesznek a bóják akkor basszák meg. Már pedig állítólag kint lesznek.
19.-én Hring. Ki fog jönni?
De ez már jól hangzik, hogy "több súly van az elején", mint az, hogy a "súly nagy része".
Lenne mérlegem kíváncsiságképpen lemérném a gixxert, de nincs.:)
Véletlenül ilyen motorom van, pakoltuk is már több súly van az elején.
"Sportmotoroknál a súly nagy része eleve az első keréken van."
Hát, ez nem annyira igaz.
Egy konkrét példát tudok mondani, pl CBR 929RR, sofőr nélkül 50/50% a súlyeloszlása, 75kg-os vezetővel 47%elöl, 53%hátul. Ha elejét kicsit leraknád, hátulját fel, akkor lehet pont megint 50/50 lenne. Nem hiszem, hogy drasztikusan eltérnének ettől az újabb és más típusú sportmotorok súlyeloszlásai.
Fékezésnél persze más a helyzet, ott nyilván az első keréken lesz a súly nagy része, akár 100%-a is ugye.
csö sedu, nekem egy 20as kell az egészért, szerintem annyit tud simán, gondold át.
Tegnap motoroztunk Balival, hogy tudjam követni a motor oldalán már minden szikrázott, az első gumit is teljesen ki kellett használni.
508 km szaladt bele a gépbe.
Úgy gondoltam, hogy biztos találsz kint ismerőst.