Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Sedu! Délután leszel Skype-on? Kéne vmi faxa guma!
Bali úgy látom nem lesz pancsi ring
Mátra péntek körül? Hátha addig készen is lesz az új elej.
Éppen eszeveszetten dolgozik.... hallottam a telóba ,hogy annyira utba igazitott valakit, hogy Ő is el tévedt!
Bogyó a gixxer 1000-rel jól választottam, a Honda pedig bírja, és olcsó volt! Amennyibe nekem van 2 nap alatt elpattintom, addig kivisz a világból!
Vazze most se vagy szkájpin
ép ez az,én 1 szóval nem montam hogy hibátlan
na de remélem jól választottál a hondával
az a baj tomi hogy én általában ugyhagyom a skype-t is meg az msn-t is és nem mindig veszem észre ha irnak, és a telom is szarakodott folyamatosan ujraindult, igy esélyem se volt hogy lássam a fontos irományokat, ha befut megint egy Z fejidom lámpával kellene. hivj fel az a biztos,
Bogyó szerinted az a motor nagyon fasza volt. Alig volt 8-as kompresszió benne, hidegen úgy füstölt, mint egy MTZ. Ha tényleg kifogástalan lett volna megtartotta volna az a srác is, vagy megcsináltam volna az asszonynak. Neki is vettünk inkább egy 2006-os motort, azzal talán kevesebb baj lesz.
már megint nem értelek Tomi mi az hogy nekem a lefürészelt segédvázas gixer a namborman? én az püföltem és ezt nem is tagadtam sőt,látszott is rajta móka motor volt a számomra azért is adtam annyiért viszont a srác teljesen ujjá varázsolta..........kivül belül
láttam fent hirdetésben,de senki nem kérdezte milyen volt az elő élete
Mondjuk ebben lehet valami mert én is Győrből hoztam el a K2-est
de előtte km 1000 km autókáztam és vagy 5-6 gépet megnéztem mire el mertem hozni ezt bár ez sem volt éppen szalon állapotú de valahogy egészen más volt még a motorhang is
Teve a 10R fejidom lámpával érdekelne. Amikor volt Z1000 fejidomom lámpával hiába írtam neked nem válaszoltál
na sceneljünk Ip cimet az ilyen felrakónak (arctalan baromnak) :)
az eleje nálad van, a maradék meg a kocsimba, igy "kopaszon" is végzi a dolgát elvégra igy is kapja a menetszelet, kicsit HÖRGŐSEBB lett a szivóhangja, jól állt nek, de már elnyomtam egy IXIL eXtreme dobbal , most brutális a hangja már be se kell érnem tatabányára és az asszony már teszi fel a kávét amikor érkezem
Hát ja...
Ramer?
most ilyen a vas tényleg csak a fejidom rontja el egy kicsit az összképet,
Nincs kawa cumóm csak zx400 hoz....
nézegettem mind2 azzal is az a baj mint az én 10r fejidomommal, baszottul széles, egy pozitivuma volt, hogy elfért benne az óracsoport, tényleg nincs véletlen probára pár fajta kawasaki üracsoportod? valami kicsa a 636-on van meg a 10r-en talán valamelyik stimmelne, (remélhetőleg) mert azzal is bajba vagyok a kulcs fölött van az órám, és igy nagyon nehhéz ki be dugdosni, meg lezárni.
Az első nekem jobban tetszik, de mind a 2 odabassssszós!
ezt a két verziót szeretném de legföképpen a másodikat
2003 R1 És 2006 fazék fej idomom van. Mindkettő lámpával. De van kép a motorbontós topicban róluk. Az emesent meg kurva ritkán használom, mert már azt se tudom kikicsoda rajta...
csövi, nem irtál vissza msn-en, fejidomot cserélnék a 12esen, valami Z vagy ahhoz nagyon hasolnlitó darab kéne, a gsxr, ami most van jó jó, csak tul hosszukás, a10r az meg széles volt valami köztes fejidom kellene lámpával ami mutatós, és picit agressziv, ezek az eldobhatós szarok nem kellenek, mert azokba szar a lámpa, ha hallasz valamit és elfogatható árban ban szolj lehetüleg egy özvegcsináló lámpa meg egy K5ös lámpa beszámitással. köszi atti
Szia!
sziasztok, na én pont ezért vettem meg magyarország egyik legdrágább 12esét, ugy elegem lett amikor megmutatták a szalon állapotu 954-est, (persze ujkorában ledobták az idomzatot rola , pályaidom azt góóó) 13 ezer volt benne és kidobálta a 2-est, tényleg makulátlan állapotu volt, karc se volt rajta sehhol. szoval megvettem 2.2-ért a 2006-os 12est, mert biztos forrásból tudtam hogy az elözö tulaj egy beszari köcsög volt, és nem merte szabályzásig huzni neki, nem is bántam meg, tökéletes müszaki állapotban vettem át a gépet, és hála istennek extrémebb problémája nem is volt, a kopóalkatrészeket cserélni kellet, de hát mostmár 40 van benne, és tölem kapta az ivet a vas rendesen, eddig okés, és inkább rászántam egy kis plussz lóvét, csak ne keljen már állandóan szögelni a vasat. röviden ennyi a véleményem sziasztok.
Mondd, hogy ezt most Te sem gondolod komolyan!
Nem olvastam vegig a poenmonopolyt, de a Te hirdetesed es a masik kozott van egy alapveto kulonbseg: az, hogy a Tied meger ennyi penzt, ami nem egy elhanyagolhato szempont. A masik pedig finoman szolva is tul van arazva, ha pedig csak a fele igaza a lejaratokampanynak, akkor mar nincs mirol beszelni. Mindenki itt jajgat, de ott a szam, tessek. Arrol a motorrol van szo, amit a videokon gyilkolnak, vagy nem? Csak ennyit kell tisztazni es nincs tobb kerdes.