Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hivatalosan úgy kell, ahogy írtad. A vízpumpa elött lehúzod a csövet... A légtelenítésre azért énis kiváncsi lennék, mert egy csavarja van összesen, bár lehet magától leürül a levegő a rendszerből. Mindenesetre, ha ahhoz a csavarhoz hozzá akarsz férni, akkor a tank leugrik...
Car idő
Na mivan niggerek?
szintén a service manualt tudnám ajánlani...
letöltés
Sziasztok! A napokban tervezem a K1-en lecserélni a hűtővizet. Tudnátok tanácsot adni, hogyan is kéne? Elég a vízpumpa előtt oldani a csőbilincset, vagy máshol is meg kellene bontani a rendszert? Ötleteket várok és köszönöm!
Köszönöm a segítséget !

a felső ADJ gombot...

service manual 9-31 oldal...
Mindkét gombot egyszerre kell nyomni ?
úgy kell ráadni a gyújtást, hogy már nyomod a gombját...
Sziasztok
Eladó Dainese T3 piros-fekete-szürke bőrruha apró horzsolással az alkaron. 30.000 forint! Hozzá tartozó Dainese csizma 42-es 10.000 forint. Eladó egy AGV K3 kék bukósisak (m-es méret) 20.000 forint (újszerű állapot). tel: 06303919798, email: richard.horv@gmail.com
Helló mindenki ! Gsxr 1000 k5-ön hogyan lehet beállítani a váltóvillámot. A válaszokat előre is köszönöm.
Ok!
Adatlapomon ott a mail címem küld el az adataidat ahová küldhetem ha jömn cumó.Meg a telefonszámod is.
Akkor megvárom a jövőhetet, mert feketét szeretnék. És rendben van a 14. Annyi a "gond" hogy budapesti vagyok, utalni nem tudok, úgyhogy postai utánvétre gondoltam, persze a postát is én állom.
Írj ha neked ez megfelel és ha lesz feketében!
Köszi :)
A Tomi nagyon jól érezte mert pont 3 centivel rövidebb a gyáritól!
Maga a kar kék az állítója pedig fekete.Az állító csak fekete vagy bordó színben létezik!A kéket 10000-be tudom adni mert +os!Fekete csak jövő héten lessz de az 14000Ft!
Csörögj rám ha kell mert Egerben van egy motorosboltban és holnap hazahozzák ha kell!
06303210309
Nah ennek örülök!
Egyedül a fék nem tetszik a gixxeren, hogy nagyon kint kell fogdosnom a féket ahhoz, hogy 1 ujjal is keményen meg lehessen állítani a gépet. Nekem speciel az úgy egy kicsit kényelmetlen.
Ez a fajta rövid ráadásul szép is szerintem.
Én próbáltam a baliét, kb. 3 centivel tűnik rövidebbnek, érzésre nagyon masszív. Verseny betéttel -bemelegedve- 1 újjal is hatalmasat fogott.
Gondolom az hogy kék, az azt jelenti, hogy full kék, mi?
Ugyan olyat szeretnék, mint a tiéd, max. az az állító pöcök még lehet kék, de mindenképpen feketét akarok...

Ha nincs ilyened azt azért hadd kérdezzem már meg, hogy kb mennyivel rövidebb mint a gyári kar?
Ja!
Pont van egy kék rövid pár a te mocidra!
bali105, árulsz még olyan kuplung és fékkart mint ami a te motorodon van?
No comment az ilyen:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr1000-48607
11
Szar az idő de még keddre hátha alakul!
Szlovákra jó időt mond péntekre!
Most már vagyok