Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig
Igen. Lattuk a videokon.
igy van..csak én már félek..közúton.mi több,rettegek
Tok jo a palyazas, csak nem lehet vele pl. kirandulni indulni. En a dagonyatol a palyan at az orszagutig mindenhol megyek. Amint lattam Te is.
pálya
Persze, mert ősz-szindroma van a hideg miatt, ilyenkor van a legtobb baleset. Egyre-sorra rakja fel mindenki a figyelemfelkelto videokat, meg egyre jonnek a hirek a balesetekrol megint. Mindenki gozerovel dolgozik rajta, hogy a hirveres meghozza a nepelegedetlenseget, majd a torvenyhozasi kedvet, igy minel elobb komoly szankciokba utkozzunk. Megy a vagott slick vs. turagumi dobalozas is. Mar kifejtettem az allaspontom. Nem akarok senkit megbantani, de pont a csodalatos turagumi az, amelyiknel nem lehet erezni, hogy mennyire csuszik az aszfalt, a vagott slickkel meg 5 fokos kulonbseget siman megerzek es mire kikeveredek a telepulesrol mar nagyjabol felmertem az utminoseget 3-4 slide-al, meg stoppie-val (mar ha sikerul egyaltalan felemelni a farat es nem az eleje csuszik meg ugye). Agrar nep a magyar es bar eletemben nem neveltem fel egy fél palantat sem megis odafigyelek arra mikor van aratas es kirandulo ido. Merthogy ilyenkor hordjak fel a sarat az aszfaltra a foutrol kikanyarodo jarmuvek.

Nalunk 1 honapja volt tragikus baleset, egy hazaspar veszitette eletet. Nem tudtak bevenni egy kanyart. Fogalmam sincs, hogy sikerult, mert a kanyar olyan, hogy ha az elozo kanyarbol teligazon kigyorsitok, akkor is majdnemhogy elfer. Most a ket akacfa koze, ahova beestek gerendakat szegeltek fel es oda egy emlekhelyet csinaltak, viragokkal, fenykeppel. Most aki elrepulne a ket fa kozott, az fennakad a husangokon.

Mar lassan tenyleg ott tartok, hogy az lenne a legjobb, ha betiltanak a motorozast, ugy fest ez nem valo az embereknek...

Figyeljetek oda fiuk! Ne vallaljatok tul sok kockazatot, csak akkor porkoljetek oda, ha minden mozzanat biztosan kiadja!
én is így jártam novemberben.
Ez a tuti megoldás. a mostani lyuk megvezeti a szerszámot, aztán bele a betét és mehet bele a csavar. nagyon jó cucc
Vágj bele vastagabb menetet+ másik leeresztő csavar.
Sziasztok!
Az olaj leeresztö csavar kitekeréskor hozta magával a menetet is.
Milyen megoldást javasoltok?Az olajteknöt nem igazán szeretném levenni.
Sziasztok!

A RedLine rendezvény nem maradt el..nagyon szép idő van 5 óráig ingyenes a pálya használata és transponderes köridőmérést kapunk!
Már elég sokan kint vannak!
Teve légyszi szedd elő a kormányt, az asszony ne menjen megint potyára! Kell gumi?
Én nem tudom mit művelt vele.
Ma bent vagyok este 7-ig. Ja és NE baszogasd a Suzuki!
Hjaaa, sajna hullanak , meg esnek kelnek , Ugyhogy én még lájtosan se motorozgatok, remélem azért mire elkészül még lessz jóidő
Jó reggelt!
Már régen jártam errefelé.
Mi a helyzet?
Hullanak a motorosok a környékünkön, úgyhogy énis csak lájtosan motorozgatok.
rá is támaszkodott v mi?!
Na ennyit a suzukiról mikor melózól
Dehogy! Rátette a sisakot, aztán az meg letört!
Mi van sógor már elfektette a vasat?
Sziasztok!
Nincsen valakinek elfekvőben K3-K4 1000-hez jobb oldali visszapillantója? Vagy esetleg párban?
Zoli hibátlan a gumi leszedő! Autó gumi volt a tesztalany, azzal megszenvedtem, mert már régóta rajta volt, de a motorgumi annyi idő volt, mintha gumis csinálta volna.
Olcsón eladó a párom gépe. Kipróbálta az enyémet és jobban tetszett neki!
katt
Nagyon picike, holnap kipróbálom, remélem Bali reggel korán hozza az emelőt, és tudok még egy Mátra kört is csapni.
Azért a gixxer sokkal jobban megy
ja, Sedu
asszony elvitte ma a gumiszrelőt.
mit nézel ki belőle?
(nekem haverom egész ügyesen szerlegette vele a gumikat, stuntolt, igy gyakran volt használatba az övé )
Helló,
milyen motort? sport, csopper, cross...?
hondám volt, suzukim van(csak a sportmotorról nyilatkoznék).
mindkettő kurva jó motorokat gyárt, japánból jöttek nagy baj nem lehet velük. a tökéletes motort nem gyártották még le, mert akkor be is zárhatna mindenk kereskedő... A szervízellátottsága ennek a két márkának a legjobb, ez tuti.Minden nagy városban találsz szervízet/kereskedést, bontóban is van alkatrész bőven.Kisebb tipushibák vannak szerintem mindkettőnél,évjárattól tipustól függően... a suzuki is megbízható, nics vele semmi gond,pont annyi baja lehet egy hondának is mint bármi másnak.inkább az építés/tervezés kicsit az összeszerelés minőségében a honda jobb-szerintem, de ez ne befolyásoljon, nem fogod elnyűni egyiket se. azt vedd amire pénzed van, meg amelyik jobban tetszik, amiből jobb állapotút találsz.