Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Es a lanCZettel hogy allunk?
Jah, és nem is emlékszek rá. Aha, a gumi is kuka. Még jó, h el volt kopva hátul. Bár még le lehetett volna füstölni.
Az fasza. Jól állunk gumival...
Hali!
Vasárnap gurulhatunk ha gondoljátok!
Cápa inkább adok ingyen első gumit, de ne ilyen szarral közlekedjél!
Akkor az eleg fincsi katyu lehetett, ami amobat csinalt mindket felnidbol. Gondolom a gumi is megkoszonte. Ilyen gumival nem lenne szabad egy metert sem tovabb menni, dehat nem mi lennenk a kornyek reme, ha nem 280-akkal ballagnank le-fel ilyen gumin. Csak hogy megnyugtassalak, az en elso kerekem (amivel Te mentel), oldalrol ugy nez ki, mint egy 30 eves Ursu Pioner abroncs, olyan repedezett. Se Te se en nem vettuk eszre. Nekem csak akkor tunt fel, amikor megrajzoltam a betuket feherre. Szetfolyt a repedesekben a festek, uh. most a Bridgestone feliratom olyan, mintha a pokember kepregeny cimoldalan lenne. Jo ez falura, meg varoson is elmegy...
Elvittem a felniket Győrbe.
Bazz a hátsóban akkora huppli volt, h csodálkoztam, h áll még rajta a gumi...
De a hétvégére úgynézki kész is lesznek...
Bali az asszonyod hogy dolgozik?
A többieknek:
http://youtu.be/dLGf7y-hzSw
Az jó idő, bár neked egyenesben is megy a motorod nem csak kanyarban
Legközelebb mi is endurance-on szeretnénk menni, jöhetsz hozzánk húzó embernek! A saját motorommal legközelebb -szerintem-2,45-öket tudok menni, ha beújítok valami ezrest akkor még -5 másodperc.
Bali most volt másodjára ő már hozta a 2,45-öt, elsőre neki 2,51 volt.
Jól fejlődik a srác, az a szerencséje, hogy lassabb a motorom
SUPERBIKE magazin napján ma 2.36,1-et mentem.
Volt verseny is fasza volt!
Kicsit fényképezgettünk..
Szeva!
Melózni vagyok!Ha lesz rá lehetőségem felteszem.
a te csatornádra feltölthetnéd a videót is! THX before.
Nekem 2.48 elsőre
11.én is mentek?
Fasza! Köridő?
Seduval megúsztuk a Szlovákringet!
Megcsináltam, tökéletes....eddig még. Légtelenítés magától történik ezeknél a rendszereknél én úgy tudom. Csavarral nem szórakoztam.
Kösssz a segítséget!
Oksa!
Használd egészséggel.
K9 1000-hez eladó pár cucc:
Pályaidom,Bazzaz ZFITC,Akrapovic dob+összekötő,bukógomba,deknivédő
Érdeklődni:+36306166088
Megjött a csomag, minden rendben! Köszi szépen!
Nem en jottem lejaratni Hidi Mikit (mivel engem mar eleve nem is erdekel kirol van szo, ezzel kezdtem - ezt tehat felesleges kikerni magadnak en biztos nem fogom kifogasolni, ha valaki nem irja oda a nevet). A motorjarol sem irtam semmit. Az, hogy valaki hogyan fogalmaz meg egy hirdetest, annak semmi koze ahhoz, hogy en miota motorozom GSX-R-el. Sorolhatnam, de minek. Csak azert mert hozzaszolok valamihez, abban a forumban, ahol egyebkent is mindenhez hozzaszolok, nem jelenti azt, hogy allast akarok foglalni az ugyben. Ahelyett, hogy felkapod a vizet, olvashatnal figyelmesebben is. Nem foglaltam allast! Eleg vilagosan leirtam, hogy nem ismerem Hidi Mikit, en annyit tudok rola, mint mindenki mas. De ennel jobban nem is erdekel, hogy mi van vele en csak egy kommentre reagaltam, amit VALAKI (megintcsak nem tudom es nem is erdekel, hogy ki) ide irt. Azzal, hogy nezzuk meg mit veszunk, tortenetesen egyet ertek. Azzal, hogy az emberek eszmet cserelnek a motorokrol az Interneten, tortenetesen egyet ertek. (Olyannyira, hogy azt a motort amit en vettem meg , elotte megmutattam itt a sracoknak. ) Azzal, hogy valaki valakit lejarat nem ertek egyet, de en nem is tettem ilyet. Azon meg, hogy "hires" embernek tobb rosszakaroja van, nem csodalkozom a mai vilagban. De az biztos, hogy ez nem miattam van.
hát nagyjából ennyi, ha valakit alaptalan vádakkal illetnek.
.....
.....
Cápali látom gecire osztod az észt figyelj kicsit:(Mikor te álmodoztál K1-ről ami még meg sem volt) akkor -ez kb 96-97 tájékán- nekünk a púpos gixxerrel már megadatott Mikivel.A bemutató után hazaérve még a zöld etz-t is átnézte hogy a következő bemutatón oké legyen.A pupost éppen hogy a szobába nem tartotta.Az első szponzormocikat a lehető legrendszeresebben hozta-vitte az előírt szervízre.Amikor komolyodtak a szponzormocik lefelezte a szervízintervallumokat volt amikor a szponzor azt mondta-szemem fülem láttára- ha kifizeted lecseréljük ,kicseréljük amit kérsz.Kifizette nem egyszer nem kétszer.Láttam ott voltam sok éven keresztül vele mivel a balansza voltam.Lassan írtam hogy megértsd.
Tehát:Ő feladta a hirdetését.Mi a fasz baj volt vele részedről?Ja hogy nem úgy adta fel hogy a Hidi Miki motorja eladó?Hát mi ő Leninszobor hogy így hirdessen?Ez esetben felhívod informálódsz és amikor MÁR(!) bemutatkozott akkor leesett neked ki is ő valójában akkor megkérdezheted tőle hogy van e még 3 bar a blokkban.
Ehelyett:Hidi Miki 1 fasz 1 átbaszós ilyeneket olvasok még ha törölték is.Miért is?(Itt hosszan gondolkodj mielőtt további űberszarságokkal mocskolod.) Igen azért mert a TE idióta olvasatodban meg annak az idiótának aki ezt elkezdte(nagyjából vágom már ki is lehet ő ott az alföld közepén) az a nézetetek hogy MIVEL nem írta ki hogy ő a HIDI MIKI és Ő ÁRULJA a mocit ezért biztos át akart baszni titeket.Hát gyerekek sok érdekességet láttam már fórumokon de ilyet még sosem.
Nem lett volna egyszerűbb esetleg ELMENNI megnézni és UTÁNA véleményt nyilvánítani Magyarország legnagyobb motoros fórumán?Pont olyan embert akartok lejáratni aki a Magyar streetfighter egyik alapítója?Inkább jobb a szájkarate meg az okosnak mutatkozás.Ez igen ez a mai magyar valóság közbe meg a koptatót a satupadon huzigálod hogy elmondhasd leért a a térded.Szerencsétlenek titeket tényleg csak sajnálni tudlak de minek majd megbetegedtek egyszer.
Kérlek titeket nagyeszűek ha valakit ezután szeretnétek lejáratni azt valós adatok,tények és főleg TAPASZTALÁSOK alapján tegyétek meg és ne csak úgy mert ráértek írogatni.
Ja.....gixxer eladó Nyíregyházán::)) Jó éjt mojok és gondolkozzatok.Lehet ezért van kevés barátotok?Nekem hálistennek sok van.
Sirokon találkoz(hat)unk. Vagy keresettek:www.mqse.hu
Ne is mondd, 1 hétig dobogókő mellett "nyaraltunk", és 1szer tudtam menni rajta, mert folyamatosan esett az eső...