Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Most szeretnék motor venni. Csak nem tudom hogy Suzukit vagy Hondát vegyek. Segítséget kérnék tőletek hogy a GSX-R miért jobb és menyire tartós motor meg a szervizelhetősége milyen!
Válaszokat előre is köszönöm!
gsx-r1000k5-6 Alkatrészek olcson!
06-20-378-75-96
Szeva Tomi!
Felraktam a Szlovákiaringes videót!
A délutáni 2.05-2.20-as csoportba jelentkeztem,de ott egyenlőre várólistán én vagy ok az első mert már tele van.Ha ott nem lesz hely akkor az utána lévő lassúba megyek,de mindig van aki nem megy el vagy visszamondja.
Sajnos a délelőtt nekem nem jó csak délután.
Bali melyik csoportban mész?
Sziasztok! Keresek K5 1000-hez kuplung lamellát!
e-mailt írtam már, a hétvégén nem hiszem hogy lesz válasz
remélem van még hely a lassú csoportban
Sziasztok,
ha valakit érdekel hívjon/írjon.
(nem én gyártom, csak egy db van, kaptam)
http://www.kepesmotor.hu/motor...
A Hungaroring honlapján fent van az időterv és a csoportbeosztás.Felhívod őket vagy küldessz egy mailt és regisztrállsz a köridödnek megfelelő csoportba.15000Ft 4X20 perc.
zsír. mi is akarunk menni. hogy zajlik ez?
Jelentem IGEN!
Augusztus 7-én megy innen valaki a Hringre?
Sziasztok eladó GSXR 1000 K5 első teleszkópok párban hibátlan
De
Hali!
A Bazzaz nem az enyém lessz?
Még mindig eladó a K9-es pályaidom,fényezve,gyorszárral,deklivédővel,bukógombával 100000ft-ért.
Bazzaz ZFITC 120000ft-ért K5-K6 ba is jó kis alakítással,K7-től 2011 ig kompatibilis.
Bódis dupla GP dob összekötő csővel 150000ft
Akra titán dob,rozsdamentes összekötő 60000ft
Érdeklődni:+36306166088
Nem vartam tovabb, vettem lancot (ma volt szabadnapom). Lanckereket megprobalok venni holnap venni, -1 + 3 mellett dontottem. A szamitas szerint a jelenlegi attetellel (a gumit is beleszamolva) a motor 11.000 fordulaton 302km/h-val menne (pesze nem forog ki, legalabbis alattam). Ez most le fog esni elmeleti 265km/h-ra, de mostmar jo esellyel kiforog majd. Kb. 270km/h valodi vegsebesseg, ami ora szerint ugye 299 lesz.
Bali mikor lesz az asszonynak plexije?

Köcsög Ducatiból tegnap elkezdett csepegni a benzin. Fasza volt este 10-kor csinálni. Olasz lom.
bigoneoszi! Recseg-ropog a lancom, a heten mindenkeppen ujat veszek. Talaltal valamit?

(Nem sokaig birta "a lanc szinte uj" DID).
nekem 5perc a hátsó
Az első hamarabb fog elöregedni, vagy ha nagyon óvatosan mész, akkor kikockul
Hátsó 2-8000-ig bármi lehet.
Sziasztok. Gondolkodom 1 K1-en. 1, ha szerenyebb stilusban motoroztok kb. mennyit megy el egy uj utcai gumi? elso/hatso. 2, az oldalan elhasznalt slick? koszi Richie
Szerintem mi palacsintázunk egyet!
Vasárnap 18-tól érek rá. A jövő hét jobb lenne, mert nincs még sisak a gyerkőcre.