Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért nehéz lenne..
korrekt hirdetés az ritka mint tudjuk
bár én korrektan meghirdetem mindíg és el is kel..ez sincs már meg persze a leírás azért sokat segít
http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/brava/fiat_brava_1.6_16v_s
x-4868302
amiert Teged perelne be...! Nem lenne sokkal egyszerubb korrekt hirdeteseket felrakni?
ez alapján lazán beperelhetnek téged van egy 5 pontocska ami alapján valósan....aztán még egy 4 et rápróbálnék ha engem gyaláznál ..abból még 2 biztosan megállná a helyét..az más kérdés hogy pofán is baszdosnálak érte.
eszement barom
arc és adatoknélkül nagyon nagy vagy :)
Igen, sokmindenben hasonloan gondolkodunk. Az meg nyilvanvalo, hogy ket ember aki az orszag kulonbozo pontjan el, maskepp lat dolgokat. En csak vendeg vagy esetleg motorvasarlo vagyok a Tiszantulon, bar utobbi csak mint lehetoseg merult fel eddig. Mar annyiszor autoztunk 3-4-500 km-t teljesen feleslegesen (es mindannyioszor az elado "felrekommunikacioja" miatt - volt koztuk kereskedo is), hogy mar elment a kedvem a kornyektol. Nagyon sajnalom, megertem es respektalom mindenki velemenyet, akinek az en lakokorzetemmel vannak hasonlo problemai. Bizonyara nem veletlen. Leirhatja arc nelkul is, megbeszeljuk.
Soha nem venném meg ezt a motort. Gyilkolás közben akár fel is forrhat benne a víz, felhígulhat az olaj, amikor álló helyben 13,000-en forog. Lehet csak később lesz hengerfejes.
Valószínű menni fog még vagy 50,000-et nagyobb gond nélkül, de nem féláron kínálják.
Cápa nyugi 1 ember mindig egyetért veled
Bogyó szerint a lefűrészelt, betonba ágyazott hátsó nyúlványos gixxer a námbervan, sámsonban akkor is kifogástalannak hirdetnek egy motort ha már annyi kompresszió sincs benne, hogy be se indul.
Ezerszer inkább ezt a motort venném meg, mint egy rommátört, majd így-úgy összetákolt vázú szart. A blokk állapotáról meg egy egyszerű veszteségmérés elegendő információt ad. Azt meg nem kell elképzelni, hogy ez a tizenpárezer kilométer csak bemutatón tekeredett bele, bőven használta utcán is, nyár elején találkoztam vele a fehérgyarmati találkozón is civilként.
Ez tényleg Hidi Miki motorja, eladja, mert befejezte fighter pályafutását...
Én ott voltam mikor úgy lefüstöltette a hátsógumit, kereket, h a felni széléből eltűnt 1cm...
En meg mindig azt mondom, hogy igenis egy-egy regio altalanos moralis helyzete a motorok allapotan is tukrozodik, de ezen nem veszunk ossze, hiszen mindenkinek (eljen az barhol az orszagban) az lenne a szep es jo, ha en tevednek. Bizonyos regiokkal rossz tapasztalataim vannak, legyen szo varosi vagy videki jarganyrol, emiatt tartom az elgondolasom. Altalanositani ugyan nem helyes, de mar eleg autot es motort es videket megneztem ahhoz, hogy akaratlanul is kialakuljanak a fejemben skatujak - ezzel egyebkent mindenki igy van, hazudik aki azt mondja, hogy nem. Arrol pedig szo sincs, hogy ne tudnam realisan nezni a merleget, hiszen mar itt Pest-Megyeben is igen eros a kontraszt pl. a fovaros keruletei, vagy a fovaros es a telepulesek kozott (de emlithetnem akar telepulest es telepules kozott is). Itt van olyan telepules, ahol az egyhavi atlagkereset a legmagasabb az orszagban es van olyan, ahova naponta csak 2-szer megy be busz, a gyerekek nyaron mezitlab jarnak es az UAZ meg a Simson az altalanos kozlekedesi eszkoz. A ket telepules csak egy dologban egyezik: Budapesttol mindketto 20km. Biztosithatlak, hogy a "jo motor" fogalma elter ezen a ket helyen es a "rendszeresen karbantartott" pipat mindket hirdeto bepipalja de igen erosen kulonbozik a jelentestartalom ebben az esetben is es az ugyeskedokrol meg szo sem esett.
FehérCápa380 az általánosítás miatti dühön túltekintve ,van abban igazság amit irsz,(mint általában)de nem a régiók szerint,szerintem.(réges-régen foglalkoztam autókal,hááát a pesti kocsik finoman szolva igénytelenek voltak.A kis karc a telefonban, telifényes hullámos oldalt jelentetta valóságban)


A motorozáshoz sokan nem tudják amig nincs nekik,kell egy stabil jövedelem. Én azt figyeltem meg a lelkes fiatalok(főleg) valahogy megveszik,na és onnan indul a kókányolás! Csak mehessenek állandóan!

Az én motoros körömnek a 70%-a a lelkiismeretes, "jó olajat amikor kell" típusba tartozik! (van olyan aki megveszi a 8-as csavart gyáriban 3e-ért mert az a gyári) De olyan is van aki húzza-halasztja egész szezonban a dolgokat mert majd szeptemberben lesz 2e-el olcsóbban valami ami neki kell !
sabato, akkor a Te motorod kiraly! Az en motorom itt Pest-Megyeben megkap mindent, amire futja. A budapestieknek gyakran tobbre futja (legalabbis ugy tunik), de ok a liberalis nagytoke csicskai kicsit jobb penzert (akinek nem inge.........)

En csak arrol beszeltem, ami a valos kep. Nem arrol, ki-ki szerint ennek mi az oka....
Ja azért a külföldi munka előnyeit mi is élvezzük itt keleten. Nem győzzük d..ni a kint dolgozó balekok itthon hagyott 25-40 közötti éhes asszonyait!
FehérCápa 380,az én motorom itt Nyíregyházán megkap mindent amikor kell pontosan,precizen.
Nekünk meg az a szánalmas itt keleten,hogy ti ott "nyugaton"(te is?) osztrákok csicskái vagytok kicsit jobb pénzért! (akinek nem inge...........)

Arra meg kiváncsi lennék H.M: mikor kapott motort ingyen!?
jaja na udvözletem
Mellesleg ha ennyire odafigyelsz, tudnod kell, hogy nem szidom az embereket... En meg senkit nem kuldtem az anyjaba.
Nalatod. A szajkarate azok problemaja, akik olyan onerzetesek, hogy nem is tudjak az internetet a valo vilagtol kulonvalasztani. De mivel en mas tipus vagyok, ez legyen a tobbiek problemaja. Velemenyeket irok, a kedvedert jo hosszan, aztan vagy egyetertenek az emberek vagy nem - a latszat ellenere engem egyik sem erdekel. Fogalmam sincs, hogy mennyi penze van Mikinek, arrol sem, hogy mibol - bar onmagaban az erved nem cafol semmit, hiszen sok kicsi sokra megy mint tudjuk. Eppen a turpiskodas az, ami Magyarorszagon megterul... Es soha ne feledd, nem feltetlenul az a gerinctelen ember, aki eli az eletet es irja a hulyesegeket a neten. Mintha lennenek ennel nagyobb problemak is az emberekkel korulottunk... nemde?
nem haragszok én rád isten őrizzen szeretem olvasni a hozzá szólásaidat mert legalább 5percig leköt(álltalában a hossza miat) csak vicceltem nem vagy te olyan elveszett gyerek aki ne tudná hogy ezen az oldalon bármit meg lehet tenni anélkül hogy az valakinek fájna.........ergó,azt szidsz,akit akarsz nem lesz belőle semmi max szájkarate
Miki kapta a motorokat a sponzorától......nem rendszámosokat
hogy van-vagy volt e neki rendszámos amit igy püfölt mint a videon azt nem tudom.......de tuti nem arra tett rendszámot amivel éveken át mókázott de ha sérült a rendszám szerinted nem lenne annyi pénze hogy ki cserélje ha már tirpiskodni akarna?
Nyugodtan lehordhatsz, mivel azzal a nickemet hordod le es nem engem. Lenyegtelen, hogy minek ulok fel. Ott van a hirdetes bevagva. Legalabb Te le tudod ellenorizni, hogy a szam helyes-e. Az igazsagot meg sohasem fogjuk megtudni, engem speciel nem is erdekel. Ha az illeto egy mocskolodos gennylada ugy is jo, ha meg Hidi Miki a gennylada ugy is jo. En pontosan azert mert nem ismerem a resztvevoket semmilyen szemelyre szabott dolgot nem allitottam se pro, se kontra. Amit Te magadban osszekombinalsz, azert magadra pikkel, ne ram...
jaj DR ur tedd már magad végre alapjáratra ez olyan dolog hogy én is csinálhatnék 1 kitültetlen nick nevet és el hordhatnálak annak aminek akarnálak......simán.
te fel ülsz ennek?
én ismerem a Hidit.......
Miki nem akart rosszat Neked, hidd el. Azon a kornyeken ez valoban jo motornak szamit - tobbek kozott ezert sem vennek onnan semmit. Ezt mar leirtam parszor, most nem ecsetelem, van aki egyet ert, van aki nem, van aki nevet, van aki megsertodik, de ami teny az teny. Az emberek igenyszintje, anyagi lehetosege, moralja, hozzaertese nem azonos az orszag kulonbozo videkein. Es ez - mint mindenre - a motorokra is raveti a jo vagy rossz fenyt. Pl. a "jo motor" fogalma igen erosen eltero Gyorben es Miskolcon. (Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy a kulonbseg milyen iranyu.) Vegulis megvetted?
figyelj barátom.........ugy látom a Hidit mocskolod.....1.akkor tültsd ki az adatlapod és válald az arcod
2.én ismerem a Hidit személyesen ez nem jellemző rá
3.ha félre értettelek,elnézést kérek
Na ja. A feher aszfaltot erocsusztatasra talaltak ki!
Valszeg tulfulyod! Mennyivel használod?
Tényleg jó guma. Mostanában egy párszor pályán is próbálgattam és király!