Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nagymenő vagy fentről csodáltunk!
Oszt engem nem fotóztatok le?
Bassza most nincs előttem a te géped.Volt Sv a mi csoportunkban de az lámpás volt.
eMLÉXEM RÁD!
Sajna nem!
Fehér gixer!Kapott pályaidomot!
Nem volt ma a motorodon cam?
Hali!
Tegnap melóztam,meg nagyon el voltam havazva,ma meg ringen voltam bocsi!Néztem a hirdetésed,de nekem valami fiatalabb és combosabb gép kellene pélyára!A plexit megrendeltem ahogy beszéltük,de még nem jöt!Szombaton megyek veled szembe a motorosboltba.
Bali próbáltalak hívni. Van egy olcsó pályagépem eladó.

Az asszony plexijéről nincs esetleg híred? Ma átment a gép a műszakin, bár a féklámpa kapcsoló vacakolt.
és van még egy űléspup k7-k8 hoz valo mintha új lenne karcmentes ára 20 ezer de ha érdekel megegyezünk!
akinek kel szoljon 500km-rt futot gsxr1000k5-k8 igy jó!
ára:10 ezer ! bolti ára 18 körül van .
az kényelmes? akkor neki egy egyenes deszka is bejön
Az enyémet kívülről javítottam, és bírja. Sokkal jobb a belső ragasztás.
Ma jöttek motort nézni, nagyon csíra volt a gyerek. Eleve R1-et akart venni (2001-est), mert a 2004-es R1 kényelmes
Akkor viszem gumishoz,foltozza meg belülről. Köszönöm a segítséget!
Üdv!
Én tavaly tavasszal jártam pont ugyanígy, elvittem a gumishoz és belülre ragasztott egy foltot rá és joccakát ezután szövetig motoroztam le a d211-et. Szerintem vidd el egy gumishoz és az megcsinálja neked! De ha ez miatt kiakarod dobni a gumit akkor szóljál előtte mert át is venném akár
FIGYELEM!

Szuksegem lenne Suzuki motorblokk csatlakozokra! STVA csatlakozo, EXUP csatlakozo, valtoerzekelo csatlakozo - ezek mind 3 polusu feher konnektorok, ezekbol kellene legalabb egy paros (vagy amennyit csak ossze lehet verbuvalni). A lenyeg, hogy serulesmentes csatlakozopar legyen es ne keruljon tobbezer forintba (tehat nem kell a komplett bonott kabelkoteg.) Rossz STVA vagy EXUP motor kompletten, vagy barmilyen mas megoldas is erdekel.

Akinek van, irjon!
füstöld meg kicsit...beolvad,,,és ingyen van
Ez mar volt tema. A behatolo targy elmeletileg (csaknem minden esetben) megserti a gumi vaszon szerkezetet es nincs olyan gumijavitasi technika, amivel ezt vissza lehetne csinalni! Ha ez annyira kritikus lenne a gumi szempontjabol, hogy innentol kezdve a gumi nem lenne hasznalhato, akkor nem letezne a gumijavitas intezmenye (meg gumiszervizek). Nem letezne javitott auto/teherauto/motor gumi. De mivel nem igy van (annyira, hogy bizonyos gumijavitasi technikak ugy kezdodnek, hogy az eredetileg pici lyukat nagyobbra furjak), szerintem barmilyen aprobb lyuk betomese kockazatmentesen vallalhato. Ha a futozott gumi egyben marad, akkor a foltozott is. A legjobb modszer, ha belulrol felragasztasz egy tip-topot es joccakat. Otthon meg lehet csinalni. Anyagkoltseg 200Ft, munkaido 30 perc. De lehet ujat is venni, akkor viszont megveszem a rosszat Toled ezresert...
Én is kaptam egy fém pöcköt tegnap hátra,pont a kellős közepébe! Meg lehet biztonságosan javítani valahogy,vagy kuka a gumi? 2500km.-t futott D209 GP Racer! Örülnék ha nem kéne újat vennem!
Hali kellene egy balos kormánycsutka GSX R 1000 k3-4re van e neked? :20 9654176
Be kell ragasztani, ha jó még a gumi.
Ugy értem verseny gumik...
Használt jó állapotú, vágott vagy vágatlan gumim van. Minden márka minden méret. Ha gondolod posta is megy. Üdv.
akkor tárgytalan sajnos. most egy hátsót kell szereznem valahonnan, elkaptam egy szöget
Vegre tetje is van nem csak ugy poroszkalok korbe-korbe.