Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez esetben én fizetem az egész napos pályázásod az E-ringen+ amit fogyasztasz.
Akkor 1:17-en belulre megyek.
Ez tényleg nagyon jó ár!
Hello. Vannak gumijaim olcsón.
70-90%-ig

első hátsó . 2500-3500 forint között.

Érdeklődni: norbi945@citromail.hu
Tel: 06205926378

Ennyiért sehol nem kaptok.
1:14 vége. Chrobák Jani
En nem tudom a pontos idomet, de meg tudok ratenni a tuzre. Mennyi a palyarekord 600-assal?
Már csak egy első van meg. Nincs baja, 2008. 21.-ik heti. Debrecenben személyesen átvehető, 1000-ért gumis fel is rakja.
annyiért igen jó ajánlat.. lyukas volt? vagy régi? lehet érdekel. jöhet mailre is a válasz
Az ezredessel lementem ott 19-re. Ha az egyik kezem a seggembedugom, akkor is megyek haccázzal 17-et...
Valakinek új állapotú pilot power? 120-as és 190/50/17. 8-10,000Ft.
Eletemben egyszer mentem 600-as motorral. 10 evvel ezelott egy FZR-el, egy kempingen belul 40-el. Szoval nem tudom cafolni amit irsz.
Szoval ez egy utolso mohikan a K3-ak kozul, amit valoszinuleg 2004-ben allitottak forgalomba. Ha nem 7. honap lenne, azt mondanam, hogy meg a gyartasi datum is lehet, mert a modellvaltasok nem teljesen fedik az evszamlalast. Nem ugy van, hogy Szilveszterkor meg K3-at, ujevkor meg mar K4-et nyomnak. Kifut a szalagrol, amihez van alkatresz legyartva. Az en 2003 tipusu ZX-9R-em igy lett 2004-es, valoban 2004-ben jott le a szalagrol.
Az E-ringen egy kissebb motorral és azonos tudással mindig le is fognak nyomni. Ülj rá ott egy haccázra és érezni fogod a különbséget.
Irja: 2004. 07. hó -- K4.
Igyekszem helyesen hozzaallni a dolgokhoz (barmennyire is azt gondoljak az emberek, hogy nem. ). Ha realisan nezem a tudasomat, akkor jo alapom van, tenyleg csak az iveket nem talalom. Ha esetleg innen a forumbol jonne valaki akinek 1:15-1:18-as ideje van (Euro-Ring), attol lenne mit ellesnem azthiszem. 2 kanyart biztos rosszul veszek, 1-nel hatareset, a tobbi elmegy.
Helyes hozzáállás.
Nem zarom ki, de nem is igerem meg. A keretbe valszeg csak egy palyanap fog beleferni es az Euro-Ringre terveztem visszamenni. Szeretnek vegre valahara ugy palyazni egyszer, hogy a palya es a motor is ismert. Eddig minden motorommal minden palyan csak egyszer voltam es az Euro-Ring az egyetlen palya, amin ketszer is megfordultam. Szeretnem kicsit gyakorolni az iveket es a pontos motorozast, mert nagyon kulan megyek. Hiaba fordulok ugy-ahogy, hiaba fekezek rovidet, nem talalom az iveket es nem tudok ket egyforma kort menni. Ezen szeretnek valtoztatni. Kisebb motorral is siman lenyomnak.
Szia! Koszi a kepet. En a gumin kivul gondoltam, viszont igy jobb! Akkor valahogy igy lesz az enyem is. Plusz viszek neki a tompitott fenyszoro dugojarol.
K5-6 GSX-R 1000 karbon légbeömlők. Alig pár gramm és gyönyörű!
30 pénz.
igen ez nem lenne rossz ))
Sziasztok!

Egy kicsit a reklám helye, bár inkább segíteni tudok.

A cég ahol dolgozom nagyon jó áron kínálja a motorgumikat, nagyon sok motoros jár emiatt hozzánk. És helyben szerelni is tudjuk őket. Ha gumiabroncs vásárlását tervezitek elötte érdemes érdeklődni a peter@strauszgumi.hu e-mail címen.
SlovakiaRing júliusban?
Mennék!
Bocsi, csak nem vettem észre, h kerestél.
Egy ilyen lemez van csinálva a műszerfal mögé, és tépőzárral van rajta a fokozatkijelző. Akkora lyuk van rajta, h a gumit át lehetett dugni rajta.
Szia! Azt akartam kerdezni Toled, hogy GiPro fokozatkijelzo Neked hogyan van rogzitve a muszerfalra?