Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit.
igen a kettö igy van egybe..
Valakit érdekel túra kormány k5 1000-re (más évjáratra is jó)? Kinézetre, mint a gyári, csak magasabb és szélesebb, ugyanúgy csutka.
A kettő együtt 1,5 milla?
Köszike! Xenont szeretnék belevarázsolni,szerencsére pont H7 szettem van elfekvőbe.
Hello. H7 + egy foglalat. Kb ilyesmi. Nekem is ez van,és ha van egy fölös foglalatod,az érdekel
Mátra tali dél körül?
Szépjóestét mindenkinek! Meg tudná nekem valaki mondani,hogy milyen tipusú égő van a tompított fényszóróban k1-ben? H1 vagy H7 vagy valami más?
A hetvegen az Euro-Ringen motoroztam. Az R1 gazkar itt is jol teljesitett. 1-2-es csogazas kigyorsitasok jol kontrolalhatoak csak ugy, mint a kanyar kozepen adott hajszal-gaz. Meglatasom szerint a nagyobb kezerot igenylo mozgathatosag teszi finomabba a rendszert, jobban erezheto. Holtjatek-gaz valtas is igen hatarozott, a motoron akarhogyan tornazva lehellet finom gaz adhato.

A kormanyszelesites mar nem ilyen egyertelmu. A fekutak nagyobb kezfej igenybevetelt eredmenyeznek, mint a gyari allapotban. Viszont mivel maga a motor konnyebben mozgathato es ugye a fekkar kezelese is konnyebb, igy osszessegeben ezt is elonyos valtoztatasnak talaltam.

A fentiek miatt elado sorba kerult az altalam meg nem szeretett R1 fekkar. Ha valaki akar jatszani vele....
Ha valakinek kéne ilyen.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ott igen. Én is onnan vettem a másikat.
eBay? Mondjuk ott pont nem néztem. Nem gondoltam,hogy ilyen ritkaság a tükör is..
Na igen. Ilyen 10-20 euro között szokott menni a gyári tükör.
Attól függ mennyibe Mondjuk csak 1x kellene a postát fizetni.
Tükör a garázsban, a motoron másik van. Ára az jó kérdés. Majd kitalálok rá valamit.
Szerezzek a másik oldalra is?
Ez bizony karcos,ejnye-bejnye Már nem ér annyit Amúgy szép a vasad. Nem kell róla leszedni,jöhet azzal együtt Na jó,majd írj valami áracskát. Aztán ha úgy van,elkezdem keresni a párját
Lusta voltam lemenni a garázsba...
Még nincs mit tükröznöm
Oszii
suzukis(rizla) polot keresek! 06202529322
Nem tudnak csak sötét plexit!Írjál egy mail-t a ringnek és gyere a délutáni csoportba motorozni!Holnap megyek a veled szemben lévő motorosboltba.Othol leszel?
Ha már csajok, akkor hozzál az asszonynak átlátszó plexit! Nem válaszoltak még? Holnap össze lesz rakva a duc, már csak ennyi kellene hozzá.
Akkor meg ne csajoskodjál hanem regisztráljál és gyere!
Elment tőle a kedvem, talán legközelebb. Tudod, hogy van zseton, nem az a bajom, nemrégen fizettek rá a Suzukira. A kawaestekre is felmentem motorral, úgy is jöttem haza, pedig volt úgy, hogy folyamatosan mentem mind a 3 csoportban. Akkor a 400km felett még 80-100-at mentem a ringen is.
Most be ne sértődj mert nem tudok olyan futót szerezni amire ráfér két motor!Ha nálatok van valakinek dobd fel a motort és gyere velünk!A kisbusz amivel megyünk nem az enyém és így is kell még egy futó is mert a nagy dög TL fogja a helyet!A délutáni csoportba még tudott regisztrálni a Kawás srác is pénteken!Küldj nekik egy mailt és gyere!