Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 5 perc alatt visszatekertem mindent gyárira, mert full elvolt tekerve. Azóta sem állítottam be.
Jó rá. 600(K1-K2-K3)-750(Y-K1-K2-K3)-1000(K1-K2)
Ezek ugyan azok. Egy jobbosom amúgy van.
Az szerintem kompresszio iranyu CSILLAPITAS - nem pedig kompresszio allito (a ketto nem ugyanaz). Lehet, hogy ugyanarra gondolunk, de kompresszionak csak azt nevezem, amitol a rugoallando megno.
Faszért nem voltatok kint Juhász Dáviddal Brnoban az Alpok Adrián. Vagy legalább felhívtátok volna hogy innen beállítsátok neki a futóművét.
Vazze csillapítás felül komprersszió állító csavar alul van!
Ezt a leírást meg tudod majd mutatni?
Hello.
Valakinek akadna visszapillantója? Ha jól emlékszem 41-42mm a csavarkiosztás a talpon. Nem tudom,mekkora az 1000 gixxernek,de hátha jó lenne nekem is.
Adtam neki, mast nem tudtam csinalni. Jobb lett, de nem eleg jo. Tisztan a csillapitassal nem szabad rugoelofeszites nelkul varialni, mert elbutul a rendszer es nem lesz jo valtozatos korulmenyek kozott (kozuton). Most is az van, hogy jol csillapit de ezt csak olyan aron tudja, hogy lassan mozog. Hepehupas uton allandoan lukra fut a hatulja, kapar mint floki a kanyarban. Ket szemellyel meg mar hinta-palinta igy is...
Adjál neki kompressziót alul
5 perc alatt tekertem be ugy, hogy nem is mentem a motorral probakort. Utana asszem egyet elkattintottam proba utan, aztan jocakat. A hatsoval tobbet szivtam es az nem is lett jo, mert fesziteni kellene a rugot, de nem birtam kilazitani a koronas anyakat.
Igen, elég jónak éreztem! Az enyémnek az elején tuti sokat kell majd dolgozni. Mondjuk a hátulján is...
Az en futomuvem jo volt, nem?
Engem ez a 30-40 ló plusz is igen kellemesen érint.
A futóművet meg az a jó hosszú leirás szerint be kéne állítani valamikor. Csak atom sok idő...
Hidd el oszi, hogy a Z750 utan tenyleg nem a motorero a meggyozo a GSX-R-ben, mert az mindossze 1,5-szer tobb. Viszont a futomu 20-szor jobb...
Pont gyenge, főleg a Z750 után...
És ez miért különleges?
Nekem sima lengővillának tűnik...
En nem teljesen igy ertem, hanem ugy, hha 360 LE lenne, akkor is gyenge lenne.
Pont ugyanezt érzem a CBR-rel kapcsolatban. 150 paci a mesében
Nagyjából minden...
A számom az adatlapon.
Nyilvan sulyos penzekert adjak, ennyim most nincs "felesleges" dolgokra. A jelenlegi csomaggal is lehetne sokkal gyorsabban menni, nem a technikan mulik. Nekem eleg, amit nyujt a K1 (kivetel, hogy a blokk gyenge. ).
dobj egy mail címet, küldök képeket, illetve megbeszéljük a részleteket...
Van egy ilyen bazaram, k3-4re.
Most csak kíváncsian kérdezem valakit érdekel e, mert akkor mondom az árát is.
Szerintem egy igazi hiánycikk a maga nemében.
Jó néhány hirdetésben keresve csak legfeljebb hozzá hasonlót lehet találni azt sem sokat.
Egyébként ehhez a típushoz szinte minden mást is.
ha tévednék cáfoljatok meg!
Hali.
Érdekel az idom, szeretném tudni ha megvenném mennyibe kerülne, postán elküldöd e vagy megbeszélt helyen átvehető.
Ha küldesz egy képet a kicsit karcos oldalról megköszönöm.
Legyen szép napod!
Hi! Milyen alkatrészeid vannak k51000hez?Lehet pár dolog érdekelne!
Megadod a számod?
Cápa ezt az elejt vedd meg és áldani fogod a nevemet! Megvan az állítható csutka képe, este lefényképezem neked!