Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna az nem jó nekem. Más a csapágak távolsága benne...
Ja. Az meg van . De azt nem tudtam, hogy te voltál.
Egyes kanyar.....perec.....
Ahogy felkeltél ott álltam melletted a 2 pályabiróval. Le is kezeltünk. Mind1... Majd a következő futamon.
Aha. Nem emlékszem rád.
De. A 750-est. Jogi uton intéződik. Éves történet lesz. . . Nem fizet a meleg srác még egyenlőre.
Jah...
Bocs ,hogyí jobb alkalmat nem találtam a bemutatkozásra. De gondoltam odaköszönök, ha már előttem fetrengsz az aszfalton. Fényezés azóta helyreállt?
Lehet összekeverlek valakivel. Nem a te mocidat dobta el valaki egy próbaúton?
Gyári rendszer! 40 pénz
Mit?
Helló Sedu.
Te cseréltél fékbetétet a gépben?elfogyott a mostani első, tegnap belenéztem, levettem megnéztem a betét hátulját de nem tudtam eldönteni hogy most milyen van benne... számokat láttam rajta, lehet hogy csak a ferodo hátulja számozott vagy nem jól tudom?
amúgy bárkitől szívesen fogadok tanácsot milyet vegyek?
köszi
MotoGp élő közvetítés
http://www.vipbox.tv/watch/322...
első? van egy eladó k5-6 felnim, bontatlan, még nem ment egy centit se.
Nincs véletlen valakinek elfekvőben k4 1000 verseny hasidoma olcsón eladó? (ajándékba is elfogadom) Olyan kellene aminek nincs az alja kivágva, mert eljött az idő, hogy oda is tegyek valami feliratot :-)
Ismerős?
Ma is voltam!
Végül is kifizették?
Rendszer how much :-) ?
K6 1000 bontódik. Alkatrészei eladók.
Szia, megnéztem és jó lenne rá, de sajna most elöbb felni problémáim lettek, úgyhogy másra megy a zs...
Bazz, nem csak a gumi szar elöl, hanem a felnim is üt. A múltkor fogtam vele egy rendes kátyút úgyemlékszek.
Mehet felnishez kigörgőztetni. Aztán vagy jó lesz, vagy nem...
Megegyezik vele,enyém elado ! Ennél olcsobban tuti nem kapsz mert kell a lé gumigarniturára mond mit aDSZ ÉRTE! Komplett yoshimura rendszer ,leömlö,összekötö,dob,összekötörugok,felfogatobilincs...
megegyezik. a sportrendszereket is úgy írják, hogy k1-k4-ig
Latom nem olvassa senki, akkor a bizonytalan valasz: En nem vagyok a tipusok pontos ismeroje, de 90%-ig biztos vagyok benne, hogy a K12 es a K34 rendszerek egyformak.
Üdvözlet,kérdésem lenne ha tudja valaki ,hogy a GSXR1000-k2 és a GSXR1000 k4nek a kipufogorendszere /yoshimura/ passszol egyik a másikra?
Sedu! A bitumenlapot hova ragasztottad? A bukó arcpárna szivacsára, vagy alá? Esetleg tudnál képeket csinálni a megoldásra? Engem is érdekel, mert asszony nem akar füldugót hordani, ezért egy ilyen megoldás jó lenne.
Szeva!
Voltunk Mátrázni nagyon állat volt!Sikerült megint gyorsulni és semmi supermoto!
A 200 gumit kiraktam rendesen!
Igy nekem is megy, csak ezt a KTMbuzi maskarat nem vennem fel.