Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wtf? nem lesz több nyílt nap? május 12 az utolsó? na ne
12.-én lessz az utolsó motoros nap a H-Ring honlapján láttam meg telefonon is hívtam őket.Én még csak egyszer voltam ápr.20.-án a délutániban de kurva jó volt!Alig vártam a következőt és akkor mondák hogy nem lessz több!
H-ring, lehetőleg nem a kavicságyba.
Bali valami közepes csoportot nézzél, a lassúban több esély van rá, hogy kiütik alólad a motort.
ahol te nem leszel
hová regisztráltok?
Szeva!
Én hétfőn regisztrálok meg megkérdezem a csoport beosztást!Jön még két spanom is.Egy TL-es srás meg egy kawás,vele már kawa esten biztos összefutottál.Tegnap meg ma is kunmadáron szívom magamba az etanolt!
Jólvan, akkor majd legközelebb.
Az most nem lesz jo.
A piros a legkisebb, a feketében már elfér a nagy fejem, az utolsó kettő XXL-es, de szép állapotú, illetve új. 4,4,8,9.000Ft
Hát elég furin néz ki...
Más?
Ilyen. 4000Ft. Jobb, mint egy 15000-es új kínai bukó.
katt
12.-én tervezzük balival, a gumi már rajta van. A hegyi versenypályán jól vizsgázott.
M vagy L a srác feje...
na voltál már pályán az uj vassal?
Schuberth felniythatós szerintem mindenre jó M-es méret (5k), LS2 XXL-es, Shiro XXL-es (új, bolti ára 148 eu, 9000 körül vihető, még a fólia is rajta van), VEMAR (régebben rossi is ezzel csapatott a simsonjával) L-Xl méret. Mekkora kell?
Simsonra való, vagy valami normálisabb?
Dobjál már róla képet a mail címemre, meg méretet.
1ik cimbim most keres valamilyet...
Sisak valakinek olcsón? Van vagy 5 db. Schuberth, Arai, Vemar 5000Ft körül.
Én otthon leszek holnap mondjuk... Ha gondolod gurulj át.
Eladó az XT supermotó, csak annak aki nem fél, hogy felemelkedik az első kerék
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xt600_legolcsobb
_rendszamos_f-4726795
Friss műszaki, karcmentes állapot, brembo fék, stb.
A tükör tényleg viccses!
Cápa a CBR-é szélesebb, mint a K5 gixxeré, mégis a suzukit volt könnyebb irányítani. Cross kormányt neki
Én a légszűrőház jobb elején dugóztam le a kisebbik csövet, a pillangók egyértelműek. Szerintem próbáld meg visszacsavarozni őket, és meséld el mit tapasztaltál.
Mióta állítottam a futóművén, és le lettek cserélve a gumik, sokkal jobban fordul!
Nincs még rajta idom, csak két kawa tükör, de 200 fölött behajtja őket a szél
Üdv.Ha kell valakinek olcson odaadom nekem 1000esen volt k4en,de jo a 600-750 k4-k5re k1-k2-k3-k41000-re. Yoshimura Tri-Ovál slipon rendszer csak egyben !
Esetleg halasszuk akkorra, amikor mindketten belelatunk. Nalam vagy nalad. Hm?
Csak összehozzuk ezt valahogy.