Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én neked bármit elhiszek azt is hogy a dobókocka tiszta hatos add el de szerintem a tomié lesz
Nem, ezt meg az elozo tulajdonos csinalta meg, en nem nyultam hozza. Ezt mondta, ezt mondom tovabb en is. Ici-pici serules es szep visszapolirozo munka, valamint szegecseles nyomai egyertelmuen felfedezhetoek. Nem kotelezo elhinni, de akkor is 80 az ara.
világos mester csak az nem ha nem volt használva akkor mért van ujra tömve és legalább tető szigetelő gyapottal?
Rendszerrol van szo - ha eddig nem lett volna vilagos. Az uj ara 300 ezer felett van, en 125-ert vettem 2008-ban. Nem hasznaltam, ujra van tomve, fel van polirozva.
ha rendszer akkor simán éri a pénzt nekem csak a végdob volt 65ezer az akrapovics karbon
Elobb-utobb biztos. Most ennyi. Ha kell jo, ha nem, ugy is jo.
hát fog az lentebb menni
Vilagos a koncepciod. Szolok, ha nem birom mar idegekkel es meglejjebb megy az ar.
Üzletnek is érdekel, de jóval olcsóbban. Én a leömlőt 12-ért adtam oda szekinek, összekötő csövet vagy 3-ba számolta (még fel is kellet políroznom), az arrow dobot (ha jól emlékszem, de lehet gianelli volt) ingyen adtam oda a 10-eshez, mert csak úgy vitték el a motort.
Árulgassad, hátha valaki értékeli, ha nem megy el, akkor meg tudunk egyezni rá. Mifelénk mindenki akrát, vagy yoshit akar. Megemlítem, hogy Arata csak bambán néznek rám
Sajnos kevés a kawa, és azok közül is kevesen akarnak muzzy-t.
Bocs, felrenyomtam. Lentebb a valasz.
Tudom es szegyellem magam, de mar nem tudok mit tenni. Nem volt meg a jozan itelokepessegem, nagyon szerettem volna, ha ujra egy Ninjara kerulhet. Sok szempontbol nekem is jobb es egyszerubb lett volna, nekem is csak a baj van vele, mert most szabadulnom kell tole. Hidd el, en orultem volna a legjobban annak, ha nem igy alakul. 80-ert megpenditettem a sracoknak, mert kell a penz. Te is elviheted ennyiert, ha bizniszelni kell.
Cápa annyit kértem tőled, hogy már meg sem tudnám számolni a kezemen. Most meg nincs mire feltenni.
Beszéljünk privátba z árrol .....: ilu85@freemail.hu
Amint eladtam a ZX-9R Muzzy-t, maris viszem ezt. Feltennel egy jobban lathato kepet a leomlosorrol is? Egyebkent vi fil kosztet?
elado YOSHIMURA-rendszer! GSXR1000-k1-k2-k3-k4re jo vagy gsxr600-750 k4-k5re csak egyben a rendszer elado ! Felfogatokkal rugokkal kompletten.!
OKÉ
Engedd lejjebb az elejét és nem fog ágaskodni annyira.
K9 1000-hez kellene.Mikorra lenne meg?
Hívlak ma..
Szia!
Már élvitték,de tudok rendelni 14000-be!
Szia!
Ha megvan még érdekel.
Úgy néz ki hogy a futó mű volt szarul beállítva kicsit keményebbre állítódtam az elejét ,hátul melegen le engemet a gumit 2re elöl meg 2.3ra most úgy érzem jobb . De még tesztelgetem a hayabusa után kicsit más mind ha bringáznák 185 le vel a kanyarok meg ISTENIEK vele úgy lehet hajtogatni mind a fűszálat, csak a ki gyorsításnál az ágaskodás eleinte ijesztő volt de nagyon szereti Lepencét úgy néz ki.
KERESEK sérült szakat vagy ép gsxr 1000 k3-k4 ütasülést csörges még viszahivlak 06-20-4-554-204
Milyen méret a gumi elől? Hátul?
Sziasztok!
Üdv.

Motoros pólók szezonkezdésre! Szerkeszd meg a saját, egyedi pólódat, kiegészítődet!

Kitűnő húsvéti ajándék!

www.motoros-polo.hu
Úgy néz ki el lesz cserélve egy olyan motorra, amit az asszony is el tud vezetni (929).
PÁLYAIDOMOT KERESEK, lehetőleg karbon legyen (festetlen). Valami modernebb formájú kellene pl. 1098.