Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajrá akkor nosza ilyen jó ajánlatot nem tudok adni sajnos
gsxr 1000 k4 vízpumpát vagy felújító szettet keresek hozzá!
bocsánat akkor csak hasonlít a gyárira! de aki megmondja, ránézésre,hogy nem gyári annak gratulálni tudok csak
A gyári kuplungkar a legolcsóbb helyen is 34$ az USA-ban. Ez itthon valahol 8-10ezer Ft közt lehet. 4200-ért biztosan nem gyárit láttál.
mennyiért adnád?
4200-ért találtam már tiszta újat!
valtopedalom van ha azt keresel...
6ropi meg felel .
Nem tudom mi az ára lövésem sincs?
nekem kuplungkar kellen! $?
Helló kuplung kar van meg fék is.
Köszi !
Üdv. Mindenkinek!
Motoromhoz k7-k8 1000-hez keresek generátor deknit, váltókart, illetve kuplungkart! Ha valaki tud használtban eladót az kérem írjon!
Nem akarok hülyeséget mondani,már nem emlékszem pontosan . Valami érzékelőt állítottam a tank alatt jobb oldalon és ettől függően mászkált föl-le a vonalka. De Bigoneoszi nagymester biztosan tud pontos választ adni a kérdésedre.
Oke, meglatom hogy lesz. Az unnepek alatt nem lesz idom semmire.
Én ilyet tudnék, csak előre 16-ba...
Ha kell masik havernek, addo oda neki. Semmi eselyem es plane kedvem az unnepek alatt rohangalni fittingek meg egyeb szarok utan. "Tovabbhuzni" a szivargo csovet nem tudom, ha ujrafittingezem le kell vagni es felo, hogy rovid lesz - igy is elegge ki van centizve. Egyelore 18-ert van parban vadonat uj. Lehet, hogy megveszem azt es akkor legalabb maradna egy tartalek, vagy valami ami jo pl. hatso fem fekcsonek (aminek tudjuk, h semmi ertelme persze).
tervezem az összes "nedv" cseréjét éshát ha már cserélem a fékolajat cserélném a csövet is.
Szija Domino Barátom
Igen, beszléltünk róla legutóbb. Aktuális lett a dolog?
Szia Oszikám
nekem kéne cső pláne ha occsó.
Igen, olyat...
Marmint fem fekcsovet?
Köszönöm mindenkinek a segítséget ! Egyébként a hibakód előtti vonalka helyzettől függően mire utal ?
Ramírez! De jól nézd meg a hibakódot,mert még annak is van jelentősége hogy alul,középen,vagy fönt van a hibakód előtti vonalka! Pl.: _C00 vagy -C00 Már bocsi hogy közbe vau-vau!
Rendben, kössz szépen!