Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E-mailben egy képet és egy árat dobj légyszíves ! Sürgős lenne.

kistuning5@citromail.hu
Ha jó K5-re akkor érdekelne a felső kifli kiemelővel, kormánnyal, fékcsővel együtt!
Ööö én lehet tudok 1et.
hajrá :D 1
Sztem csak tól sokat agyalsz rajta.
Állóhelyben az enyém is furcsa volt, de kimentem és minden rendben rajta. Már csak várom az alkalmi vételt egy Brembo RCS-re...
Nekem van 1 kuplungkarom...
basszus most nézem k5 k6 od van
akkor nem is tudtunk volna cserélni a k4 el nem kompatibilis
már mint a felső villahíd
Szia!

Úúú, ne haragudj, egy kicsit mellé nyúltam így lista nélkül...
Van üléspúpom, de Busára való. Fekete, és szürke.
Budapesten lehetne átvenni...
na akkor mindketten boldogok maradtunk :-)))) az tuti mert oszinten szolva en eleg nagy darab vagyok es rohadtul kenyelmetlen volt szamomra ez ami volt. nagyon kezes lett a mocim teljesen a regi erzesem van megint amikor az fzr 1000 el verettem nemzetkoziben.. angliabol jartam haza meg skociaban tettem egy par karikat es semmi csukolfajdamom vagy tankbaszas :-((())))) amugy koszi ja szetfuztem a dolgokat es tenyleg minden eleg hosszu csak a fekcso ahogy mondtad igazad lett,amugy ha nem irod nem ia allok neki,nem volt meg k6 osom es nem tudtam ezeket a dolgokat szoval koszi a turadon meg tuti jol jon majd neked is az biztos ezt jol latod.. en sem vagyok vagy inkabb ugy mondom en nem vagyok egy racing pilot,amugy sincs spoiulerem,ugyhogy semmi keppen sem tudnek elbujni a szel elol:-)) nincs hova.. udv baratom: troger
nem gond ma énis verettem nem is olyan zavaró és lehet a horvát túrához meg jó lesz
na hali ma jo ido volt es verettem egyet ennek tukreben beugrottam egy haverhoz es kaptam tole ne hari de megoldodott atortenet es igy a kifli meg az ove lett de koszi.. azert en vartam a jelentkezesedet csak megkestel bocsesz. egyenes utat!
igen van de nekem a k4 en k5 ös főfékhenger van ahhoz csináltattam a fékcsövet az nemjó a k4 hez de nemtom hova valósi vagy nekem kb 4 ezerért csinálták 160 baros
igen a gyári van átalakítva faszán accel 28 as befogatóval nincs semmi baja én 2 éve így használtam gy pazzaz kormánnyal, de pont tegnap visszaraktam a csutkákat és hülyén néz ki rajta a két nagy tuskó :D
Sziasztok!

2001-2003ig valakinek nincs kuplung vagy fékkarja ?
Most mentem egy rovid kort, szerintem jo lesz az a fek, csak meg kell jaratnom egyszer rendesen (most csak a mellekutcaban borzoltam a kedelyeket). Ha kapok fenyszoro izzot, akkor holnap osszelapatolom szezonkeszre!
Szia! A fekete erdekelne. Kep + ar + helyszin?
Főfékhengerben cseréld ki a karmantyút a Brembo nekem is ezt játszotta az XT-n. Most kőkemény. Volt vagy 600 forint, ha szerencséd van akkor az Aerox-é jó bele.
Ugye amit régen is mondtam, hogy ha a hátsó gumi már le van borítva, akkor az elsőn még van 1 cm. Ahhoz képest, hogy hideg volt, egész jól tapadtak a pirellik.
A képek:
Szia!
Van két darab üléspúpom, egy fekete, ez a tárolás során kicsit csiszatos lett, nem durván egy kis polír, és kész.
A másik egy szürke.
Este tudok róla feltenni képeket, és árat is tudok majd mondani, csak most én is dolgozom, nincs nálam a lista...

Üdv KillBill.
Marmint a nyomokorben. A betetet kicsereltem.
Az van ami rajta volt. Fem fekcso. Semmit nem csereltem ki a fofekhengeren + karon kivul.
Cápa ha be bírod húzni a kart markolatig, akkor ott nagy gáz van. Fékcsöved mikor lett cserélve?
K1 fekete ulespup szurke keresztcsikkal? Esetleg fenyezetlen? Van? Mennyi?
Sziasztok!
Suzukihoz rengeteg új alkatrészem van jutányos áron!
Az ülés púptól a csopper plexiig minden...
Matricák, alátétek, egyes idomok, izzók, gyertyák stb-stb...
GSX-R 1000, 750 , Busa, Intrúder stb...

Üdv Kill.
Tuti nem.Hasonló volt nekem is az érzés.Karnak nincs határozott nyomáspontja de rendesen megáll.Igaz nem GSXR de a fék már az.Először én is aszittem levegős de nem.6-os állásban lehúztam a kart a kormányig. 3x légtelenítettem.A kutya ott lehet elásva hogy a radiális felső munkahengereknek 19-es a dugattyúátmérője a régebbi nem radiális sima munkahengereké meg 15-ös.Így jóval nagyobb nyomást tud szolgáltatni.
Talán.
az jó, nekem viszont be is fékez és az nem túl célszerű, főleg ha éppen meg akar fordulni az ember...