Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldtem mailt
ha van képeket légyszi dobj az email cimemre (adatlapomon megtalálod), aztán utánanézek mi mennyi. azért 1-2 szót emailben irhatnál majd róla.
köszi
Magyar papiros, csak ki van vonva a forgalomból.
1 milla
Attól függ mennyiért sikerül idomokat, lámpákat találni.
Ha forgalomba lehet helyezni és megéri visszalakitani akkor érdekel. Közúton szeretném inkább használni.
Papíros, pályaidomos motor is érdekel?
Szia!
A visszahívó levél kell hozzá!Egy napot kell otthagyni a gépet hogy megszáradjon a gyanta.Én is első tulajtól vettem és adta hozzá a levelet is.
Köszi!
A gixxer.com-on találtok rá topicot. Írtam már vázszámot, hogy mettől meddig volt visszahívás. Ha értelmesen használjátok (nem egykerékre) nem lesz baja.
Nincs mit.

Azt is hallottam egyébként, hogy, ha nem volt vázcserés a gép, akkor mind1 hányadik tulaj vagy, bemenve akármelyik Suzukiba ingyen el kell, hogy végezzék a váz vizsgálatot (tudomásom szerint a visszahívási papír sem kell hozzá, bent van az adatbázisban), és ha nincs baj akkor felszerelik a merevítő lemezt. Ha van mikrorepedés a vázon (valami folyadékkal fújják le, aztán látszik utána, hogy van-e vagy nincs), akkor kicserélik új vázra teljesen ingyen, és utána arra szerelik fel a merevítőt. Állítólag bent kell hagyni 1 napot, mert száradni kell az epoxinak, de nemtom itthon mi a helyzet ezzel. Itthon 2 esetben kellett eddig vázat cserélni egyébként, ha jól tudom.

Ha nincs rajta, szerintem mindenképpen vidd el, főleg, hogy ingyenes.
Köszi, holnap megnézem!
Én úgy tudom, hogy csak elölről lehet látni a keréknél benézve a villanyakhoz. Egy lemezt kell látni. De belinkelem a képeket, ami alapján észre lehet venni talán.

Egyébként szerintem a váz oldalára is kell csavarozni a képek alapján oda, ahol alapból nincsen csavar, az oldalidomnál benézve felülről elvileg látni lehet a csavart, + a merevítő egy részét elvileg. De nem tudom mekkora ott a hely, hogy bele lehet-e látni.
Elölről mindenképpen látni lehet azt hallottam.

Amit érdemes nézni, az az 5. képen a C ábra.

Ott lehet látni (ha be tudsz látni az idom és a váz között lámpával), hogy fel van-e szerelve a cucc.
Ezt akartam én is kérdezni....
Decemberben vettem a K6-os gixxert, tulaj semmit nem mondott arról, hogy vissza volt-e hívva vagy sem, megcsinálták-e vagy sem...
Hol lehet látni a vázon, hogy csináltak-e vele valamit?
Nah ez jól elment, nem is ellenőriztem le. Na mind1...
Sokan visszavihették egyébként már a váz merevítős visszahívásra már egyébként?

Mert olyat szeretnék venni, ami már mindenképpen volt.
K5-öt.
Tudna valaki segíteni? Van egy K5 1000 pályaidomom (csúszott, horpadt).Ezt kellene javítani meg bele vágni a lámpáknak, indexeknek a helyét
Jó kis gép ez. 1400-as-ig lehet fúrni, de az olasz faridom ocsmány rajta.
Na es mit veszel?
Köszönöm a hozzászólásokat.
Próbálj ki egyszer egy pár d211-et és utána kiv leszek a véleményedre! Megfogsz lepődni, hogy milyen kurva jó gumi!
Pedig a D211GP-nél nincsen jobb, talán a Diablo Supercorsa versenyezhet vele és a Racetec Interact.
Jo a tuningolhatosagot kihagytam, mint szempont. A gyari alapgepeket probaltam hasonlitgatni. Nekem 750 volt, 1000-est csak a haveret probaltam (ugy, hogy csereltunk). A blokkjatol en tobbet vartam. Sokkal nagyobb lyuk volt benne kozepen, mint a kistestverben - szegyen szemre. Persze vegeredmenyben jobban ment, hiszen nagyobb, de nem annyival ment jobban, mint illett volna. Ha megbolonditod, nyilvan jobb lesz. Ezek alapgepek voltak. A videot mar lattam. Beke poraira.
Az első szériás Z-kkel van tapasztalatom, illetve azzal, hogy a ringen az új Z750-esek otthagyták a régi Z-met
A 2 motort hasonlítsd egymáshoz cápa! Az ezresre rárakhatod a 750-es elektronikáját, amivel tovább forog, nagyon jó hozzá a 4:1-es zx9 kipufogó rendszer, a 98-as 9-es vezérműtengelyétől 8000 felett kifejezetten megvadult. A többi ezres sportmotorhoz képest gyenge, de ott van az 1000-esen a dekli védő is, valamint a 750-est nehezebb látványosan tuningolni, főleg annyiból amennyiből nekem kijött
Alapból jobb az 1000-es, sírnál ha tudnád mennyiért számolták be az enyémet "megcsinálva", karcmentes állapotban.
Arról a motorról nincs már képem, a videóim között van egy nagyon gyilkos zx10-es Z, de az szó szerint halál kemény motor volt.
Nehany aprosagot en maskepp latok kicsit. Szerintem a 750-es azert joval olcsobb az 1000-nel. Ar-ertek aranyban persze lehet, hogy nem jobb. Formailag a 750-es nez ki jobban (4-1 dob, 6 kullos kerek, dogosebb fejidom). Igaz, hogy mindenben rosszabb az 1000-nel, egyedul a blokkja nem rosszabb. A Z750 tobbet tud a 750-es motorok kozott, mint a Z1000 az 1000es kategoriaban. A tobbi oke.

MOTOR_FAN: Az egesznek az a lenyege, hogy a naked bikeok mindig a sportgepekbol oroklik a technikat, de mindig ki van hagyva beloluk a lenyeg: a draga finom alkatreszek. A blokkot is direkt elbasszak bennuk. Nyilvan nem fognak 1M-val kevesebbert ugyanolyan motort adni neked, mint a sportgep. A formavilaggal szoktak az ember szivet megdobogtatni. Kis tulzassal a naked bike azoknak valo, akik villogni szeretnek a motorral. A sportmotor meg azoknak, akik motorozni (is ) szeretnek. Nagy szenvedve ossze lehet lapatolni beloluk fasza gepet (ahogy Sedu), de talan egyszerubb egy sportmotort lekopasztani.

Sedu! Volt egy fasza pezsgoszinu ZX-10 Z000 fejidommal, asszem Te linkelted par eve. Nincs meg a kep? Nekem megvan, majd felteszem, csak itt a meloban nincs. Az tenyleg fasza!