Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is erre gondoltam viszont nekem csak a jobbos kellene.
A gumi alátét is rajta van?
van két air csövem, de a félreértések elkerülése végett én a belsőről beszélek, és nem külső burkolatról...
várj keresek képet...
Te arulo! Eladtad a lelked a nagytokenek? Mi lesz a 110R-rel?
na látod hogy igazam volt a turbós szekér alul nem nyomatékos kisebb dugó a kompreszió csökkentésére de viszont ha előjön a töltő nyomás,na akkor jön a beszarás
Sziasztok!

1000 K5 K6-hoz KERESEK pár dolgot:
-hátsó lámpát
-jobb oldali ram air csövet
-ram air cső és váz közötti gumi alátétet (2db)
-fejidomtartó konzol és visszapillantó közötti gumi alátétet (2db)
-tank és ülés alatti műanyag betétet
-ekeidom fölötti műanyag betéteket
-váz és oldalidom közötti betéteket
-hátsó ülés zár kulcsos részét (kulcs nem kell)
-idom csavarokat, patentokat

harminc/hét425889
Cápa készül a kocsim:
katt
Nem voltam, pedig a féket is megcsináltam faintosra. Egy haver se akart jönni, trélerem/kisbuszom nincs, ilyen hidegben nem motorozok 6-8 órát.
Sziasztok! http://www.kepesmotor.hu/prote...
Ha érdekel vkit akkor pls írjon vagy hívjon.
hayagyugyu@citromail.hu
Semmi különös, csak csúszós úton bátrabban dobálhatod vissza a sebességeket. Lesz motorféked ne aggódj! Aki 1000-es sportgépre vacak gumikat rak, az búcsúzzon el a rokonaitól, vagy puding
Nyáron cserélünk néhány percre.
Gyugyuka van Metzeler Racetec 120\70 190\55 K1 slick gumim nagyon jó állapotban (3-5 mm) 70 770 1913
Nem vettem annak, csak nem tudtam eldonteni, hogy elgepelted, akaratlanul felrevezettelek, vagy en nem ertettem az eredeti kerdest. Mondjuk ha nem eleg az 4L es 5L-t kell Venned, meg mindig aranyaiban jobban jarsz, mint en, akinek 1L helyett 2L-t kell vennie...
jelenleg négy mind1,nem kötözködni akarok.....csak kérdeztem valamit.Nem volt kedvem bujni a google-t
4? hany teloszarad van Neked?
tényleg.......................én meg már azt hittem 4liter kell
Tehát mondhatjuk, hogy 14.999-ért rögtön oda is adnád?
Ok!
bberci@juropnet.hu-ra írj akkor légyszi.
Azért gondoltam,hogy írsz egy árat mert Te tudod,hogy neked mennyit ér meg.
Én azt tudom,hogy bontóba 15-öt kérnek érte és márkakereskedésbe meg 30at.
Nyilván bontós ár alatt adnám.
Várom a mélt.
Kezdődik
Nem akarok itt árat szabni úgy is tudod mennyiért adnád.Mennyi lenne de ha nem fórumon akarod megbeszélni akkor adj valami elérhetőséget.
Sedu, milyen volt a Yeti?
Mondd, hogy eleg 1L olaj a ket villaszarba...!
En is estem mar hanyatt, eppen ahogy irtam: Kuplunggal vettem fel. A sajat supermotom vagott foldhoz, pedig 1 eve kerozgattam mar vele. Rinyaltam, mint a furdos kurva, 2 hetig nem birtam ulni. Persze nem adtam fel. Mikor eladtam, akkor mar kozel 1km-t is tudtam menni vele egykereken, igaz csak nagy sebesseggel. De mivel a sportmoci meg gyorsabb, azzal is tudok menni gyakorlatilag ugyanennyit. Nem barmikor barhogy, de ha elkapom, akkor jo hosszan megy. Sportmotorral elso kereken gurulni is konnyebb szerintem, mert nem hintazik be amikor felveszed. Az a jo ezekben a mokakban, hogy csak gyakorlas kerdese. Ha pedig gyakorolsz, akkor elobb-utobb biztosan ossze fogod torni a motort. Ennek ellenere szerintem tobb motoros tud egykerekezni, meg trukkozni a motorral, mint ahanyan biztonsagosan (hiba nelkul) veszfekezni, vagy hataron kanyarodni tudnak.
Szia!
Neked mennyit ér meg?
szerintem nekem is bőven megfelel a gyári. Köszi a segítséget.