Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvállaltam én már. Az, hogy te nem hitted el a te dolgod.
Mit vártok egy 24 éves ficsurtól?
amúgy szokták mondani,az kiabál kinek a háza ég....egyfolytában bizonyít a kis seggszopó
Uraim!
Maradt pár cuccom K5 1000ből.
Ha valakit érdekelne:
Gyári leömlő
Első fényszóró
Gyári lábtartó,jobb bal (első)
Hűtő venti kerettel
Duda
Hátsó lámpa+indexek.
Első ülés
+Kék-Fehér komplett idomzat,Sérült!
az oldal üzemeltetőinek köszönjél mindent:)
te a mai napig nem vállalod fel magad!
sztem megsértődött, de ebbe se mennyünk bele:) én azért vagyok sportgumi párti mert azzal mindig egyel több esélyed van a túlélésre! és nem feltétlenül igaz h gyorsabban kopik! sztem egy túra gumi gyorsabban elkopik mivel folyamatosan kapar vele a motor mert nem megfelelő a tapadás nekem ez csak a saját tapasztalatom ha bárki jobban tudja én azt elfogadom nem fogom elhinni neki:)
Aztán vigyázz a végén nehogy megint törölnöd kelljen a képeidet. Emlékszem a legutóbb is milyen jól felcukkoltad a népet. A végén már a rendőrséggel fenyegetőztél. Azóta is várom őket.
Ez erdekes.
Nem ketlem, hogy igazad volt a vitaban, bar nem olvastam el, mivel nem erdekel. Megint csak reszigazsag van az allaspontjaidban. Lehet fikazni a turagumit, tenyleg nem sportmotorra valo, de ebbol korantsem kovetkezik, hogy aki felteszi az aloban el is taknyol majd vele es az sem, hogy ha leirod neki - pontosan okoskodoan - hogy igy a gumi-ugy a gumi, azzal barmit elersz es abban sem lehetsz biztos, hogy valoban megsertodik, lehet hogy csak Te kepzeled ezt es a valosagban szarik rad az illeto. (Mint pl. szerintem sokan.)
mindjárt jön itt még ezer felháborodott ember:) olyan jó titeket cukkolni:)
fogy nem láthatjuk egyformán a dolgokat és ez így a jó gondolom egyet értesz ebben nekem ez a véleményem neked az mások meg amaz:) és ez így jó:) de én feljebb vagyok itt mindenkinél mert hiszek a faj elméletben, csak kár, hogy most nincs senki aki megvalósítsa itt magyarországon:)
ebben a vitában nekem van igazam! Ha írt volna egy árat............ nem írom már le mert tegnap leírtam akkor nem lett volna itt vita amit nem is én generáltam de ez a hsz-ből ha elolvasod akkor kiderül! DE ismerek itt mindenkit sportmotoron éjjel nappal olvasom csak ritkán szólok hozzá dolgokhoz ha belém kötnek nem hagyom magam szívem szerint megölném ha közelebb lenne:) az írásokból kurvára lejön h ki itt az őszinte, ki az aki tud is valamit és ki az aki csak okoskodik! Meg fáj az embereknek az ha vmit őszintén leírok vagy fikázok egy túra gumit ami nem ilyen motorra való és ez is fáj valakinek, de majd ha elesik vele a srác akkor majd elgondolkodik h vettem volna inkább dunlop d211-et és azzal tuti nem volna el az eleje! Lényeg h itt fáj az embereknek az igazság és ha ezt én nyersen leírom akkor fel van itt mindenki háborodva meg istentelen is beleszól hogy az nem úgy van amikor köze nincs hozzá:)
Mert nekem pl. meg eszembe sem jutott egyaltalan, hogy barki barkit itt barmiert szerethet es hogy ez barmiben megnyilvanul. Nem is vettem eszre ilyen jeleneseget sem magamon, sem masokon. Nalad ez viszont ugy fest kardinalis kerdes, Te elvi szinten vallod, hogy egy forum a seggnyalasrol es/vagy az adok-kapokrol szol. Nem lehet, hogy eppen Te vagy az, akinek fontos az elismeres, a jopofizas, meg a seggnyalas? En nem vettem eszre, hogy ebben a forumban barki feljebb, vagy lejjebb lenne egy masiknal.
De mitol vicc vagy nem vicc egy ember? Ezt hogy dontod el, ha nem is ismered az embereket a valosagban? (Mint minden vitaban, igy ebben is reszben igazad van Neked is, nem kotekszem, nem nyalok senkinek, csak kerdezem.)
mond ki nyugodtan cimbi, hogy irigy vagy komolyan mondom, hogy egy kurva nagy vicc itt az emberek 98 százaléka:)
mikor veszel új gsxr-ert? Úgyis azt mondtad tegnap, hogy én csoro vagyok te pedig miller:)
én legalább nem nyalom itt a másik a seggét meg nem jó pofizok mindenkinek, hogy azután engem szeressenek csak ennyi a különbség de úgy látszik ez bántja mások lelkét:) Sok seggnyaló:) Aztán tuningold a gixxert hátha behal előbb utóbb, de jobban járnál ha vennél egy erősebb motort:)
Azért feleslegesen ne élezd. Elég ha hegye van....
á, tegnap kicsit felsültem 1 csajnál akiért jóideje oda meg visza vagyok, lényegében tegnap öszejött 1 csávóval, de ha 1 héttel, vagy akár 1 nappal elöbb elmondom neki hogy mia helyzet lehet ze másképp alakul, és mos ezt a kép illik a jelenlegi kedélyállapotomhoz, csaknemvolt meg.
1000 köszönet
Puncsolni kell a csajnak?
Parancs!
Sziasztok, megvan valakinek az a kép amikor a motoros csávó kardal leszúrja magát? ha van pls dobjátok fel, köszi !
A gixxer.com-on találsz a váz problémára bő 40 oldal leírást. Megadják a sorozatszámot is, hogy mettől meddig volt visszahívás, a K6-osét tudom:
js1gt76a 62100003-62117296
Magától nem törik el, nemrégen linkeltem más motorokat is, amiknek egykeréktől, kocctól eltörött.
Én nem aggódom emiatt, lehetőleg ne legyen törött a gép. Amúgy többet tud, mint a tulajdonosaiknak a 98%-a.