Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Es meg csak 2 dolgot emitettem.
Olyan motort adtal el ami bevolt terhelve!
persze te errol semit nemtudtal
Nem keves idobe + penzbe kerult az emberkenek mire kibogozta a szalakat.
Lopott motor?
Te gyoker!
A papirok meg mindig nalam vannak!
Munka?
Azt te munkanak mered nevezni?
Orultem ha talaltam olyan reszt a motoron ahol nemvolt megfolyva a festes! Az idom heggesztest meg ne is emlegesuk!
Azert rendes vagy! Meg a szelepsipkat is lefestetted zooodre,pedig nem kertem.
Gondolom szorgalombol
Te vagy a féreg ahogy ezt már többször is bebizonyítottad! Be lehetne fejezni a patkány viselkedést, amit a faludból hoztál. Nem jópofizok, főleg nem veled
Kit basztam át? Azt aki lopott motorral fizette ki a munkámat és aztán fél évig ugatott?! Még jó hogy lefényképeztem mielőtt odaadtam te gyökér!
Ismet kiderult ,hogy 1 kis fereg vagy sedu!
A 9-es forumon jopofizol itt meg szidod a 9-est?
Kis gyoker vagy
Remelem elobb ki ismernek mint ,hogy atbaszod oket is!
Csak a 9-es forumon attbasztal jopar embert!
2 nem gyengen!
akkor az enyém az puding
5,5-ből kijön......
persze ez csak egy 9-es
dettó
Rosszul gondolod sedu!
Lehet furni!
Halat adok neki en is!
sar nehez
Köszönöm a Jó Istennek, hogy ilyen öreg, sár nehéz KAWASAKIM lehet.
Szevasztok szutyukisok!
Ugye ezt a 260-at nem gondoltad komolyan sedu!? ,
Ezt a baromsagot!
Ugylatszik a 9-es kawat is csak ugatod mint,a fenyezest!
Van itt egy ilyen.
Megpróbáljak ajánlani rá mondjuk 50 euro-t? Hátha odaadja annyiba.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...
Jah, és vettem 1 ilyen ECM író cuccot, mivel segítőkész a program írója.
Jah, és ittvan ebay-en is.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Ez azért nem ilyen 1szerű. Én is már nézegettem, sőt ilyenben is dolgozok, van másik ECM-em is, meg PIC programozó mérnökünk melóban...
Viszont találtam még régebben valami jót.
Ezt lesd meg!
http://www.boostbysmith.com/ec...
http://ecuhacking.activeboard.
...

Ebből el lehete indulni, mert a Busa is kompatibilis a GSXR-el.
Ehhez van illesztő, és kábel is. Csak kicsit drága, bár nem annyira mint egy PC + beállítás.
Jó ez az első felvetésed. Viszont kérdés, h nem lenne egyszerűbb egy PC-vel megcsinálni? Azt otthon is tudod állítgatni, és arra kéne egy váltókapcsoló, amivel tudnál a PC vagy a gyári elektronika között váltani.

A Yoshimura gyárt 4 bar-os benzinpumpát. Én is ezen gondolkodtam, h az mennyi erőt adhat...
A Yoshimura is gyárt K1-hez 4 bar-os pumpát.
Sztem nem bántaná az a motort.
A 2007-esé mennyit tol?
A miénk 3 bar-t normálisan.
Körüllesek hátha találok jó áron...
Azért a Csabiék nem egy "valahogy" összerakott blokkot adnak vissza neki sztem.
Nekem is 7-7,5 eszik, úgyhogy nem vagyok pudiiing...
Azon miért kell könnyíteni?
Akkor még gyári lábtartóval mentem.
Vazze most olvasom figyelmesebben. 1-es csőgáz?! 600-ast vettél vagy elmentek a pacik legelni?
Én vennék bele K5-ös blokkot elektronikával (cca 200 pénz). Jobban megy, csúszókuplungos, kevesebb kilométer van benne, és erősebb is. A Mostani blokkot pedig 120 körül elpasszolnám. 80 pénz és egy kis csavarozás. Ettől többe lesz a felújítás is, főleg ha komplett váltót kell venni, és akkor nem K5-öd, hanem egy szétszedett, valahogy összerakott K1-ed lesz.
Esetleg fontold meg a zx9-et, abban nem visít az egyes, és jól is fogyaszt, ráadásul foglalja a helyet a kertben
Fogyasztás téma: a papának is 7-8 között eszik a k4, akinek kijön 6 literből az puding
Idezem pontosan Csabit: A valto 1-es fokozata nagyon zajos, mivel elegge kopott, foleg a kis fogaskerek. Mivel a kis fogaskerek egyben van a tengellyel, ez csak egyben cserelheto. Bontott darabunk nincs, az uj ara 45.000 Ft, ez csak az illeto fogaskerek. Nem muszaj kicserelni, mert ez sokat elmegy. A kapcsolokormok es a leptetovillak jok.

Ez a tenyallas, ez akkor is nagyabol korvonalazott volt, amikor a motort vettem, nincs problema. Mindenkeppen meg szeretnem szuntetni ezt a hibat, mert nagyon zavar, hogy ugy szol, mint egy Felicia KitCar, egyes csogazon pedig megsuketulok, ugy visit. Kis gazon nem tudok egyesben gurunlni, mert kattog minden benne (nem csak amikor rangat a blokk, hanem a legkisebb godorben is).

Eszerint szeretnek venni egy jo allapotu komplett valtot (marmint a ket tengelyt) venni egy bontott blokkbol. Eddig 55.000-ert talaltam egyet, amit meg nem allt modomban megtekinteni. Szerintem jobban jarok egy 90%-os hasznalt komplettel olyan aron, mint amennyiert csak az 1. fokozatot tudom kicserelni vadonat ujra.
Meg a nagybatyam.