Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adok érte egy pár k71000 kiput meg egy katit +1 plexit
Bakker. 3xl-es? Abba háromszor beleférnék. Amúgy kib@szott jól néz ki. Kár hogy 70kg körül vagyok.
K7 1000 gyári dob,katalizátorral nem kell valakinek+1 gyári plexi+1kézi fék kar +1 kuplung kar mind gyári állapotú .
Jólvan. Azthittem már vígan avval rátod kifelé a halakat...
Na bazz. Az nem jó. Csak csinálják meg rendesen!
még nem volt idő kipróbálni az íbéjes órsókat, de hamarosan sor kerül rá
Előtte még egy kicsit megműtik a kezem, meg raknak megint gipszet egy hónapra
A halak nem éledeznek? Már van hozzá profi felszerelésed!
Benézek ide többször is kezd éledezni ez a topic
Hello Cimbi!
Miujság?
Ne is foglalkozz evvel a gixxer gyerekkel.
Játszotta az eszét a 600-as topikban is.
csak jo dolgokrol tudok én is..mesélni.nagy fiiling az elödökhöz képest.Bár azok is jok.Üdv a csapatban akkor mielöbb
Igen, meg, de nem fogadta el... Most megpróbálom kicsit magasabban...
Sziasztok,
egy szakami kérdéssel fordulok hozzátok- mik a vélemények a K5 -1000ccm suzukiról?nem ilyen hülyeségek érdekelnek hogy mennyi a fogyasztása ha sikerül eladni a jelenlegi motorom akkor ezrest szeretnék, és ez az egyik nagy favorit. De a baráti társasában pont ez nem volt, pedig szerintem a legjobb
K1 és K3 al mentem, de ezzel még nem.a váztöréses/repedéses sztoriból mi igaz? nagyobb tipushibája nincs ha jól tudom ugye?sok tesztet olvastam, csak érdekel felhasználói vélemény is
előre is köszöntem
Nekem a sérült kipuját igérte oda, ettől függetlenül most kicsit furcsán viselkedik. Én is nehezen tudtam eladni a gyári kiput.
annyi...
Kitömjük szotyival.......
Kár h 3szor beleférnék
Ezt is elvihetné már valaki....
Kék-fehér gixerre kötelező viselet!
szépen rám ígértél
2 zacskó szotyi?!
és még köpködhetsz is
5 csomag?
...és K7 1000 gyári dob,katalizátorral nem kell valakinek? szotyiért...
Ugorjunk, jó?
de mindegy lényegtelen ez az egész egy vicc
nem értettem félre a szotyis témát gondoltam nem adja oda 10000-15000ezerért csak mivel nem volt hajlandó irányárat mondani ezért mondtam ezeket az összegeket:)
Úgy ahogy mondod! Jól beszélsz!